22 Temmuz 2010, Perşembe 16:11:49

Barcelona, THY ile Uzakdoğu'ya uçuyor

Türk Hava Yolları Ana Sponsor'u olduğu Barcelona'yı yeni giydirdiği uçağı ile Uzakdoğu'ya uçuruyor.
  • TEKRAR TEBRIKLER DUSUNENLERE VE EMEGI GECENLERE....
  • LAX icin bu kadar yil bekledin, 3 ay daha bekle kardesim. acisini neden Barcadan cikarmaya calisiyorsun.
  • borsa geçen sene %400 civarında kazandırdı.Eee hep kazandıracak diye bişey yok,aksi halde herkes THY hisselerine yönelir haliyle. Gelelim 777 meselesine.THY Barcelonaya B777 yi tarifeli sefer gibi her günlüğüne vermedi ya.Diğer 777 ler gelince LAX da açılır Sydney de bir başkası da.Sabırlı olalım:))
  • THY hisseleri son 8 ayda borsada kazandırdı hemde iyi kazandırdı. gecen aylarda bolundugu halde hisseler iyi fiyatta.
  • barselona yi uzakdogu ya tasimak icin 777 yi bagliyorsun ama sana daha cok kar getirecek los angeles ucusuna baslamak icin ucak bulamiyorsun...hem kriz var diyorsun hem de kiralik da olsa ucak bulamiyorsun..bir yerde bir yanlis var ama nerde ve kimde????
  • DUNYAYI UCURUYOR HERGUN YENI HATLAR ACIYOR AMA BIZI BORSADA 8 AYDIR HEP KAYIP ETTITIYOR BU KADAR OLUMLU BIR HABERLER VARKEN HER GUN BUYURKEN AVRUPANIN 3 CUSU OLMA YOLUNDA KARARLI ADIMLARI VARKEN NIYE BORSADA BIZI BOYLE PERISAN EDIYO ANLAMIS DEGILIM BIZLER BORSAYA PARA KOYARKEN HEM THY LARI BUYUSUN YENI YATRIMLAR YAPSIN DIYE PARA KOYUYORUZ HEP KAYIP EDELIM DIYE DEGIL

Türk Hava Yolları'ndan yapılan açıklamada Barcelona Futbol Takımının Uzakdoğu programı şu şekilde açıklandı;

"Ana sponsoru oldugumuz Barcelona’yı sezon öncesi hazırlık turu için uzakdoğuya uçuruyoruz. Türk Hava Yolları yeni bir uçağa Barcelona logosunu giydirdi. 1 Ağustos tarihinde Barcelona’dan Seul’e 4 Ağustos tarihinde Seul’den Pekin’e 8 Ağustos tarihinde ise Pekin’den Barcelona’ya taşımış olacağız."

Maç programı:

4 Ağustos K-League Allstar vs Fc Barcelona (Seul)

8 Ağustos Guoan – Fc Barcelona (Pekin)
 

Barcelona, THY ile Uzakdoğu'ya uçuyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Misafir ~ 12 yıl önce
TEKRAR TEBRIKLER DUSUNENLERE VE EMEGI GECENLERE....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
LAX icin bu kadar yil bekledin, 3 ay daha bekle kardesim. acisini neden Barcadan cikarmaya calisiyorsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
borsa geçen sene %400 civarında kazandırdı.Eee hep kazandıracak diye bişey yok,aksi halde herkes THY hisselerine yönelir haliyle. Gelelim 777 meselesine.THY Barcelonaya B777 yi tarifeli sefer gibi her günlüğüne vermedi ya.Diğer 777 ler gelince LAX da açılır Sydney de bir başkası da.Sabırlı olalım:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
THY hisseleri son 8 ayda borsada kazandırdı hemde iyi kazandırdı. gecen aylarda bolundugu halde hisseler iyi fiyatta.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
barselona yi uzakdogu ya tasimak icin 777 yi bagliyorsun ama sana daha cok kar getirecek los angeles ucusuna baslamak icin ucak bulamiyorsun...hem kriz var diyorsun hem de kiralik da olsa ucak bulamiyorsun..bir yerde bir yanlis var ama nerde ve kimde????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
DUNYAYI UCURUYOR HERGUN YENI HATLAR ACIYOR AMA BIZI BORSADA 8 AYDIR HEP KAYIP ETTITIYOR BU KADAR OLUMLU BIR HABERLER VARKEN HER GUN BUYURKEN AVRUPANIN 3 CUSU OLMA YOLUNDA KARARLI ADIMLARI VARKEN NIYE BORSADA BIZI BOYLE PERISAN EDIYO ANLAMIS DEGILIM BIZLER BORSAYA PARA KOYARKEN HEM THY LARI BUYUSUN YENI YATRIMLAR YAPSIN DIYE PARA KOYUYORUZ HEP KAYIP EDELIM DIYE DEGIL

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000