17 Eylül 2011, Cumartesi 17:35:40

"DAHA ÇOK ALMAN YOLCU TAŞIMAK İSTİYORUZ"

THY Genel Müdürü Temel Kotil, hedeflerinin 5 yıldızlı bir hava yolu şirketi haline gelmek olduğunu söyledi.
  • 5 yıldızlı bır hava yolu sirketi olmak istiyorlarsa oncelikle tgs yi duzeltsinler calısanlar sankı para almıyorlarda hayrına calısıyorlar onune gelenı azarlıyor onların yaptıklarını kabın memurları %10 yapsa ısten atılıyor anlamak mumkun degıl
  • gercekten yerde ve havadaki servisi ile ikrami ile cok iyi, bence lufthansadan kat kat daha iyi. ama thy nin websitesinden ankaraya bilet aliyorsunuz ve anadolujetle ucmak zorunda kaliyorsunuz.. bence bu hic de iyi degil. bence bir haksizlik. özelliklle thy yi tercih ediyor yolcu ve bindigi ucak anadolujet..aldigi servis muazzam kötü..
  • Duyduk ki Birmingham hattini kapatmayi planliyormus sayin kotil. Ingiliz tasimayi dusunmuyor mu acaba? Acaba kac defa gitmis birminghama? hat kapatarak mi 5 yildiz olacaklar???
  • su nur yuzunu bir gun gormesem icim rahat etmiyor, su endama su ihtisama bak , co-teel abi sen cok yasa
  • eski pegasus personeliyim, en son thy ile uçtum. eşşekten inip ata binmek nedir anladım. pegasus inanılmaz güvenli ve low cost havacılığı Türkiye ye taşıyan öncü özel ve güzel bir havayolu. Fakat Lufthansa ile bile kıyaslasam THY yerli, yabancı arenada kendini kanıtlamış 5 yıldızı hakeden bir şirket. Tebrik ediyor başarılarınızın devamını diliyorum.
  • 30.000000 yolcu olmus sen cemaat mi diyosun hala.STAR ALLIANCE; BEST AIRLINE OF EUROPE olmus bir sirket türkiye yi rezil ediyor?ee kaldi bir soru;bu adamlar gibilerini nerde gördünde konusuyorsun öyle?
  • Dogruya dogru Temel bey bugune kadar daha dogrusu bu yilin ilk ceyreginde zarar aciklayana kadar iyi gidiyordu, ama gorunen o ki ruzgar terse dondu. Dolayisiyla zararin neresinden donulse kardir, analizlerini duzgun yapsinlar zarar neden nicin ve nereden kaynaklaniyor tespit edip cozumunu uretsinler. Aynen gecenlerde GS baskaninin dedigi gibi biz parmagi kesmezsek baskasi kolumuzu keser olmasin bu kez.
  • Temel birgün THY'na CEO olmuş. Daha çok Alman taşıma hedefi koymuş ama Almanların bundan haberi yokmuş. Daha önemlisi 499 €'ya bile varken Almanların 500€'ya THY'de uçmayacağını Temel bilmiyormuş. Kaldı ki 49'a 350 gibi bir durum var. Sonunda, gerçekleri birisi ona söylemiş. "Hadi be, şimdi battık işte" demiş.
  • Sira Almanya'da
  • bir gün temel uçağa binmiş, uçakta yine bir alman bir de fransız varmış, ula yine mi siz demiş
Kotil, Avrupalı Türk Demokratlar Birliği’nin (UETD) Almanya’nın Köln kentinde iş adamlarına yönelik olarak düzenlediği bir toplantıda yaptığı konuşmada, "Hedefimiz 5 yıldızlı hava yolu haline gelmek" dedi.
 
Türkiye’nin Doğu ile Batı arasında gerçek bir köprü oluşturduğunu ifade eden Kotil, bu güzergahta daha çok transit yolcu taşınmasını da hedefleri arasında gösterdi. Müşterileri velinimet olarak nitelendiren Kotil, verilen hizmetlerin kalitesinin her geçen gün arttığını kaydetti.
 
Afrika’ya bundan sonra daha fazla uçacaklarını da belirten Kotil, bununla ilgili çalışmaların kısa zamanda tamamlanacağını söyledi.

Kotil hedeflerinin, Almanya’dan Türklerin yanı sıra daha çok Alman yolcuyu da taşımak olduğunu da sözlerine ekledi.
 
Toplantıya Köln ve çevresinde faaliyet gösteren Türk iş adamları ve bazı davetliler katıldı.
 
Kotil daha sonra UETD yönetim kuruluyla bir görüşme yaptı.

Milliyet
"DAHA ÇOK ALMAN YOLCU TAŞIMAK İSTİYORUZ"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 12 yıl önce
5 yıldızlı bır hava yolu sirketi olmak istiyorlarsa oncelikle tgs yi duzeltsinler calısanlar sankı para almıyorlarda hayrına calısıyorlar onune gelenı azarlıyor onların yaptıklarını kabın memurları %10 yapsa ısten atılıyor anlamak mumkun degıl

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
gercekten yerde ve havadaki servisi ile ikrami ile cok iyi, bence lufthansadan kat kat daha iyi. ama thy nin websitesinden ankaraya bilet aliyorsunuz ve anadolujetle ucmak zorunda kaliyorsunuz.. bence bu hic de iyi degil. bence bir haksizlik. özelliklle thy yi tercih ediyor yolcu ve bindigi ucak anadolujet..aldigi servis muazzam kötü..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Duyduk ki Birmingham hattini kapatmayi planliyormus sayin kotil. Ingiliz tasimayi dusunmuyor mu acaba? Acaba kac defa gitmis birminghama? hat kapatarak mi 5 yildiz olacaklar???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
su nur yuzunu bir gun gormesem icim rahat etmiyor, su endama su ihtisama bak , co-teel abi sen cok yasa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
eski pegasus personeliyim, en son thy ile uçtum. eşşekten inip ata binmek nedir anladım. pegasus inanılmaz güvenli ve low cost havacılığı Türkiye ye taşıyan öncü özel ve güzel bir havayolu. Fakat Lufthansa ile bile kıyaslasam THY yerli, yabancı arenada kendini kanıtlamış 5 yıldızı hakeden bir şirket. Tebrik ediyor başarılarınızın devamını diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
30.000000 yolcu olmus sen cemaat mi diyosun hala.STAR ALLIANCE; BEST AIRLINE OF EUROPE olmus bir sirket türkiye yi rezil ediyor?ee kaldi bir soru;bu adamlar gibilerini nerde gördünde konusuyorsun öyle?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Dogruya dogru Temel bey bugune kadar daha dogrusu bu yilin ilk ceyreginde zarar aciklayana kadar iyi gidiyordu, ama gorunen o ki ruzgar terse dondu. Dolayisiyla zararin neresinden donulse kardir, analizlerini duzgun yapsinlar zarar neden nicin ve nereden kaynaklaniyor tespit edip cozumunu uretsinler. Aynen gecenlerde GS baskaninin dedigi gibi biz parmagi kesmezsek baskasi kolumuzu keser olmasin bu kez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Temel birgün THY'na CEO olmuş. Daha çok Alman taşıma hedefi koymuş ama Almanların bundan haberi yokmuş. Daha önemlisi 499 €'ya bile varken Almanların 500€'ya THY'de uçmayacağını Temel bilmiyormuş. Kaldı ki 49'a 350 gibi bir durum var. Sonunda, gerçekleri birisi ona söylemiş. "Hadi be, şimdi battık işte" demiş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Sira Almanya'da

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
bir gün temel uçağa binmiş, uçakta yine bir alman bir de fransız varmış, ula yine mi siz demiş

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000