18 Ekim 2016, Salı 13:35:39

Beşiktaş uçağına kavuştu

AnadoluJet uçağı, Beşiktaş’ın siyah beyaz renklerine boyandı.
  • Bu uçak boyama işinin nereden çıktığını bilen var mı?
  • Aj ye verilen değeri görmek için tören bulunan Aj personeli sayısına bakmak lazım. İlker Başkan kaç tane Aj çalışanının katılmasına izin vermiş? Tören de kaç Aj çalışanı vardı?
  • beşiktaş gibi küçük bir takım zaten ancak anadolujet ile gider. thy veya lufthansa ile gidecek değildi sonuçta
  • Herhangi bir sponsorluk yokmuş. Anadolujet maç günleride o uçuş için normal yolcuya bilet satışını yapacak. Yolcu arkada belkide önde BJK kafilesiyle beraber uçacak :D
  • seklinde yeni bir tescil kodu verilseymis cok guzel olurmus
  • Sayın başkan; unutmayın ki 1 çiçekle bahar gelmez. Siz tek basınıza tüm Thy yi kurtaramazsınız. Etrafınıza bir bakın Allah askına. Yanınızda gezdirdiğiniz yöneticileri izleyin ve bir kez daha düşünün. Thy küresel ya da dogal sebeplerden olusmus hangi krizden karlı cıktı ??? Bunlardan başarılı cıkamamıs yönetici kadrosu size sadece zarar verir unutmayın. Acilen makam odaları ve arabalarına sığınan sığ görüşlü yöneticileri yanınızdan kovun.
  • Beşiktaş
  • Beşiktaş
  • Yakışır Kartalıma
  • Beşiktaşımıza hayırlı uğurlu kazasız belasız uçuşlar diliyorum

AnadoluJet uçağı, Beşiktaş’ın siyah beyaz renklerine boyandı.

Türk Hava Yolları, Beşiktaş JK ile yaptığı anlaşma ile geniş halk kitlelerinin ulaşım hizmetinden yararlanmaları amacıyla yapılandırdığı AnadoluJet filosunda bulunan, Boeing 737-800 tipi uçağını siyah beyaz renklerle giydirdi.

Kuyruk bölümünde Beşiktaş JK logosunun yanı sıra siyah beyaz şeritlerle donatılan AnadoluJet uçağı, siyah beyaz ilk uçuşunu, Beşiktaş’ın 19 Ekim, Çarşamba akşamı Türkiye saati ile 21:45’te Napoli ile oynayacağı Şampiyonlar Ligi maçı için bugün gerçekleştirdi.

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan İtalya’nın Napoli kentine gerçekleşen uçuş öncesinde, Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı ve Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman’ın yanı sıra, Beşiktaşlı futbolcular ve teknik heyetin katılımıyla bir uğurlama töreni düzenlendi.

Törende konuşan Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı M. İlker Aycı şunları kaydetti; “Türk Hava Yolları olarak bütün ekosistemimiz ile spora verdiğimiz destek her daim devam edecek. AnadoluJet markamızla gerçekleştirdiğimiz bu işbirliği kapsamında, bundan böyle Beşiktaş’ın renkleri olan siyah - beyaz ile donattığımız uçağımız, tüm kafileyi gidecekleri her yere uçuracak. Türkiye’nin global markası olarak Beşiktaşlı futbolcularımızdan ricamız, özellikle Avrupa arenasında alacakları galibiyetlerle bizleri mutlu etmeleri. Beşiktaş’ı Napoli’ye, oradan galibiyetle dönecekleri inancı ile uğurluyoruz. Biz onları gidecekleri her yere uçuracağız, onlar da bizi zaferleriyle havaya uçuracak.”

Türk Hava Yolları ile yaptıkları anlaşmanın Beşiktaş’ın kurumsal imajına katkı anlamında önemli bir adım olduğunu ifade eden Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman ise tören esnasında; “Bundan sonra tüm seyahatlerimize siyah beyazlı renklerle ve logomuzla donatılan uçağımızla gideceğiz ve umuyorum ki nice zaferlerden yine bu uçakla döneceğiz. Deplasman yolculuklarımız Türk Hava Yolları kalitesi ile kara kartallara yakışır şekilde olacak. Ayrıca tıpkı yurt içinde olduğu gibi yurtdışında da bizi kendi kulüp otobüsümüz taşıyacak. Beşiktaş dünyanın her köşesinde örgütlenmiş, üzerinde güneş batmayan bir kurum ve en önemli varlığımız Beşiktaş’ın marka değeri. Bu değeri her platformda güçlü markalarla yaptığımız anlaşmalarla daha da yukarılara taşımaya devam ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Beşiktaşlı yıldızlarla aynı uçakta uçma keyfi!

Beşiktaş kafilesini hem Süper Toto Süper Lig’deki maçlarına, hem de Şampiyonlar Ligi maçlarına uçuracak olan siyah beyaz AnadoluJet uçağı aynı zamanda tarifeli uçuşlar da gerçekleştirecek. Bu uçak ile seyahat eden diğer yolcular ise, Beşiktaş’ın yıldız futbolcularını taşıyan uçakta uçuş deneyimi yaşamış olacaklar.Beşiktaş uçağına kavuştu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Ne alaka durduk yere? ~ 4 yıl önce
Bu uçak boyama işinin nereden çıktığını bilen var mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aj ye verilen önem ~ 4 yıl önce
Aj ye verilen değeri görmek için tören bulunan Aj personeli sayısına bakmak lazım. İlker Başkan kaç tane Aj çalışanının katılmasına izin vermiş? Tören de kaç Aj çalışanı vardı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ATC IST ~ 4 yıl önce
beşiktaş gibi küçük bir takım zaten ancak anadolujet ile gider. thy veya lufthansa ile gidecek değildi sonuçta

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Atc ye ~ 4 yıl önce
Atc, Beşiktaş da Ajet de gayet büyükler,sen dedin diye de küçülmezler. Hazım sorunun varsa git soda iç
Hoh ~ 4 yıl önce
Herhangi bir sponsorluk yokmuş. Anadolujet maç günleride o uçuş için normal yolcuya bilet satışını yapacak. Yolcu arkada belkide önde BJK kafilesiyle beraber uçacak :D

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ATC ~ 4 yıl önce
Beşiktaş ve Anadolujet gayet büyükler.Hazımda zorluk varsa soda iç:).Sindirir
TC-BJK ~ 4 yıl önce
seklinde yeni bir tescil kodu verilseymis cok guzel olurmus

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İlker bey e ~ 4 yıl önce
Sayın başkan; unutmayın ki 1 çiçekle bahar gelmez. Siz tek basınıza tüm Thy yi kurtaramazsınız. Etrafınıza bir bakın Allah askına. Yanınızda gezdirdiğiniz yöneticileri izleyin ve bir kez daha düşünün. Thy küresel ya da dogal sebeplerden olusmus hangi krizden karlı cıktı ??? Bunlardan başarılı cıkamamıs yönetici kadrosu size sadece zarar verir unutmayın. Acilen makam odaları ve arabalarına sığınan sığ görüşlü yöneticileri yanınızdan kovun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kimse yorum yapmamış ~ 4 yıl önce
Beşiktaş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kimse yorum yapmamış ~ 4 yıl önce
Beşiktaş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kemal ~ 4 yıl önce
Yakışır Kartalıma

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ata Kara ~ 4 yıl önce
Beşiktaşımıza hayırlı uğurlu kazasız belasız uçuşlar diliyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000