06 Aralık 2013, Cuma 09:46:16

İŞTE YENİ ROTALAR...

THY ve Lufthansa arasında ortak uçuşun iptali sonrası ipler gelirken ortak kuruluş Sunexpress Germany, Türkiye uçuş ağını genişletiyor. İşte Sunexpress Germany’nin yeni rotaları...
  • Dusseldorf-Zonguldak da bekliyoruz. Germania yetmiyor artık..
  • SXS-Germany iki ortak tarafindan Almanya cikisli diger ülkelere ucus yapabilmek icin kuruldu. Ankara. Adana ve Kayseriye ise 2011 yilindan beri ucuyor, yeni hatlar degil. SunExpress Türkiye'nin ucaklari sadece AYT, ADB base olduklari icin Anadolu hatlari SXS-Germany tarafindan yapiliyor. Burada hamle aranacak bir durum yok.
  • Gazipaşa' ya uçuş yapma merakında olan şirketlerle ilgili haberleri şaşkınlık içerisinde okumaya devam ediyoruz. Ama anlam veremediğimiz bi konu var ki o da bunca zaman atıl kaldıktan sonra ilk kez Borajet' in uçuşu ile Havacılığımızda aktif olarak kullanılmaya başlanan meydan, kuzeyindeki dağlar ve içerisinde bulunduğu daracık düzlük nedeniyle daha fazla genişletilemiyor ise neden Ordu-Giresun gibi denizden kazanılabilecek bir alanda daha büyük bir şekilde yeniden yapılmıyor?
  • Bu Alman Ortağın yeni oyunun başlangıç hamlesi. Önce Lufthansa-THY arasındaki anlaşmalarda Almanların Salvolar yapmasının ardından bu Sunexpress Germany nin yeni rotalar açması ve dahada açacak olması sanırım Sunexpress teki otaklık anlaşmasında da bir sonun başlangıcının doğacağını gözler önüne serebilir. Burada önemli olan Türk ortağın hamleleri iyi görüp algılaması ve ona göre strateji belirlemesi gerekmekte diye düşünüyorum. ( Bizde bunu yapabilecek kaç yönetici var )

THY ve Lufthansa arasında ortak uçuşun iptali sonrası ipler gelirken ortak kuruluş Sunexpress Germany, Türkiye uçuş ağını genişletiyor. İşte Sunexpress Germany’nin yeni rotaları...

Almanya merkezli dış hat operasyonlar düzenleyen Sunexpress Germany, Türkiye’de iki noktaya operasyon başlatacak. 14 Nisan 2014 tarihinden itibaren haftada bir gün Köln-Gazipaşa seferlerine başlayacak olan Sunexpress Germany, Mayıs ayında sefer sayısını ikiye çıkaracak.

2 Mayıs’tan itibaren Sunexpress Germany’nin Stutgart-Gazipaşa seferleri de haftada iki gün olarak başlayacak. Almanya’da üçüncü nokta olan Münih’ten de 5 Mayıs’tan itibaren haftada bir sefer olarak Gazipaşa uçuşları düzenlenecek.

Sunexpress Germany ayrıca 2014 Mayıs ayında, Berlin’den Dalaman’a, Hanover ve Nurnberg’den Bodrum’a haftada bir gün seferlere başlayacak. 

SunExpress Germany, 2014 yaz sezonunda toplam 15 yeni rotaya uçacak. Yunanistan’ın Iraklion ve Rhodes kentlerine uçacak olan Sunexpress Germany, Türkiye’de Ankara, Adana ve Kayseri’yi de yeni rotaları arasına eklemeyi planlıyor.

İŞTE YENİ ROTALAR...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

çaycuma ~ 9 yıl önce
Dusseldorf-Zonguldak da bekliyoruz. Germania yetmiyor artık..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
öyle degil... ~ 9 yıl önce
SXS-Germany iki ortak tarafindan Almanya cikisli diger ülkelere ucus yapabilmek icin kuruldu. Ankara. Adana ve Kayseriye ise 2011 yilindan beri ucuyor, yeni hatlar degil. SunExpress Türkiye'nin ucaklari sadece AYT, ADB base olduklari icin Anadolu hatlari SXS-Germany tarafindan yapiliyor. Burada hamle aranacak bir durum yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gazipaşa ~ 9 yıl önce
Gazipaşa' ya uçuş yapma merakında olan şirketlerle ilgili haberleri şaşkınlık içerisinde okumaya devam ediyoruz. Ama anlam veremediğimiz bi konu var ki o da bunca zaman atıl kaldıktan sonra ilk kez Borajet' in uçuşu ile Havacılığımızda aktif olarak kullanılmaya başlanan meydan, kuzeyindeki dağlar ve içerisinde bulunduğu daracık düzlük nedeniyle daha fazla genişletilemiyor ise neden Ordu-Giresun gibi denizden kazanılabilecek bir alanda daha büyük bir şekilde yeniden yapılmıyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Bu Alman Ortağın yeni oyunun başlangıç hamlesi. Önce Lufthansa-THY arasındaki anlaşmalarda Almanların Salvolar yapmasının ardından bu Sunexpress Germany nin yeni rotalar açması ve dahada açacak olması sanırım Sunexpress teki otaklık anlaşmasında da bir sonun başlangıcının doğacağını gözler önüne serebilir. Burada önemli olan Türk ortağın hamleleri iyi görüp algılaması ve ona göre strateji belirlemesi gerekmekte diye düşünüyorum. ( Bizde bunu yapabilecek kaç yönetici var )

Yanıtla

Kalan karakter 1000
degil strateji ~ 9 yıl önce
orta vadeli plan yapabileni bile yok, 333,77w alirken o cok uygun sartlarda birkac tane daha almayi akıl edemeyip 2 yildir tayyare ariyorlar bulamiyorlar, networkten yeterince istifade edemiyorlar. bu bir ornek sadece, daha neler yazilabilir

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000