26 Mart 2013, Salı 13:40:08

UÇAĞA ÇAKIYLA BİNİNCE GÖZALTINA ALINDI

Trabzon’da gömleğinin cebindeki çakıyla uçağa binen yaşlı adam ikram edilen çay için verilen şekeri çakıyla parçalamaya kalkınca yakayı ele verdi.
  • x havalimanında çalışan özel güvenlikler Günde 12 saat Çalışıyor. akşam saat 20:00 da nöbet alan bir arkadaş bir daha nöbeti sabah saat 08:00 da teslim ediyor. bunu da geç bazı çalışanlar fazla mesai ücreti için hafta sonu tatili yapmayıp haftanın 7 günü çalıştığı gibi bazı arkadaşlarda 12 saatlik çalışma yetmiyormuş gibi 2 saat daha erken işe başlayarak 14 saat çalışıyor. İnsan yapısı gece yatmaya istirahat etmeye göre düzenlenmiş. Saat 04:00 e kadar bu insanlar eksik adamlarla guruplarla götünden başından ter akarak en doğal insani ihtiyacı olan tuvaleti bile cihazdan adam eksilterek çayla, kahveyle bir şekilde ayakta kalarak çalışmışken uçakların en yoğun olduğu sabah saatlerinde çalışmaya devam ettirirsen yorgunluktan ve uykusuzluktan bazı sorunların olması kaçınılmaz. iş kanununu koyan yasa koyucular gece çalışmasını 7,5 saatle sınırlandırmasına rağmen havalimanı gibi bir yerde 12 saate göz yuman çalşma bk. SİVİL HVCLK g. m. Emniyet Genl. Müd. suçlu değilmi.
  • jaja siz trabzonlulara kurban olun
  • 1 degil 2 nokta var ıstanbulda bence kamera kayitlara bakılsın ve o anda gorevlile hakkında islem yapılsın
  • Siz yanlis yerlere odaklaniyosnuz bence. 18 cm'lik caki diyo ya. Bu ne ya caki degil o kilic :)
  • neden Trabzon'un resmi koyulmus bikmadinizmi Trabzon'u kotulemekten?
  • x ray dekiler ne yapıyorlar? uyuyorlar mı acaba??? adam suçlu tamam da ya güvenlikçiler??? onlar için soruşturma açılmamış mı??? açılmamışsa neden???
  • 82 yasindaki amca cakiyla yakayi ele vermis peh peh buyuk olay :)
  • Eski çakıcılardan kim kaldı :)

Olay geçtiğimiz hafta sonu meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, İstanbul-Trabzon seferini yapan uçağa binen C.A. (82) isimli yaşlı adam, çakı tabir edilen bıçakla uçağa binmesinin ardından ikram edilen şekeri cebinden çıkardığı çakıyla parçalamaya çalıştı. Bu sırada hosteslerin olayı görmesi üzerine pilota bilgi verilirken, pilot uçağı Trabzon Havalimanı'na indirdiğinde uçağa polis çağırdı.

Polis, C.A.’nın üzerinde yaptığı aramada, 18 santimetre uzunluğunda çakı tabir edilen bıçak buldu. C.A. polise verdiği ifadesinde bıçağı gömleğinin cebinde unuttuğunu uçakta çay ikram edildiği sırada şekeri parçalamak için cebinden çıkardığını ve herhangi bir art niyetinin olmadığını belirtti. C.A hakkında, “Sivil Havacılık Güvenliğini Tehlikeye Düşürme” suçundan işlem yapılmasının ardından ifadesi alınarak serbest bırakıldı.

UÇAĞA ÇAKIYLA BİNİNCE GÖZALTINA ALINDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

güvenlik 1453 ~ 9 yıl önce
x havalimanında çalışan özel güvenlikler Günde 12 saat Çalışıyor. akşam saat 20:00 da nöbet alan bir arkadaş bir daha nöbeti sabah saat 08:00 da teslim ediyor. bunu da geç bazı çalışanlar fazla mesai ücreti için hafta sonu tatili yapmayıp haftanın 7 günü çalıştığı gibi bazı arkadaşlarda 12 saatlik çalışma yetmiyormuş gibi 2 saat daha erken işe başlayarak 14 saat çalışıyor. İnsan yapısı gece yatmaya istirahat etmeye göre düzenlenmiş. Saat 04:00 e kadar bu insanlar eksik adamlarla guruplarla götünden başından ter akarak en doğal insani ihtiyacı olan tuvaleti bile cihazdan adam eksilterek çayla, kahveyle bir şekilde ayakta kalarak çalışmışken uçakların en yoğun olduğu sabah saatlerinde çalışmaya devam ettirirsen yorgunluktan ve uykusuzluktan bazı sorunların olması kaçınılmaz. iş kanununu koyan yasa koyucular gece çalışmasını 7,5 saatle sınırlandırmasına rağmen havalimanı gibi bir yerde 12 saate göz yuman çalşma bk. SİVİL HVCLK g. m. Emniyet Genl. Müd. suçlu değilmi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 9 yıl önce
jaja siz trabzonlulara kurban olun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ele arama ~ 9 yıl önce
1 degil 2 nokta var ıstanbulda bence kamera kayitlara bakılsın ve o anda gorevlile hakkında islem yapılsın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
uuuu ~ 9 yıl önce
Siz yanlis yerlere odaklaniyosnuz bence. 18 cm'lik caki diyo ya. Bu ne ya caki degil o kilic :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 9 yıl önce
neden Trabzon'un resmi koyulmus bikmadinizmi Trabzon'u kotulemekten?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
jaja ~ 9 yıl önce
çünkü trabzon kotu gercek bu şaka zannediyosun ama gerçek bu
güvenlik ~ 9 yıl önce
x ray dekiler ne yapıyorlar? uyuyorlar mı acaba??? adam suçlu tamam da ya güvenlikçiler??? onlar için soruşturma açılmamış mı??? açılmamışsa neden???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 9 yıl önce
82 yasindaki amca cakiyla yakayi ele vermis peh peh buyuk olay :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sütçü beygiri ~ 9 yıl önce
Eski çakıcılardan kim kaldı :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000