09 Nisan 2019, Salı 20:59:34

İşte THY'nin İstanbul Havalimanı'ndaki 'Business Lounge'ı

Türk Hava Yolları'nın (THY) İstanbul Havalimanı'ndaki 'Business Lounge'ı bir yolcu tarafından detaylı olarak çekildi.
  • Eksiklik var.Keşke yeni lounge ile daha kalifiye eleman olsaydı.Hala İngilizce bilmeyen amirler ve kaptanlar.Lunapark gibi bi sistem..Bu şahşahlı lounge maalesef çoluk çocukla ilerliyor.Çok yazık Çok..
  • tinder dene, oradan düşüyormuş diyoola
  • Fransız kendi yapmıyor ama araplara yapsınlar diye izin veriyor,parasını söğüşlüyor sen de olmayan aklınla abuk sabuk ahkam kesiyorsun. Öbürü de kalkmış prestijden bahsediyor,prestij böyle şeylerle mi oluyor be gafil? Avrupalı ahmak mı veya parası mı yok böyle şeyler yapmıyor?
  • Avrupalı,amerikalı aptal mı veya parası mı yok böyle gösterişli lounge yapmıyor. Neden biz ve araplar böyle şeylere meraklıyız belli. Hem para hem hava.
  • TGS ve THY personeli bazı arkadaşlar, bu terminal ve CIP salonu , sanırım sizin için yapılmadı. Neden Airporthaber’in tüm haber yorumlarında hep en öndesiniz. Terminalin sahibi sizmişsiniz ve sizin için yapılmış gibi konuşmanızdan bıktık artık. Adam haber yapmış ama sizin yaptığınız yorumların haberle ilgisi yok. Sizin iç çekişmelerinizi, imalarınızı ve kavgacı söylemlerinizi okumaktan da bıktık. Ayıp artık.
  • Insanın busineis bilet alacağı geliyor içinden ya! Ama o kadar param da yok, fakat busineis loung dan da yararlanmak isterim, ne yapsam bilmem ki?Ekonomi yolcuları neden burdan yararlanamıyor, bizim gibi garibanlarda yararlansa ne olur sanki?
  • mikail akbulut
  • bu çok masraf ödeniyor thy ve ve tgs kişi iş ve işçi az maaş ödeniyor yazıklar olsun
  • ondan koymuşlar
  • Evet güzel olmuş olmalı da zaten malum bekleme çok olacak , 3 saat erken gelen yolcu sıkılacak.. kışın hava şartlarından dolayı çok bekleme olacak.. en önemli şey bu bence

Türk Hava Yolları'nın (THY) İstanbul Havalimanı'ndaki 'Business Lounge'ı bir yolcu tarafından detaylı olarak çekildi.

İstanbul Havalimanı'ndan uçuşu olan Hasan Aydin isimli bir yolcu, THY'nin Business Lounge'ını 15 dakikalık video kaydı ile sosyal medyada paylaştı. 

THY'nin İstanbul Havalimanı'ndaki Business Lounge'ı 5.600 m2 alana kurulu ve 765 kişilik oturma kapasitesi bulunuyor. Öte yandan salonda İstanbul Modern iş birliğiyle 130 m2 alana sahip bir müze de mevcut.

İşte THY'nin İstanbul Havalimanı'ndaki Business Lounge'ı;

İşte THY'nin İstanbul Havalimanı'ndaki 'Business Lounge'ı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (57)

Lounge dan ~ 6 ay önce
Eksiklik var.Keşke yeni lounge ile daha kalifiye eleman olsaydı.Hala İngilizce bilmeyen amirler ve kaptanlar.Lunapark gibi bi sistem..Bu şahşahlı lounge maalesef çoluk çocukla ilerliyor.Çok yazık Çok..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tinder ~ 6 ay önce
tinder dene, oradan düşüyormuş diyoola

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ne alaka'ya ~ 6 ay önce
Fransız kendi yapmıyor ama araplara yapsınlar diye izin veriyor,parasını söğüşlüyor sen de olmayan aklınla abuk sabuk ahkam kesiyorsun. Öbürü de kalkmış prestijden bahsediyor,prestij böyle şeylerle mi oluyor be gafil? Avrupalı ahmak mı veya parası mı yok böyle şeyler yapmıyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
lounge ~ 6 ay önce
Avrupalı,amerikalı aptal mı veya parası mı yok böyle gösterişli lounge yapmıyor. Neden biz ve araplar böyle şeylere meraklıyız belli. Hem para hem hava.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ayıp ~ 6 ay önce
TGS ve THY personeli bazı arkadaşlar, bu terminal ve CIP salonu , sanırım sizin için yapılmadı. Neden Airporthaber’in tüm haber yorumlarında hep en öndesiniz. Terminalin sahibi sizmişsiniz ve sizin için yapılmış gibi konuşmanızdan bıktık artık. Adam haber yapmış ama sizin yaptığınız yorumların haberle ilgisi yok. Sizin iç çekişmelerinizi, imalarınızı ve kavgacı söylemlerinizi okumaktan da bıktık. Ayıp artık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ekonomi ~ 6 ay önce
Insanın busineis bilet alacağı geliyor içinden ya! Ama o kadar param da yok, fakat busineis loung dan da yararlanmak isterim, ne yapsam bilmem ki?Ekonomi yolcuları neden burdan yararlanamıyor, bizim gibi garibanlarda yararlansa ne olur sanki?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ben ~ 6 ay önce
mikail akbulut

Yanıtla

Kalan karakter 1000
deaf ~ 6 ay önce
bu çok masraf ödeniyor thy ve ve tgs kişi iş ve işçi az maaş ödeniyor yazıklar olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
burçu temsil ediyor ~ 6 ay önce
ondan koymuşlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 6 ay önce
Evet güzel olmuş olmalı da zaten malum bekleme çok olacak , 3 saat erken gelen yolcu sıkılacak.. kışın hava şartlarından dolayı çok bekleme olacak.. en önemli şey bu bence

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000