24 Ağustos 2014, Pazar 18:41:10

ANADOLUJET UÇAĞININ KAPI KİLİDİ KIRILDI

Türk Hava Yolları'nın (THY) alt markası Anadolujet'in İzmir'den Ankara'ya gidecek olan TK7011 sefer sayılı uçağının, kapı kilidi kırıldı.
  • Fotografla haber celisiyo diyen arkadasim, XQ MUC'den gelen ucak kiralanarak ESB seferi yapildi, park pozisyonu da haliyle dis hatti. O yuzden herhangi bir celiski yok.
  • Uçak tam bir külüstür 1 sunexpress teknik tarafından bakıma alınarak uçuşa başladı 2 3 günlük ca e o kapıyı kapattırmazlar 3 amerikadan yeni geldi uçak çok zor şartlarda geldi gelmesi zaten bir şans bu uçağın tamamen çekilmesi lazım ama dur bakalım
  • Fotoğraflar ile haber çelişiyor. İlk fotoğraf izmir dış hatlardaki 231 nolu gate. Diğer fotoğraflar ise 240 nolu iç hat giden yolcu salonu gate'i. Yolcular izmirden uçağa binmek için bekliyorlar ankaradan değil.
  • 2 gün önce Esenboğa'da pass geçerek THY uçağının kalkışını iptal etmesine neden olan da bu uçak. Bu nedeni öğrenemedik bir türlü. Ryanair'in eski uçaklarını almak çok riskli. Pegasus da bu hataya düşüyor. 4 gün önce Ryanair'den gelme TC-AAO PGT40 seferi uçağı da geceyarısı SAW'a geri döndü. Onun da nedenini öğrenemedik. Ryanair bu uçakları başına dert olmayacaksa satmaz. Gidip biz talip oluyoruz.
  • Sunex teknik bıktırdı diyen zirzop, havacılığın h'sinden haberin varmı acaba, teknik zaten böyle durumlar için var. Sen Line Maint. Nedir görevleri yapılan işler nedir bir öğren sonra sağa sola yorum yaz
  • Sunex teknik bıktırdı artık...
  • Şu boeing'in kapı olayı tam bir fiyasko, e bir de 3 günlük eğitimle o kapıları langır lungur itip kakıp hırpalayan sözde kabin memurlarının da desteğiyle, bu uçağa kapı dayanmaz.
  • Ryanair ve Varig Airlinen ın eskisi Anadolujet in yenisi
  • geçmiş olsun bakımlar önemli

Ankara Esenboğa Havalimanı'ndan TK7011 sefer sayısı ile İzmir Adnan Menderes Havalimanı'na hareket edecek Anadolujet uçağında arıza meydana geldi.

İzmir'e gitmek üzere yolcu alımını tamamlayan Anadolujet'in TC-SBS tescilli uçağı Boeing 737-800 tipi uçağında, henüz bilinmeyen bir neden dolayı kapı kilidi kırıldı.

Yaşanan arıza nedeniyle İzmir yolcuları terminale alınmaya başlandı. Türk Hava Yolları, uçağın tahmini kalkış saatini 18.40 olarak verdi.

Öte yandan AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; TC-SBS kuyruk tescilli yolcu uçağı geçtiğimiz hafta içerisinde filoya dahil edilerek Anadolujet adına operasyonlara verildi.

*19.18 Güncelleme
Şu anda uçağa yeniden yolcu alımı başladı. An itibariyle 17.45'de gerçekleştirilecek İzmir seferi 1 buçuk saat rötar yaptı.©AirportHaber

ANADOLUJET UÇAĞININ KAPI KİLİDİ KIRILDI

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Android Uygulaması ~ 10 yıl önce
Fotografla haber celisiyo diyen arkadasim, XQ MUC'den gelen ucak kiralanarak ESB seferi yapildi, park pozisyonu da haliyle dis hatti. O yuzden herhangi bir celiski yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 10 yıl önce
Uçak tam bir külüstür 1 sunexpress teknik tarafından bakıma alınarak uçuşa başladı 2 3 günlük ca e o kapıyı kapattırmazlar 3 amerikadan yeni geldi uçak çok zor şartlarda geldi gelmesi zaten bir şans bu uçağın tamamen çekilmesi lazım ama dur bakalım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 10 yıl önce
Fotoğraflar ile haber çelişiyor. İlk fotoğraf izmir dış hatlardaki 231 nolu gate. Diğer fotoğraflar ise 240 nolu iç hat giden yolcu salonu gate'i. Yolcular izmirden uçağa binmek için bekliyorlar ankaradan değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yolcu ~ 10 yıl önce
2 gün önce Esenboğa'da pass geçerek THY uçağının kalkışını iptal etmesine neden olan da bu uçak. Bu nedeni öğrenemedik bir türlü. Ryanair'in eski uçaklarını almak çok riskli. Pegasus da bu hataya düşüyor. 4 gün önce Ryanair'den gelme TC-AAO PGT40 seferi uçağı da geceyarısı SAW'a geri döndü. Onun da nedenini öğrenemedik. Ryanair bu uçakları başına dert olmayacaksa satmaz. Gidip biz talip oluyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 10 yıl önce
Sunex teknik bıktırdı diyen zirzop, havacılığın h'sinden haberin varmı acaba, teknik zaten böyle durumlar için var. Sen Line Maint. Nedir görevleri yapılan işler nedir bir öğren sonra sağa sola yorum yaz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 10 yıl önce
Sunex teknik bıktırdı artık...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Boeing ~ 10 yıl önce
Şu boeing'in kapı olayı tam bir fiyasko, e bir de 3 günlük eğitimle o kapıları langır lungur itip kakıp hırpalayan sözde kabin memurlarının da desteğiyle, bu uçağa kapı dayanmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 10 yıl önce
Ryanair ve Varig Airlinen ın eskisi Anadolujet in yenisi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ASİE@ ~ 10 yıl önce
geçmiş olsun bakımlar önemli

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000