13 Haziran 2019, Perşembe 09:10:00

Binali Yıldırım İstanbul Havalimanı'nı gezdi

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, İstanbul Havalimanı’nı gezdi. Bir çalışanın babası ile telefonda konuşan Yıldırım’a yolcular ve çalışanlar yoğun ilgi gösterdi.
  • 24 haziran’da oraya başkan olarak gideceksin inşallah maşallah
  • Verdigi hizmetler arasinda hizli tren operasyonunda 41 vatandasimizin da ölümü varmidir.?
  • Binali Yıldırım akıllı insan bunun gibi adamlar olmasaydı bu güzel havalimanı meydana cıkmazdı. Millet itifakı başta olsaydı bu havalimanı olmazdı 1980lerde ve 1990larda Vatanımız garip bir durumda olurdu. Cumhur itifakı sayesinde Türkiye Cumhuriyeti dünyaya tanıtıldı.
  • İdo genel müdürüyken ido'nun biletlerini çocuklarının acentasında sattırmak,bakanlığı döneminde olan ölümlü kazalardan birinden sonra istifa edecek misiniz diye soruya 'niye treni ben mi kullanıyordum', 20 yaşındaki oğlu gemicik için devlet bankasından kefilsiz,ipoteksiz 450 bin euro kredi çektiği ortaya çıktığında 'ne var bunda siz de çekin gemi alın'demek, çocuklarının genç yaşta,çoğu Hollandalılar ile ortak 17 şirket,38 gemi,yüz milyonlarca euro servet sahibi olması,muhafazakar,dindar görünen büyük oğlunun Singapur'da kumarda yakalanması adamlıksa evet hakikaten adam !!!
  • Neden acaba ? Sımdıye dek hıc gıdıp bakmadı mı sayın bakan ? eskı bir bakan hem de ulaştırma nihayetinde . İlginc buldum
  • Bir sehrin Belediyebaskani adayi havaalaninda calisan bir calisanin babasi ile telefonda ne ve neden konusur.?
  • Yalniz birakmasaydiniz kaybolur cocuk mazallah
  • 23 Haziran IBB Elden Uçacak 28 Haziran THY Icra Kurulu Başkanı Binali Yıldırım Olacak.
  • Bu kadar büyük hizmetler yapmış bu adam yerine bir pontusa oy vermek vatana ihanettir.
  • ...herif Instagram modeli.

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, İstanbul Havalimanı’nı gezdi. Bir çalışanın babası ile telefonda konuşan Yıldırım’a yolcular ve çalışanlar yoğun ilgi gösterdi.

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım, Taksiciler Kooperatifinin yeni binasının açılışına katıldı. Taksiciler Kooperatifinin yeni binasını açan Yıldırım, taksiye binerek İstanbul Havalimanı’na geldi.

Binali Yıldırım’ı İstanbul Havalimanı İşletmecisi İGA İcra Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü Kadri Samsunlu karşıladı. Yolcularla ve çalışanlarla bol bol sohbet erden Yıldırım, bir çalışanın ricasını kırmayarak babası ile telefonda görüştü. Yıldırım daha sonra İstanbul Havalimanı’nda bulunan ‘İstanbul’ yazısının önünde toplu fotoğraf çektirdi. Binali Yıldırım İstanbul Havalimanı'nı gezdi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

helal başkanım ~ 3 gün önce
24 haziran’da oraya başkan olarak gideceksin inşallah maşallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Millet ~ 3 gün önce
Verdigi hizmetler arasinda hizli tren operasyonunda 41 vatandasimizin da ölümü varmidir.?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uçuş Ekibi ~ 4 gün önce
Binali Yıldırım akıllı insan bunun gibi adamlar olmasaydı bu güzel havalimanı meydana cıkmazdı. Millet itifakı başta olsaydı bu havalimanı olmazdı 1980lerde ve 1990larda Vatanımız garip bir durumda olurdu. Cumhur itifakı sayesinde Türkiye Cumhuriyeti dünyaya tanıtıldı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Adam rumuzuna ! ~ 4 gün önce
İdo genel müdürüyken ido'nun biletlerini çocuklarının acentasında sattırmak,bakanlığı döneminde olan ölümlü kazalardan birinden sonra istifa edecek misiniz diye soruya 'niye treni ben mi kullanıyordum', 20 yaşındaki oğlu gemicik için devlet bankasından kefilsiz,ipoteksiz 450 bin euro kredi çektiği ortaya çıktığında 'ne var bunda siz de çekin gemi alın'demek, çocuklarının genç yaşta,çoğu Hollandalılar ile ortak 17 şirket,38 gemi,yüz milyonlarca euro servet sahibi olması,muhafazakar,dindar görünen büyük oğlunun Singapur'da kumarda yakalanması adamlıksa evet hakikaten adam !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Foadayı ~ 4 gün önce
Neden acaba ? Sımdıye dek hıc gıdıp bakmadı mı sayın bakan ? eskı bir bakan hem de ulaştırma nihayetinde . İlginc buldum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pilot ~ 5 gün önce
Bir sehrin Belediyebaskani adayi havaalaninda calisan bir calisanin babasi ile telefonda ne ve neden konusur.?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aman diyeyim ~ 5 gün önce
Yalniz birakmasaydiniz kaybolur cocuk mazallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY Icra Kurulu Başkanı ~ 5 gün önce
23 Haziran IBB Elden Uçacak 28 Haziran THY Icra Kurulu Başkanı Binali Yıldırım Olacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vatan ~ 5 gün önce
Bu kadar büyük hizmetler yapmış bu adam yerine bir pontusa oy vermek vatana ihanettir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
He he ~ 4 gün önce
Herşey çoook güzel olacak. Bu millet uyandı artık.
vatan'a ~ 4 gün önce
sözlerine dikkat et pontus dediğin yerin içine rize de giriyor birileri kızmasın sonra...
Hbt ~ 3 gün önce
Oğlu da singapur kumarhanelerinde çok güzel hizmet ediyor. İbb’yi blnali kazansın ki ibb nin gelirlerinide Singapur kumarhanelerinde ezsinler
Herif... ~ 5 gün önce
...herif Instagram modeli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000