09 Nisan 2018, Pazartesi 16:19:57

Berna Tanyolaç son yolculuğuna uğurlandı

Uzun yıllar Türk Hava Yolları'nda ve TASSA'da hizmet ettikten sonra emekli olan Berna Tanyolaç geçirdiği kalp krizi sonucu hayata veda etmişti. Tanyolaç'ın cenazesi bugün sevenleri tarafından son yolculuğuna uğurlandı.
  • Allah rahmet etsin hak etmedi iyi insan mekânın cennet olsun çok acı
  • Dedikodu sendika vs konu olsa yüzlerce mesaj yazılır, ama mesai arkadaşlığı yaptığınız birisi hakkın rahmetine kavuştuğunda iki güzel satır yazamıyorsunuz... hiç olmazsa geride kalanlara okuduklarında moral olacak kadar kişi keşke yazmış olsa...
  • Allah rahmet eylesin..
  • Canım benim güler yüzlüm dostum arkadaşım çok erken gittin canım ya bernam ışıklar içinde uyu bir tanem benim.
  • Sana yapılanları ve kırgınlığını seni tanıyan tanımayan herkes biliyor...herşeyden önce Allah biliyor...sen rahat uyu,bütün bunların acısı çıkar aheste aheste...THY de yayınlamadığınız vefat mesajı içinde ...buna karar verenler yatacak yeriniz yok sizin...
  • A.a Allah rahmet etsin..mekani cennet olsun
  • Allah gani gani rahmet eylesin. çok çok üzüldüm :(
  • Çok acı her ölüm kimler gidiyor daha dün gibi eğitim günlerimiz ne güzelmiş o günler nasıl heyecanlıydık zaman nasılda geçti yaş aldık hepimiz içim yanıyor nurlar içinde uyu Berna amirim hep tebessümünüz kalacak aklımda
  • Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.
  • Allah rahmet eylesin.

Uzun yıllar Türk Hava Yolları'nda ve TASSA'da hizmet ettikten sonra emekli olan Berna Tanyolaç geçirdiği kalp krizi sonucu hayata veda etmişti. Tanyolaç'ın cenazesi bugün sevenleri tarafından son yolculuğuna uğurlandı.

THY'de kabin eğitim müdürü olarak görev yaptıktan sonra emekli olan ve bir dönem TASSA Kabin Memurları Derneği'nin de yönetim kurulu başkanlığını yürüten Berna Tanyolaç, dün tedavi gördüğü İstanbul'da rahatsızlanarak geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.

Çok sevdiği papatlayalarla donatılan tabutu omutlara alınan Tanyolaç, gözyaşlarıyla bugün Keşan'da son yolculuğuna uğurladı. 

Tanyolaç'ın cenazesine çok sayıda eski mesai arkadaşı katılırken Türk Hava Yolları'nda çalıştığı dönemde birlikte mesai harcadığı yöneticilerin katılmaması dikkatlerden kaçmadı.

AirportHaber Ailesi olarak Berna Tanyolaç'a ebedi istiratgahında Allah'tan rahmet, sevenlerine de başsağlığı diliyoruz.

HAVACILIK SONRASI ORGANİK GIDA SEKTÖRÜNE GİRMİŞTİ

1993 yılında başladığı THY serüveninde önce kabin memurluğu, sonra kabin amirliği görevlerini yürüten Tanyolaç, başarılı çalışmaları sonrası TASSA (Türkiye Havayolları Kabin Memurları Derneği) başkanlığına seçilmişti.

6 yıl TASSA başkanlığının akabinde 5 yıl boyunca Kabin Eğitim Müdürlüğü görevini yürüten Berna Tanyolaç, THY’de birçok başarılı projeye imza atmıştı.

2012 yılı yazında THY’den kendi isteğiyle emekli olduktan sonra havacılıkla uzaktan yakından ilgisi olmayan bir sektöre adım atan Tanyolaç, 1958 yılından bu yana gıda üretimi yapan aile şirketinin başına geçti. Berna Tanyolaç, başarı çizgisini yeni sektöründe de devam ettirmişti.

Sadece tahin, pekmez ve helva üretimi yapan şirketin ürün yelpazesini genişleten genç girişimci, birkaç ay gibi kısa bir sürede Mishka Doğal Ürünler markasını yarattı, organik gıda sektöründe de başarılarıyla anılmaya başlamıştı.

©AirportHaber.comBerna Tanyolaç son yolculuğuna uğurlandı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Çetin Altay ~ 4 yıl önce
Allah rahmet etsin hak etmedi iyi insan mekânın cennet olsun çok acı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:(( ~ 4 yıl önce
Dedikodu sendika vs konu olsa yüzlerce mesaj yazılır, ama mesai arkadaşlığı yaptığınız birisi hakkın rahmetine kavuştuğunda iki güzel satır yazamıyorsunuz... hiç olmazsa geride kalanlara okuduklarında moral olacak kadar kişi keşke yazmış olsa...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
.. ~ 4 yıl önce
Allah rahmet eylesin..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sultan fikircioğlu ~ 4 yıl önce
Canım benim güler yüzlüm dostum arkadaşım çok erken gittin canım ya bernam ışıklar içinde uyu bir tanem benim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Berna'cım, ~ 4 yıl önce
Sana yapılanları ve kırgınlığını seni tanıyan tanımayan herkes biliyor...herşeyden önce Allah biliyor...sen rahat uyu,bütün bunların acısı çıkar aheste aheste...THY de yayınlamadığınız vefat mesajı içinde ...buna karar verenler yatacak yeriniz yok sizin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
A.a Allah rahmet etsin..mekani cennet olsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:((((( ~ 4 yıl önce
Allah gani gani rahmet eylesin. çok çok üzüldüm :(

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Km ~ 4 yıl önce
Çok acı her ölüm kimler gidiyor daha dün gibi eğitim günlerimiz ne güzelmiş o günler nasıl heyecanlıydık zaman nasılda geçti yaş aldık hepimiz içim yanıyor nurlar içinde uyu Berna amirim hep tebessümünüz kalacak aklımda

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 4 yıl önce
Allah rahmet eylesin. Mekanı cennet olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 4 yıl önce
Allah rahmet eylesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000