16 Şubat 2011, Çarşamba 12:18:06

UTED'DE SEÇİM HEYECANI

Uçak Teknisyenleri Derneği UTED’de bugünlerde Genel Kurul heyecanı yaşanıyor. Mevcut başkan Tevfik Kırmacı’nın aday olmayı düşünmediği seçimlerde iki liste çarpışacak.
  • Arkadaşlar seçime iki gün kalmış ortalığı karıştırmanın manası yok.Kaldı ki listelere baktığımızda durum hiç de öyle görünmüyor.
  • sevgili arkadasım, onlarca arkadasına sormussun ne yapar diye. tebessum etmişler. yaşını bilmem, hayat tecrübeni bilmem,seni tanımam,siyasi düşünceni bilmem,kaliteni bilmem, senin hakkında tek bildiğim yazdıklarından ibaret.ve bildimki sen hiç bir şey bilmiyorsun. UTED gibi sivil toplum örgütleri gerek TALPA,TASSA,TATCA V.B imseye bişey vermez.onlar sadece isimleridir.verecek olan elini tasın altına koyan gönüllü kişilerdir.Zaten gönüllü olanlar birşey yapalım diye kendini yıpratır am senin gibilerden destek bulamaz ve birşey yapamaz.senin gibilerse dışarda durup eleştirilerini yapar.kızmıyorum kızamıyorum sana.lutfen sende bana kızma
  • ne yapar, neden üye olmalıyım sorularını onlarca üye arkadaşıma sordum hepsi tebessüm etti. yılbaşılarda hediye verme dışındaki konuları bilen varsa burada anlatırsa benim gibi bilmeyenler için faydalı olacaktır.
  • 1.ci liste ümit bey (İŞVERENCİ LİSTE) 2.ci liste Namık bey (İŞÇİ LİSTESİ) bakalım kim kazanacak umarım yine işverenin listesi kazanmaz son kale olan uted teknisyenlerde kalmalıdır..
  • Haberde gecen yaklaşık bin ibaresini düzeltmek istiyorum gercek üye sayısı 630 dur
  • çünkü;özel şirket teknisyenlerini hiçe sayması en büyük ayıbı ve neye hizmet ettiğinin belgesi..sadece özel şirket teknisyenlerini kapsayan teknisyenler derneği hazırlıkları sürüyor..tüm teknisyenler elele,tek yumruk olacak ve hak arayan dernek ve gerçek dernek pek yakında APRON da tüm teknisyenlerin desteğiyle hizmete girecek ....
  • UTED ismini THYTED olarak değiştirse daha makbul olur!!!
  • yeni gelecek yonetime basarılar dilerim. umarım yeni yonetim ucucu teknisyen brovelerini de saygın bir sekilde degistirip resmiyet kazandırır. tv de bir temizlik firması reklamında bayanı arayan ve koklayan guvenlik gorevlisinin brovesi de ucucu teknisyen brovesine benziyor.

Uçak Teknisyenleri Derneği’ni seçim heyecanı sardı. Yaklaşık bin üyesi bulunan UTED’in 27’nci Olağan Genel Kurulu, 19 Şubat’ta yapılacak.

B Kapısındaki Eğitim Merkezi’nde yapılacak Genel Kurul, Cumartesi günü saat 09.00’da başlayacak.

Heyecanla beklenen genel Kurul öncesinde mevcut Başkan Tevfik Kırmacı’nın yeniden aday olmayacağı konuşulurken seçimlerde iki liste kıyasıya yarışacak.

THY Teknik’te görev yapan iki teknisyen Ümit Sayıl ve Namık Gedik, iki liste olarak seçime girecek.

©AirportHaber.com
 

UTED'DE SEÇİM HEYECANI

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 13 yıl önce
Arkadaşlar seçime iki gün kalmış ortalığı karıştırmanın manası yok.Kaldı ki listelere baktığımızda durum hiç de öyle görünmüyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
sevgili arkadasım, onlarca arkadasına sormussun ne yapar diye. tebessum etmişler. yaşını bilmem, hayat tecrübeni bilmem,seni tanımam,siyasi düşünceni bilmem,kaliteni bilmem, senin hakkında tek bildiğim yazdıklarından ibaret.ve bildimki sen hiç bir şey bilmiyorsun. UTED gibi sivil toplum örgütleri gerek TALPA,TASSA,TATCA V.B imseye bişey vermez.onlar sadece isimleridir.verecek olan elini tasın altına koyan gönüllü kişilerdir.Zaten gönüllü olanlar birşey yapalım diye kendini yıpratır am senin gibilerden destek bulamaz ve birşey yapamaz.senin gibilerse dışarda durup eleştirilerini yapar.kızmıyorum kızamıyorum sana.lutfen sende bana kızma

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
ne yapar, neden üye olmalıyım sorularını onlarca üye arkadaşıma sordum hepsi tebessüm etti. yılbaşılarda hediye verme dışındaki konuları bilen varsa burada anlatırsa benim gibi bilmeyenler için faydalı olacaktır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
1.ci liste ümit bey (İŞVERENCİ LİSTE) 2.ci liste Namık bey (İŞÇİ LİSTESİ) bakalım kim kazanacak umarım yine işverenin listesi kazanmaz son kale olan uted teknisyenlerde kalmalıdır..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Haberde gecen yaklaşık bin ibaresini düzeltmek istiyorum gercek üye sayısı 630 dur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
çünkü;özel şirket teknisyenlerini hiçe sayması en büyük ayıbı ve neye hizmet ettiğinin belgesi..sadece özel şirket teknisyenlerini kapsayan teknisyenler derneği hazırlıkları sürüyor..tüm teknisyenler elele,tek yumruk olacak ve hak arayan dernek ve gerçek dernek pek yakında APRON da tüm teknisyenlerin desteğiyle hizmete girecek ....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
UTED ismini THYTED olarak değiştirse daha makbul olur!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
yeni gelecek yonetime basarılar dilerim. umarım yeni yonetim ucucu teknisyen brovelerini de saygın bir sekilde degistirip resmiyet kazandırır. tv de bir temizlik firması reklamında bayanı arayan ve koklayan guvenlik gorevlisinin brovesi de ucucu teknisyen brovesine benziyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000