02 Aralık 2021, Perşembe 22:49:30

Yolcular uçaktan inip birbirine girdiler

Amerika Birleşik Devletleri'nde Frontier Havayolları yolcuları uçaktan indikten sonra kavga tutuştular.
  • Yine medeniyetten nasibini almamis cikolata renkliler. Gorgusuzlukleri, terbiyesizlikleri, kultursuzlukleri ve beyazlara karsi irkiciliklari ile Afrikali kokenli Amerikaliliar her yerde kendilerini ispatliyorlar!
  • ...artik Amerika`da !!!
  • Medeni amerikalilar :))

Amerika Birleşik Devletleri'nde Frontier Havayolları yolcuları uçaktan indikten sonra kavga tutuştular.

ABD'nin Minnesota eyaletindeki Minneapolis şehrine uçan Frontier Havayolları arasında arbede yaşandı. Uçak St. Paul Havalimanı'na iniş yaptıktan sonra yolcular terminale girmeye başladı. 

Bir grup kadın ve erkek yolcu arasında havalimanı içerisinde adeta arbede yaşandı. Olaya polis müdahale ederken o anlar ise kameralara takıldı. 

Yolcular uçaktan inip birbirine girdiler

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Cok Bilmis ~ 10 ay önce
Yine medeniyetten nasibini almamis cikolata renkliler. Gorgusuzlukleri, terbiyesizlikleri, kultursuzlukleri ve beyazlara karsi irkiciliklari ile Afrikali kokenli Amerikaliliar her yerde kendilerini ispatliyorlar!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kanli "NIGAR" ~ 10 ay önce
...artik Amerika`da !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hani ~ 10 ay önce
Medeni amerikalilar :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hv ord prf doç dr ~ 10 ay önce
biz çok medeniyiz değil mi? alacak verecek durumlarında trafikte ,kadına ve çocuklara davranışımızda,aile içerisinde ,komşularımızla ,arkadaşlarımızla olan ilişkilerimizde özellikle.tencere dibi kara derler senin yorumuna
Dingo ~ 10 ay önce
Planet of apes
Hani yazana ~ 10 ay önce
Başkasına laf söylemeden önce kendimize bakalım. Haberleri izle,gazeteleri oku,olan biteni gör,kim medeni kim değil öyle yorum yap, mesela kaldırıma park etmiş,yaya geçidinde durmayan araçları,kaldırımdan giden pervasız motorları,her fırsatta kornaya basanları,saçma sapan saatlerde sokaklarda hoparlörle satış yapanları,yol verme yüzünden kavga edenleri,sigara izmaritini,çöplerini yerlere atanları,sokağa tükürenleri,küllüğünü caddeye boşaltanları vs ki komşusunun hayvanı tarlasına girdiği için silaha sarılanları,taciz,tecavüz,şiddet olaylarını ve aldıkları komik cezaları falan saymıyorum bile...
Haniye ~ 10 ay önce
Amerika bizi kıskanıyor değil mi)bunu da yazmaliydin olmamis eksik yorum otur sifir
Medeniyette ~ 10 ay önce
Medeni insanlar kavga etmez kuralı mı var. Medenice yumruklaşmayı seyrediyoruz :) Medeniyet işleyen yasalarla zoraki gelir, insan medeni bir varlık zaten değil.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000