14 Mayıs 2011, Cumartesi 09:50:30

İŞTE THY OPET'İN KAMYON FİLOSU

Ford Otosan, THY OPET için özel olarak tasarladığı Ford Cargo araçları teslim etti...
  • opetten damla benzin almıyorum ben artık boykot o siloları kaldırsın ordan atakoyun dibinden
  • Yönetim ile ilgili dileklerinizi belirtirken bir siyasi partinin sloganını yazmışsınız.
  • Bu yönetim iş başında olduğu sürece THY büyümeye devam edecektir.Rabbim yardımcımız olur inşallah. Hizmete devam..
  • THY 330 milyon TL zarar etmiş.hemde sadece yılın birinci çeyreğinde bunu niye yazmıyorsunuz?YOKSA SİZDE Mİ AKP YE KEMAN ÇALANLARDAN MISINIZ?bana ne THY nin kamyonundan.THYne zamandır tayyareciliği bıraktı da KAMYONCULUĞA BAŞLADI? gerçi bu kafa o şirketi kamyonculuğa dönse bile batırır.
  • bu ikditarla thy de çok şey eğişti daha önceden thy den ne bir yenilik nede reklam vardı şu anda thy yi bilmeyen yok neredeyse inşallah bu istikrarlı büyüme bu hükümet sayesinde devam edecek
  • simdi bir dolu İrlandali yazar, ama olsun THY yine dogru bir is daha yapmis
  • thy bu tip ortaklıklarla en mantıklısını yapıyor.hem yakıt giderlerinde azalma olacak.hem de ileride başka şirketlere hizmet vererek gelir elde edebilecek.thy doco gibi thy opet de karlı bir yatırım oldu.hayırlı olsun.hem ülkemize hem thy'ye.
  • Hayırlı uğurlu olsun kazasız, arızasız, yakıt doldurmak nasip olsun aman dikkat edin taşıdığınız yük patates soğan değildir önelemlerinizi alınız en son teknoloji ekipmanlar kullanınız, eğitime son derece öenm veriniz yakıtı dolduracak, tankeri sürecek elemanı devamlı eğitiniz çok önemlidir.. Onun dışında opetin ve thy nin ortak yakıt dağıtım işine girmesi güzeldir rebaket iyi olur havaalanınlarında, dolum tesisi kurması gibi.. Opetin ortağı Koç grubu fordun da sahibi Koç olduğuna göre Ford kamyonunun kullanılması da son derece doğaldır..
  • THY ZARARDA BAŞ AŞAĞI GİDİYOR...
Ford Otosan, THY OPET’in operasyonel ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak şekilde özel olarak tasarlanan 47 Ford Cargo aracı törenle teslim etti.  Güçlü, çevreci ve yüksek performans özellikleriyle bilinen Ford Cargo kamyonlar, 38 havaalanında THY uçaklarına yakıt ikmali yaparken kullanılacak.
Türkiye otomotiv sektörünün 9 yıldır üst üste lideri olan Ford Otosan, THY OPET ile yaptığı işbirliği anlaşması uyarınca havalimanlarında kullanılmak üzere özel olarak tasarladığı 47 adet Ford Cargo aracı törenle teslim etti. Uçak yakıt ikmal araçları olarak kullanılacak Ford Cargo kamyonlar 38 ayrı havaalanında hizmet verecek.

Atatürk Hava Limanı Yakıt İkmal Sahası’nda düzenlenen ve şirket yetkililerinin katıldığı törende açılış konuşmasını yapan Cargo İş Birimi Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Kınay, yeni kurulan THY Opet şirketiyle olan iş ortaklığından duyduğu memnuniyeti dile getirerek “OPET’le Ford Otosan’ın çok uzun zamandır süren bir iş ortaklığı bulunuyor. Ford Otosan olarak ilk dolumda tamamen OPET yağlarını kullanıyoruz. Yeni kurulan THY OPET şirketiyle olan işbirliğimizin devamı da bizi ayrıca mutlu etti ve gururlandırdı ” dedi.

“THY OPET’in ilk ticari anlaşmasını yaptığı firma olmak gurur verici”

Ahmet Kınay’ın ardından söz alan Ford Cargo Satış ve Satış Sonrası Operasyonları Müdürü Emrah Duman da, Türk Hava Yolları ve Opet Petrolcülük A.Ş. gibi iki saygın ve büyük kuruluşun ortaklığıyla kurulan THY OPET Havacılık Yakıtları A.Ş. firmasının bu projede çözüm ortağı olmaktan gurur duyduklarını ifade ederek yapılan işbirliği hakkında bilgi verdi:

“Ürün geliştirme ve üretim gücümüzü kullanarak kamyonlarımızı THY OPET’in operasyonel ihtiyaçlarını tam olarak karşılayacak şekilde özel olarak tasarladık. Ayrıca 1 Temmuz 2010’dan başlayarak toplamda 38 havaalanında THY uçaklarına jet yakıtı ikmali yapma hedefi olan THY OPET’e, 47 adet Ford Cargo kamyonumuzu operasyonu destekleyecek şekilde tam zamanında teslim ettik. Bu proje aracılığı ile yeni kurulan THY OPET’in ilk ticari anlaşmasını yaptığı firma olmak bizim için ayrıca memnuniyet vericidir. Ford Otosan ve THY OPET olarak yakaladığımız bu sinerjinin gelecekteki projelere katkı sağlayacağına inanıyor, THY OPET’e yeni ticari hayatı ve operasyonlarında başarılar diliyoruz.”
“Tercihimiz Ford Otosan oldu”

Ford Otosan’a projeye verdiği destekten dolayı teşekkür eden THY OPET İkmal ve Operasyon Genel Müdür Yardımcısı Levent Kutan ise “Şirketi kurduğumuzda bu tip araçlara ihtiyaç olduğunu farkettik ve bu projedeki tercihimiz Ford Otosan oldu. Daha önce hiç benzeri yapılmamış olan bu projede Ford Otosan çalışanlarının verdiği destekle bugüne geldik ve Ford şasilerinin üzerine kurulmuş yakıt ikmal araçları Türkiye’nin dört bir yanındaki havaalanlarına yayılarak başarıyla hizmet vermeye başladı” diye konuştu.

THY OPET için araçlara verilen servis ve bakım hizmetinin büyük önem taşıdığına değinen Kutan, Ford Otosan’ın bu konuda tüm Türkiye’deki yaygın servis ağıyla büyük destek verdiğini söyledi.
İŞTE THY OPET'İN KAMYON FİLOSU

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 13 yıl önce
opetten damla benzin almıyorum ben artık boykot o siloları kaldırsın ordan atakoyun dibinden

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Yönetim ile ilgili dileklerinizi belirtirken bir siyasi partinin sloganını yazmışsınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Bu yönetim iş başında olduğu sürece THY büyümeye devam edecektir.Rabbim yardımcımız olur inşallah. Hizmete devam..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
THY 330 milyon TL zarar etmiş.hemde sadece yılın birinci çeyreğinde bunu niye yazmıyorsunuz?YOKSA SİZDE Mİ AKP YE KEMAN ÇALANLARDAN MISINIZ?bana ne THY nin kamyonundan.THYne zamandır tayyareciliği bıraktı da KAMYONCULUĞA BAŞLADI? gerçi bu kafa o şirketi kamyonculuğa dönse bile batırır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
bu ikditarla thy de çok şey eğişti daha önceden thy den ne bir yenilik nede reklam vardı şu anda thy yi bilmeyen yok neredeyse inşallah bu istikrarlı büyüme bu hükümet sayesinde devam edecek

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
simdi bir dolu İrlandali yazar, ama olsun THY yine dogru bir is daha yapmis

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
thy bu tip ortaklıklarla en mantıklısını yapıyor.hem yakıt giderlerinde azalma olacak.hem de ileride başka şirketlere hizmet vererek gelir elde edebilecek.thy doco gibi thy opet de karlı bir yatırım oldu.hayırlı olsun.hem ülkemize hem thy'ye.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Hayırlı uğurlu olsun kazasız, arızasız, yakıt doldurmak nasip olsun aman dikkat edin taşıdığınız yük patates soğan değildir önelemlerinizi alınız en son teknoloji ekipmanlar kullanınız, eğitime son derece öenm veriniz yakıtı dolduracak, tankeri sürecek elemanı devamlı eğitiniz çok önemlidir.. Onun dışında opetin ve thy nin ortak yakıt dağıtım işine girmesi güzeldir rebaket iyi olur havaalanınlarında, dolum tesisi kurması gibi.. Opetin ortağı Koç grubu fordun da sahibi Koç olduğuna göre Ford kamyonunun kullanılması da son derece doğaldır..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
THY ZARARDA BAŞ AŞAĞI GİDİYOR...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000