25 Mart 2013, Pazartesi 16:14:06

ISPARTA SEFERLERİ BAŞLIYOR

Süleyman Demirel Havalimanı Müdürlüğü görevine yeni atanan İlhan Demir, Isparta Valisi Memduh Oğuz’u makamında ziyaret etti. Ziyarette önemli açıklamalarda bulunan Vali Oğuz, Isparta’ya uçuşların yeniden başlayacağı müjdesini verdi...
  • ÇOK GÜZEL. BU DEFA DİNAR BURDUR ISPARTA UÇAGA BİNİYOR HAVALİMANINDA HAFTADA BUGÜN İTİBARİYLE 15 YOLCU UÇAGINA HİZMET VERİLİYOR BUNUN 3 ' ü ISTANBUL - ISPARTA İÇHAT SEFERLERİ PAZARTESİ -ÇARŞ- CUMA GÜNLERİ .. ATATÜRK HAVALİMANINDAN YAPILIYOR .12 Sİ DIŞHAT SEFERLERİ 01 OCAKTAN İTİBAREN 32 000 DIŞHAT YOLCU GİRİŞİ OLMUŞ. AYRIYETEN TAMAMEN ÖZEL BİR GİRİŞİMCİ TARAFINDAN PİLOT YETİŞTİRİLİYOR YÜZBİNTL YE UÇAK BOYA HANGARI VAR YİNE ÖZEL GİRİŞİMCİ TARAFINDAN UÇAK BOYUYOR KARAHAVACILIK OKUL İNŞAATI DEVAM EDİYOR KISA ZAMANDA BİTER ISPARTA VE BURDURDAN ÜCRETSİZ THY SAATLERİNDE SERVİS VAR UÇAK SAATİNDEN İKİ SAAT ÖNCE BELEDİYELİRİN ÖNÜNDEN HAVALİMANINA HAREKET EDİYOR.DÖNÜŞLERİDE VAR ÜCRETSİZ.HİÇ ÇARESİZSENİZ BİNİN SENİR KEÇİBORLU BELEDİYELERİNE 03 TL SELAMLAR
  • Borajet le ilgili tum haberler de bir yer basliyor(Isparta , Edremit ) zaten bu ucuslari da daha once baslatmisti. Fakat yolcu yetersizliğinden iptaledilmisti . Anlamiyorum simdi niye basliyor ozaman. Ayrıca Erivan ,Tebriz ucuslari baslamadan kapatıldı . Ya cidden birşeyleri yanlış . Lutfen ucun artik .
  • Yolcu potansiyeli düşük illere askeri kurye uçuşları gibi bir planlama yapılamaz mı acaba? Mesela uçak Isparta'dan kalkıp Denizli'ye inse oradan istanbula gitse her iki tarafın yolcusunu da toplar. Isparta yolcusunun zamanı uzar ama en azından uçak seferleri devam eder.
  • Gerek THY Atatürk den Gerekse Anadolu Jet-Bora Jet ortak uçuşları döneminde Sabiha Gökçen den Isparta- İst uçuşları için ben ve Ağabeyim Yılda ena az 20 kez yani 2 kişi 40 uçuş yaptık zaten haftada 3 uçuş yapacak olan BoraJet yılda karşılıklı 100 uçuş gerçekleştirecektir bu da demek oluyor ki bizler gibi 100-150 yolcu 60 kişilik Borajeti doldurur eğer doldurulamıyorsa bu işte bir operasyonel hat vardır.
  • Arkadaşlar Isparta İstanbul geçen yıllarda birkaç kez denendi ve 9-10 yolcu olduğundan siyasi baskıya rağmen yürümedi.Sanki ilk defa olacakmış gibi bir hava yaratılıyor.Öte yandan vali bey havalimanının Afyon'a da hizmet edeceğini söylemiş.Birkaç ay önce Afyon yakınında Zafer bölgesel havalimanı açıldığını duymadımı acaba.Isparta Havalimanı Demirel'in siyasi olarak yaptırıp yıllardır tirilyonlarca kamu zararına yol açtığı bir alandır.
  • Borajet gibi bir havayolu desteklenmesi lazım ama iyi yönetildiğini, uçuşların destinasyonların, dönemlerin, sağlanabilecek bağlantıların verimli olduğunu düşünmüyorum. İyi bir şey yapılmaya çalışırken game over new game game over new game modunda iş yapılıyor. Umarım daha güzel işler yaparsınız Borajet.
  • Sayin Mudur bunlari soyluyor ancak Bora Jet sitesinde Ispartanin adi yok?
  • ilimiz için hayırlı olsun.hem atatürke hem sabiha gökçen havalimanına sefer konulması büyük şans.ısparta halkı artık otobüslere mahkum olmaktan kurtuluyor inşallah. ısparta halkının sahip çıkması gerekiyor. yıllardır tekelleşmiş firmalarla yapılan karayolu çilesi bitsin artık.seferlerin konulmasında emeği geçen tüm yetkililere teşekkürler.
  • den de bahsediyor...Dogru mu?
  • Ankara-Antalya hattında sabah saatlerinde (sabah gidiş akşam dönüş) yer bulmak mümkün değil gibi yada 1 hafta önceden alınsa bile 250 TL gibi rakamlardan yer bulunabiliniyor. bunun yerine borajet ankara - ısparta uçsa ve ıspartadan da otobüsle taşısa ne iyi olurdu (otobüse ne gerek var direk antalyaya uçsa daha iyi olur ama olmuyor işte)

Haftada 6 gün Süleyman Demirel Havalimanı'ndan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na ve Atatürk Havalimanı’na uçuşların başlayacağını belirten Vali Oğuz, yolcu talebi durumuna göre haftanın her günü uçuşların yapılabileceğini söyledi.

Yeniden uçuşların başlayacak olması sebebiyle duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Oğuz; “Borajet’le yapılan anlaşma gereği 2 Nisan 2013 tarihinden itibaren Salı-Perşembe-Cumartesi olmak üzere haftada 3 gün Süleyman Demirel Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen Havalimanı’na, Türk Hava Yolları ile yapılan mutabakatta da 20 Mayıs 2013 tarihinden itibaren Pazartesi-Çarşamba-Cuma günleri olmak üzere haftada 3 gün Süleyman Demirel Havalimanı’ndan Atatürk Havalimanı’na karşılıklı seferler düzenlenecek. Havalimanımızdaki bu hareketlilik bizi memnun ediyor. Gayet tabi her gün olmasını arzu ederiz. Sayın ulaştırma bakanımızın Isparta’yı ziyaretlerinde söylemiş olduğu gibi yolcu talebinin olması durumunda haftanın yedi günüde uçuşlar olur. Ama başlangıç itibariyle haftada 6 gün uçuşun olması ilimiz için, bölgemiz için çok önemli. Çünkü bizim havalimanımız aynı zamanda Burdur’a, Afyon’a hizmet ediyor, hatta Antalya ve Denizli’ye de hizmet ediyor. Şimdiden hayırlı, uğurlu olsun” dedi.

ISPARTA SEFERLERİ BAŞLIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

kalem ~ 9 yıl önce
ÇOK GÜZEL. BU DEFA DİNAR BURDUR ISPARTA UÇAGA BİNİYOR HAVALİMANINDA HAFTADA BUGÜN İTİBARİYLE 15 YOLCU UÇAGINA HİZMET VERİLİYOR BUNUN 3 ' ü ISTANBUL - ISPARTA İÇHAT SEFERLERİ PAZARTESİ -ÇARŞ- CUMA GÜNLERİ .. ATATÜRK HAVALİMANINDAN YAPILIYOR .12 Sİ DIŞHAT SEFERLERİ 01 OCAKTAN İTİBAREN 32 000 DIŞHAT YOLCU GİRİŞİ OLMUŞ. AYRIYETEN TAMAMEN ÖZEL BİR GİRİŞİMCİ TARAFINDAN PİLOT YETİŞTİRİLİYOR YÜZBİNTL YE UÇAK BOYA HANGARI VAR YİNE ÖZEL GİRİŞİMCİ TARAFINDAN UÇAK BOYUYOR KARAHAVACILIK OKUL İNŞAATI DEVAM EDİYOR KISA ZAMANDA BİTER ISPARTA VE BURDURDAN ÜCRETSİZ THY SAATLERİNDE SERVİS VAR UÇAK SAATİNDEN İKİ SAAT ÖNCE BELEDİYELİRİN ÖNÜNDEN HAVALİMANINA HAREKET EDİYOR.DÖNÜŞLERİDE VAR ÜCRETSİZ.HİÇ ÇARESİZSENİZ BİNİN SENİR KEÇİBORLU BELEDİYELERİNE 03 TL SELAMLAR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Olmuyor ~ 9 yıl önce
Borajet le ilgili tum haberler de bir yer basliyor(Isparta , Edremit ) zaten bu ucuslari da daha once baslatmisti. Fakat yolcu yetersizliğinden iptaledilmisti . Anlamiyorum simdi niye basliyor ozaman. Ayrıca Erivan ,Tebriz ucuslari baslamadan kapatıldı . Ya cidden birşeyleri yanlış . Lutfen ucun artik .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kurye ~ 9 yıl önce
Yolcu potansiyeli düşük illere askeri kurye uçuşları gibi bir planlama yapılamaz mı acaba? Mesela uçak Isparta'dan kalkıp Denizli'ye inse oradan istanbula gitse her iki tarafın yolcusunu da toplar. Isparta yolcusunun zamanı uzar ama en azından uçak seferleri devam eder.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mbo ~ 9 yıl önce
Gerek THY Atatürk den Gerekse Anadolu Jet-Bora Jet ortak uçuşları döneminde Sabiha Gökçen den Isparta- İst uçuşları için ben ve Ağabeyim Yılda ena az 20 kez yani 2 kişi 40 uçuş yaptık zaten haftada 3 uçuş yapacak olan BoraJet yılda karşılıklı 100 uçuş gerçekleştirecektir bu da demek oluyor ki bizler gibi 100-150 yolcu 60 kişilik Borajeti doldurur eğer doldurulamıyorsa bu işte bir operasyonel hat vardır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İlginç bilgi ~ 9 yıl önce
Arkadaşlar Isparta İstanbul geçen yıllarda birkaç kez denendi ve 9-10 yolcu olduğundan siyasi baskıya rağmen yürümedi.Sanki ilk defa olacakmış gibi bir hava yaratılıyor.Öte yandan vali bey havalimanının Afyon'a da hizmet edeceğini söylemiş.Birkaç ay önce Afyon yakınında Zafer bölgesel havalimanı açıldığını duymadımı acaba.Isparta Havalimanı Demirel'in siyasi olarak yaptırıp yıllardır tirilyonlarca kamu zararına yol açtığı bir alandır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
borajet ~ 9 yıl önce
Borajet gibi bir havayolu desteklenmesi lazım ama iyi yönetildiğini, uçuşların destinasyonların, dönemlerin, sağlanabilecek bağlantıların verimli olduğunu düşünmüyorum. İyi bir şey yapılmaya çalışırken game over new game game over new game modunda iş yapılıyor. Umarım daha güzel işler yaparsınız Borajet.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mudur ~ 9 yıl önce
Sayin Mudur bunlari soyluyor ancak Bora Jet sitesinde Ispartanin adi yok?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hayırlı olsun ~ 9 yıl önce
ilimiz için hayırlı olsun.hem atatürke hem sabiha gökçen havalimanına sefer konulması büyük şans.ısparta halkı artık otobüslere mahkum olmaktan kurtuluyor inşallah. ısparta halkının sahip çıkması gerekiyor. yıllardır tekelleşmiş firmalarla yapılan karayolu çilesi bitsin artık.seferlerin konulmasında emeği geçen tüm yetkililere teşekkürler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AHL ~ 9 yıl önce
den de bahsediyor...Dogru mu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Alone ~ 9 yıl önce
Ankara-Antalya hattında sabah saatlerinde (sabah gidiş akşam dönüş) yer bulmak mümkün değil gibi yada 1 hafta önceden alınsa bile 250 TL gibi rakamlardan yer bulunabiliniyor. bunun yerine borajet ankara - ısparta uçsa ve ıspartadan da otobüsle taşısa ne iyi olurdu (otobüse ne gerek var direk antalyaya uçsa daha iyi olur ama olmuyor işte)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ankara tutmaz ~ 9 yıl önce
daha önce istanbul uçuşlarını ankara aktarmalı hale getirdiler ama ankara-ısparta uçuşu tutmaz. zaten istanbul bağlantısını da 12 saat bekleme süreli vermişlerdi..
ESZ 06 ~ 9 yıl önce
Ankara-Antalya hattında sefer sayıları 31 Mart'tan itibaren günde karşılıklı 8 sefere çıkacak. Daha rahat yer bulunabilir. Uçak biletlerinin pahalı olmasının sebebi ise Antalya'da ki kongre mevsimi sebebiyle çoğu uçağın çok önceden gruplarca doldurulmasıdır.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000