18 Mayıs 2011, Çarşamba 08:16:40

BÜLENT ARINÇ MÜJDEYİ VERDİ!

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Yenişehirlilere iç hatlar seferleri müjdesi verdi...
  • BULENT ARINCIN BURSADA OZELIIKLE GEMLIKTE SEVILMEMESI AKHISARI ZEYTIN BAHCESINE CEVIRMIS OLMASI GEMLIK ZEYTININI TAHTINDAN ETTI BENCE BURSA KAZANIR ARINCA OY VERINCE
  • Manisadan kovuldun şimdi de bursa ya mı dadandın sen bülent arınç efendi!!4 gözle bekliyoruz manisada çiftçileri azarladığın gibi seçimeden sonra da bursada azarlamanı!!
  • O kadar her yerde thy özelleşti yazıldı yazılıyor şimdi ne diye arınç kendi tekellerindeymiş gibi söylemleri oluyor bir zamanlar KİT idi HİT oldu sonra özelleşti dendi ama anlaşılan halen HİT durumda ve buradanda anlaşılıyorki türk halkı çok güzel bir şekilde uyutuluyor durmak yok uyumaya devam herkeze tatlı toz pembe rüyalar :)
  • hala arınça oy verenler var mı bursada..yazık hakkaten..o küçük ucaklarda ucmak istiyen kabin personelini zor bulursunuz...
  • Şehit Kubilay ın kafasını kesenin torunu sanki kendi uçak şirketi varmış gibi sefer sözü veriyor...Şu hale bak ..THY nin akepe nin çiftliği olduğunun bir göstergesi daha...Veya özel şirketlere ''buradan sefer başlatmazsanız canınızı yakarım'' tehdidi...Artık kim,nasıl anlarsa...Vah benim ülkem vah benim milletim..Kimlere ne için oy veriyorsun???
  • Eger sayin Arincin dedikleri dogruysa THY sonunda kucuk ucaklara ihtiyaci oldugunu anladi. Iyi bir isaret.
  • uçuşlar buradan olmalı.... Ankara...İzmir...Antalya...Adana....Erzurum... Diyarbakır...Kars...
  • Yahu bu THY özel , hatta halka arz edilmiş bir şirket değil mi, Arınç nasıl özel bir şirket adına söz verebilir ki:))))))

Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Bülent Arınç, Yenişehirlilere iç hatlar seferleri müjdesi verdi. Arınç, "İnşallah Bursa merkezli olmak üzere bütün hatlara uçak seferleri koyacağız." dedi.

Bülent Arınç, Bursa'nın Yenişehir TEİAŞ tarafında Yenişehir Küçük Sanayi Sitesi bünyesinde yaptırılan Yenişehir Trafo Merkezi'nin açılışına katıldı. Arınç, Yenişehir'de 13 milyon liraya mal olan tesisin, sanayi ve tarımsal amaçlı kullanılacağını söyledi.

İlçede faaliyet gösteren Şişecam'ın katkıları ile yapılan tesisin sanayi için çok önemli olduğunun altını çizen Arınç, "Türkiyemizin saygın sanayi kuruluşlarından birisinin Yenişehir'de böylesine bir büyük üretim merkezi açmış olması beni ayrıca mutlu etti. Balkanlar'daki yerlerini de biliyorum. Türkiyemiz için katma değeri yüksek olan bir firmamızdır, sanayi kuruluşumuzdur. Başta o olmak üzere, Yenişehir'de faaliyet gösteren bütün sanayi kuruluşlarımıza şimdiden başarılar diliyorum." şeklinde konuştu.

Bakan Bülent Arınç, Yenişehir Havaalanı'nın önemine dikkat çekerek şu müjdeyi verdi: "Bursamızın havaalanı burada. Şu anda sadece Ankara bağlantılı iç uçuşlarımız var. Almanya bağlantılı iki uçuşumuz var. İnşallah THY genel müdürü ile yönetim kurulu başkanı ile görüşmeler yapmıştım. Küçük gövdeli uçaklar satın alıyorlar. Bunlar 60 kişilik uçaklardır. Yurt içerisinde inşallah Bursa merkezli olmak üzere bütün hatlara uçak seferleri koyacağız. Aynı zamanda başta Bulgaristan olmak üzere Balkan ülkelerine de Bursa merkezli inşallah dış hat uçuşlarımızı da en kısa sürede başlatacağız."

Bülent Arınç, en kısa zamanın ise yıl sonunu bulabileceğini belirterek, "En kısa zamanda derken, sanıyorum bu yılın sonlarına doğru bu gerçekleşmiş olacak. Ama hem büyük gövdeli uçakların inişine elverişli hem de iç hatlarda daha çok sefer yapabilmek için küçük gövdeli uçaklara ihtiyaç var. Bunun için THY gerekli hazırlıkları yapıyor. Bunu da Yenişehir'e, Bursamıza bir müjde olsun diye takdim ediyorum. Bu uçaklar geldiğinde ve hizmete girdiğinde, artık Bursa'dan her yere gidebileceğiz. Mesela ben geçende İzmir'den Diyarbakır'a direkt uçak seferiyle gittim. Mardin'e gitmek mümkün. Trabzon'a gitmek mümkün. Muş'a gitmek mümkün. Bu iç hatlar karşılıklı olarak yapıldığında turizm potansiyeli bakımından hem de ulaşımı kolaylaştırması bakımından büyük bir imkan oluyor.'' dedi.
Bursa-Yenişehir Havaalanı'nın çok büyük ve önemli bir yatırım olduğuna vurgu yapan Devlet Bakanı Bülent Arınç, "Bu yatırımı bizim çok rantabl kullanmamız lazım. Uçak sayısıyla, sefer sayısıyla inşallah çok daha yüksek sayılara çıkaracağımızın bilinmesini istiyorum." şeklinde konuştu.

Bülent Arınç, ardından, Yenişehir'de düzenlenen mitinge katıldı. Saat Kulesi Meydanı'nda düzenlenen mitingde konuşan Arınç, Yenişehirlilere hizmet sözü verdi. Seçimi kazanmaları halinde 5 katı daha fazla hizmet sözü veren Bülent Arınç, Yenişehirlilerden bu seçimde de kendilerini mahcup etmemelerini istedi.

BÜLENT ARINÇ MÜJDEYİ VERDİ!

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 13 yıl önce
BULENT ARINCIN BURSADA OZELIIKLE GEMLIKTE SEVILMEMESI AKHISARI ZEYTIN BAHCESINE CEVIRMIS OLMASI GEMLIK ZEYTININI TAHTINDAN ETTI BENCE BURSA KAZANIR ARINCA OY VERINCE

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Manisadan kovuldun şimdi de bursa ya mı dadandın sen bülent arınç efendi!!4 gözle bekliyoruz manisada çiftçileri azarladığın gibi seçimeden sonra da bursada azarlamanı!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
O kadar her yerde thy özelleşti yazıldı yazılıyor şimdi ne diye arınç kendi tekellerindeymiş gibi söylemleri oluyor bir zamanlar KİT idi HİT oldu sonra özelleşti dendi ama anlaşılan halen HİT durumda ve buradanda anlaşılıyorki türk halkı çok güzel bir şekilde uyutuluyor durmak yok uyumaya devam herkeze tatlı toz pembe rüyalar :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
hala arınça oy verenler var mı bursada..yazık hakkaten..o küçük ucaklarda ucmak istiyen kabin personelini zor bulursunuz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Şehit Kubilay ın kafasını kesenin torunu sanki kendi uçak şirketi varmış gibi sefer sözü veriyor...Şu hale bak ..THY nin akepe nin çiftliği olduğunun bir göstergesi daha...Veya özel şirketlere ''buradan sefer başlatmazsanız canınızı yakarım'' tehdidi...Artık kim,nasıl anlarsa...Vah benim ülkem vah benim milletim..Kimlere ne için oy veriyorsun???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Eger sayin Arincin dedikleri dogruysa THY sonunda kucuk ucaklara ihtiyaci oldugunu anladi. Iyi bir isaret.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
uçuşlar buradan olmalı.... Ankara...İzmir...Antalya...Adana....Erzurum... Diyarbakır...Kars...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Yahu bu THY özel , hatta halka arz edilmiş bir şirket değil mi, Arınç nasıl özel bir şirket adına söz verebilir ki:))))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000