08 Ocak 2019, Salı 10:02:39

Yolcu havalimanında adeta çıldırdı; ortalığı ayağa kaldırdı!

ABD'de Fort Lauderdale–Hollywood Havalimanı'nda bir kadın Jetblue Havayolları çalışanlarına saldırarak hakaret yağdırdı, o anlar sosyal medyada paylaşıldı.
  • THY A17 Supervisor Kontuarında her gün yaşanıyor çok büyütülecek bir şey değil.
  • Kadın çırılçıplak olsa bile sizin gibi düşünceli insanlara tecavüz etme hakkı vermez hiçbirşey...
  • Neden yorumumuzu yayınlamadınız , Çokmu yanlış cümleler yazıldı...
  • İşte kadın hakları vırt zırt diye cak cak konuşursanız kadınlar da işte böyle şımarır
  • Kadınlar çırılçıplakta olsa sana tecavüz etme hakkını vermez ....
  • Önce o çıplak vücudu kapat ki insanlar seni ciddiye alsın be kadın! iyice eğilerek her yerini bilerek göster, sonra da tecavüzcüsün diye yaygarayı kopar! İnsanlar sana tecavüz etsin diye resmen ortam yaratıyorsun, senin hakkını kim şimdi savunsun!

ABD'de Fort Lauderdale–Hollywood Havalimanı'nda bir kadın Jetblue Havayolları çalışanlarına saldırarak hakaret yağdırdı, o anlar sosyal medyada paylaşıldı.

Edinilen bilgiye göre; Jetblue Havayolları'nın teknik bir nedenle iptal edilen seferinin yolcularından olan adı açıklanmayan kadın yolcu, bir sonraki seferi beklemeyeceğini söyleyerek öfkelendi.

Check-in bankosundaki Jetblue çalışanına saldırmaya çalışan kadın yolcu, bankonun üstüne çıkarak çalışana 'tecavüzcü' diye bağırdı. 

O anlar başka bir yolcu tarafından kaydedilerek sosyal medyada yayınlandı.

 

Yolcu havalimanında adeta çıldırdı; ortalığı ayağa kaldırdı!

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Supervisor ~ 5 yıl önce
THY A17 Supervisor Kontuarında her gün yaşanıyor çok büyütülecek bir şey değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BilgiGurusu ~ 5 yıl önce
Kadın çırılçıplak olsa bile sizin gibi düşünceli insanlara tecavüz etme hakkı vermez hiçbirşey...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BilgiGurusu ~ 5 yıl önce
Neden yorumumuzu yayınlamadınız , Çokmu yanlış cümleler yazıldı...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yuh artık ~ 5 yıl önce
İşte kadın hakları vırt zırt diye cak cak konuşursanız kadınlar da işte böyle şımarır

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BilgiGurusu ~ 5 yıl önce
Kadınlar çırılçıplakta olsa sana tecavüz etme hakkını vermez ....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kevser ~ 5 yıl önce
Önce o çıplak vücudu kapat ki insanlar seni ciddiye alsın be kadın! iyice eğilerek her yerini bilerek göster, sonra da tecavüzcüsün diye yaygarayı kopar! İnsanlar sana tecavüz etsin diye resmen ortam yaratıyorsun, senin hakkını kim şimdi savunsun!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kevser dur! ~ 5 yıl önce
Sen önce bir agzini kapat ki insanlar seni ciddiye alsin. Merak etme, herkes senin gibi düsüncesiz ve saygisizca konusacak degil, her hangi bir haksizliga ugradiginda, durumuna, cinsiyetine, yasina, görünüsüne bakmadan senin hakkini da savunacak birileri cikar elbet.
Rahmi ~ 5 yıl önce
Ne güzel rahatladı gitti kadın hiç bir şey olmamış gibi. Şunu patlamayı ömrümde bir kez yapmak isterdim. Ama öyle suçsuza , masuma değil. Sıranı çalana, üç kağıtla seni tezgaha getirene vs. Böyle banko işleri de zordur. Oraya oturan şirketin sahibi değil, çalışan o çalışan. Şimdi bu poşete para isteyen kasiyerlere çıkışanlar varya, onlarda işte bu kafada. Allah kolaylık versin herkese.
!!! ~ 5 yıl önce
Nihat Dogan sen misin ???
Kevser ~ 5 yıl önce
Orası amariha amariha meark etme sen bacım kimse bu giyiniş yüzünden kimseye tecavüz etmez edersede imam nikahı bir kereden birşey olmaz felan işlemez orda
Yorum ~ 5 yıl önce
Kadın o kadar hakaretin arasında evsiz olduğunu bu yüzden gitmesi gerektiğini söylüyor otel verilmiyor mu bu durumda abd de durum nedir yolcu hakları konusunda merak ettim. Bide kevser trollerden çok sıkıldık ölsen keşke...
Tam malsin ~ 5 yıl önce
Yarim falan degil. Tam. Yuzde yuz.
Yuh artık. ~ 5 yıl önce
Her türlü sapık düşüncesini, ahlaksızlığını, vicdansızlığını kadınların kılık kıyafetine yoran bağnaz zihniyet, sizlerle aynı havayı soluyor olmaktan hicab duyuyorum. Eğitiminizi, beyninizi geçtim, vicdanınız bile kapkara...
yobaz ~ 5 yıl önce
kadinin neresi acik? nasil bir sapiksin sen acaba? hem acik olsa da sanane!
!!! ~ 5 yıl önce
Bu yorum nedir ya , ve üstüne beğeni var nasıl bir hasta kafa var kaldı ki olay ile ne ilgisi var . Bir gün yargılandığınız durumu en kapalı halde yaşar iseniz ( Allah korusun ) anlarsın da dedim ya Allah korusun olmadan anlayın.
Nasil yani? ~ 5 yıl önce
Kevser rumuzlu arkadas ; Sen yazdigin seylerin " acik giyinirseniz tecavuz normaldir " anlamina geldiginin farkinda degil misin gercekten ? Farkinda degilsen kendini ifade edemiyorsun demektir. Bir are N. Dogan da ayni seyleri soyleyip sonra yanlis anlasildigini anlatmaya calismisti. Bence cok benzerlik var. Yanlis anlasildiysaniz bu bizim kabahatimiz mi oldu ?

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000