08 Nisan 2020, Çarşamba 09:11:53

Wuhan'da hava ulaşımı başladı

Yeni tür koronavirüs (Kovid-19) salgınının başladığı Çin'in Vuhan kentinde tüm giriş ve çıkışlar açıldıa
  • Dünyayı mahvettiler sonra hava ulaşımı başladı sene sonuna kadar Çine yolcu uçağı gönder memeliyiz..Kargo ya devam
  • bu adamların hiçbirseyıne guvenmememek lazım.ali baba dan aldığım ürünün titreşimi bozuk geldi..gerisini siz düşünün:)
  • Dünyanın içine ettiniz şimdi kutlayın.. Çine yabani hayvanların ynmsiyle ilgili tüm dünya çapında yaptırım uygulanmalı.
  • Sanki ülkenin, tamamını, taramış gibi hastalık bitti diyorlar. Kimse çinlileri kabul etmemeli. Hastalıgı yenıden hortlatacaklar
  • Saçmalık. Dünya mahvolmuş haldeyken Çin onca nüfusla bu virüsü lank diye yenmiş olamaz. İmkanı yok bu kadar kısa sürede. Diğer ülkelerin durumlarıyla kıyaslıyorum, metrekaresine 500 çinli düşen ülkelerinde güya virüsü yendiler öyle mi? Gösteriler falan yapıyorlar bir de, hepsi palavra. Bu pis iş Çin'in başının altından çıktı ve şimdi de gizleniyor. Bu işin içinden çok garip şeyler çıkacak, tarih sayfaları yazar artık.
  • Covid19 dan kayıp veren ve zarar gören tüm ülkeler Çine tazminat davası açmalı.Zira bilgileri gizleyen,ölüm oranlarının sadece % 3 ünü açıklayan ve hala kedi köpek yemeye devam eden bir topluluk

Çin’de, yeni tür koronavirüs (Kovid-19) salgınının başladığı ve 76 gün boyunca dış dünya ile bağlantısı tamamen kesilen Vuhan kentinin tüm giriş ve çıkışlar açıldı.

Vuhan’ın girişindeki tüm yollar trafiğe açıldı ve insanların araçlarıyla kentten çıkmalarına izin verildi.

Vuhan, Kovid-19 salgını yüzünden 23 Ocak’tan bu yana dış dünyadan tecrit edilmişti. Metro, otobüs ve feribotlar dahil kentle tüm ulaşım kesilmişti. Havalimanı ve demiryolu garları da kapatılmıştı. Vuhan sakinlerine özel izin olmadan kentten ayrılmaları yasaklanmıştı.

28 Mart’ta Vuhan’a trenlerin girişine izin verilmişti. Yarından itibaren trenlerin çıkışına da izin verileceği kentin kısmen hava ulaşımı da açılacak.

Wuhan'da hava ulaşımı başladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

ÇİN ~ 2 ay önce
Dünyayı mahvettiler sonra hava ulaşımı başladı sene sonuna kadar Çine yolcu uçağı gönder memeliyiz..Kargo ya devam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
saklıyorlar ~ 2 ay önce
bu adamların hiçbirseyıne guvenmememek lazım.ali baba dan aldığım ürünün titreşimi bozuk geldi..gerisini siz düşünün:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bravo ~ 2 ay önce
Dünyanın içine ettiniz şimdi kutlayın.. Çine yabani hayvanların ynmsiyle ilgili tüm dünya çapında yaptırım uygulanmalı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gerizekalılar ~ 2 ay önce
Sanki ülkenin, tamamını, taramış gibi hastalık bitti diyorlar. Kimse çinlileri kabul etmemeli. Hastalıgı yenıden hortlatacaklar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İnanmıyorum! ~ 2 ay önce
Saçmalık. Dünya mahvolmuş haldeyken Çin onca nüfusla bu virüsü lank diye yenmiş olamaz. İmkanı yok bu kadar kısa sürede. Diğer ülkelerin durumlarıyla kıyaslıyorum, metrekaresine 500 çinli düşen ülkelerinde güya virüsü yendiler öyle mi? Gösteriler falan yapıyorlar bir de, hepsi palavra. Bu pis iş Çin'in başının altından çıktı ve şimdi de gizleniyor. Bu işin içinden çok garip şeyler çıkacak, tarih sayfaları yazar artık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tebrikler Çin ~ 2 ay önce
Adamlar çok zor durumda kalmadıkça evden çıkmadılar. Bizimkiler şov için karantinaya alıyolar kendilerini. Ama her gün dışarıdalar.
Harekat58 ~ 2 ay önce
Covid19 dan kayıp veren ve zarar gören tüm ülkeler Çine tazminat davası açmalı.Zira bilgileri gizleyen,ölüm oranlarının sadece % 3 ünü açıklayan ve hala kedi köpek yemeye devam eden bir topluluk

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HAVACI ~ 2 ay önce
Çin'in ekonomi si çökmek üzere maksatları üretimine başlayıp ihracatı devam ettirmek

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000