24 Temmuz 2013, Çarşamba 08:04:11

QATAR AIRWAYS TÜRKİYE KAPASİTESİNİ ARTIRDI

Doha merkezli hava yolu şirketi Qatar Airways, Airbus A330 uçakları ile İstanbul-Doha hattındaki uçuşların kapasitesini arttırdığını açıkladı.
  • Her sirketin iyi ya da kötü yönleri var tabii ki, takim tutar gibi havayolu sirketi desteklemeye karsiyim ama Qatar Airways bir baska...

Qatar Airways, 1 Temmuz itibariyle İstanbul uçuşlarının kapasitesini % 50 arttırarak, Doha-İstanbul hattındaki uçuşların tümünde, 24 koltuklu Business Class ve 258 koltuklu Ekonomi olmak üzere iki kabini bulunan modern Airbus A330 uçakları hizmet vermeye başladı.

9 yılı aşkın süredir Türkiye'ye başarılı uçuşlar yaparak, İstanbul rotasında geniş gövdeli uçakları hizmete sokmaktan dolayı mutluluk duyduklarını belirten Qatar Airways CEO'su Akbar Al Baker "Yolculara ekstra kapasite, daha iyi hizmet ve konfor seviyesi sunacağız. Yoğun yolcu trafiğine sahip olan İstanbul, tatil ve iş amacıyla gelen insanlar açısından popüler bir nokta. İlave uçuşlar yapılması, tatil döneminde seyahat edenler açısından çok iyi olacak" dedi.

QATAR AIRWAYS TÜRKİYE KAPASİTESİNİ ARTIRDI

Facebook Yorum

Yorumlar

Qatar ~ 9 yıl önce
Her sirketin iyi ya da kötü yönleri var tabii ki, takim tutar gibi havayolu sirketi desteklemeye karsiyim ama Qatar Airways bir baska...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000