02 Mayıs 2009, Cumartesi 17:24:25

Isparta uçuşları başlıyor

Isparta Süleyman Demirel Havalimanı'nda 2 yıl aradan sonra tekrar uçuşlara başlanacağı belirtildi...
  • Iyi ama o beni hic sevmez. Bana gicik oldugu icin o nick i aldi zaten. THY beni ise alsin diye surekli karaliyorumya, o da bana nazire olsun diye almis o nick i. Ama siz yardimci olursaniz cok sevinirim. Temel bey ya da Candan bey bi el atalarsa benim ise, cok hayra gecerler valla. Yoksa bu gidisle Rus "sermaye"sine katilacam ben de. :) Onden sonra varsa yoksa Aeroflot'un dokuntu ucaklariyle, sarhos pilotlariyla ugras dur. Nooluuur THY, kurtar beni bu Igor'lardan...
  • Sana taviye....Temel Bey degilde Laleli_lions'a bir dansi isi icin. Nasil olsa koru korune THY'nin basin danismanligini yapiyor.Sana bir is bulur temizlikci olarak, tabiki icki ve sigarayi birakirsan!!
  • Sil supur isleri de olur, hic problem degil. Yeter ki sigortali bir is olsun. Burda kalmaya devam edersem adımı Natascha_Lions olarak degistirmek zorunda kalacam. Nolur Temel bey, beni de alin THY'ye.
  • Bu arada iş imkanı varsa bizler için onuda yazın! bıktık gurbet ellerde sürünmekten. insan yerine konmuyoruz burda. Lütfen bizide bünyenize alın
  • Isparta ucuslari basliyor mu?O zaman haydi thy technic altimetresi arizali ucak kalmasin,son bir gozden daha gecirelim.Malum Isparta daglik bir bolge.Altimetresi arizali ucak varsa,hemen hangara,bakimlarini iyi yapin,mudurleriniz size avans,maas,para vermiyorsa acikca soyleyin!

Isparta Valisi Ali Haydar Öner, Ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım ile görüştüğünü uçuşların haziran ayı içerisinde başlanacağını öğrendiğini söyledi. 

2007 yılında Word Focus uçağının yaptığı kazadan sonra şehre yapılan uçak seferleri iptal edilmişti. İki yıl içerisinde gerek milletvekilleri, gerekse sivil toplum kuruluşlarının çeşitli uçak firmaları ve Türk Hava Yolları (THY) ile görüşmeler yaptığını ifade Öner, "Yaz başında havayolu taşımacılığının başlayacağı müjdesini aldık. Bu bizzat bakanımızın ifade ettiği tarihtir. Bunun da haziran olduğunu düşünüyoruz. Havalimanımızın atıl kalmayacağını ümit ediyorum." dedi.

Ali Haydar Öner, bir süredir gündemde olan teşvik yasası konusuna değinerek, Isparta'nın bölgesel ve sektörel bazda bundan yararlanacağını söyledi. Isparta'nın teşvik kapsamına alınmasının çok uzun bir süredir konuşulduğunu ifade eden Öner, "Teşvik modelinden kaynaklanan sıkıntıdan dolayı fabrikaların ya taşındıklarını, yada küçüldüklerini görüyoruz. Duyumlarımıza göre Isparta'da teşvik verilecek sektörlerden biriside tekstil olacak. Bu gerçekleştirildiği taktirde yatırımcı bulmak zor olmayacak." diye konuştu.

Isparta uçuşları başlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 13 yıl önce
Iyi ama o beni hic sevmez. Bana gicik oldugu icin o nick i aldi zaten. THY beni ise alsin diye surekli karaliyorumya, o da bana nazire olsun diye almis o nick i. Ama siz yardimci olursaniz cok sevinirim. Temel bey ya da Candan bey bi el atalarsa benim ise, cok hayra gecerler valla. Yoksa bu gidisle Rus "sermaye"sine katilacam ben de. :) Onden sonra varsa yoksa Aeroflot'un dokuntu ucaklariyle, sarhos pilotlariyla ugras dur. Nooluuur THY, kurtar beni bu Igor'lardan...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Sana taviye....Temel Bey degilde Laleli_lions'a bir dansi isi icin. Nasil olsa koru korune THY'nin basin danismanligini yapiyor.Sana bir is bulur temizlikci olarak, tabiki icki ve sigarayi birakirsan!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Sil supur isleri de olur, hic problem degil. Yeter ki sigortali bir is olsun. Burda kalmaya devam edersem adımı Natascha_Lions olarak degistirmek zorunda kalacam. Nolur Temel bey, beni de alin THY'ye.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Bu arada iş imkanı varsa bizler için onuda yazın! bıktık gurbet ellerde sürünmekten. insan yerine konmuyoruz burda. Lütfen bizide bünyenize alın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Isparta ucuslari basliyor mu?O zaman haydi thy technic altimetresi arizali ucak kalmasin,son bir gozden daha gecirelim.Malum Isparta daglik bir bolge.Altimetresi arizali ucak varsa,hemen hangara,bakimlarini iyi yapin,mudurleriniz size avans,maas,para vermiyorsa acikca soyleyin!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000