24 Mayıs 2018, Perşembe 09:12:53

Turkish Cargo'ya büyük onur

Turkish Cargo, World Air Cargo Awards 2018 (Dünya Hava Kargo Ödülleri) töreninde ‘"Cargo Airline of the Year (Yılın Hava Kargo Taşıyıcısı)" ödülüne layık görüldü.
  • Thy kargodaki kripto fetocu uzman, şef, müdür ve üstü ne zaman temizlenecek? Bunları kim, neden, nasıl koruyor?
  • Thy Cargo 747-8F da almasi gerekir..
  • Bayrak tasiyicimiz odul almis sevinmem gerek ancak yapilan ise baktigimda tam bir rezalet. Aprondaki memurlar konsimento ne demek onu bile bilmiyor. Merkezdekilerde transit kargo bizlik birsey yok diyerek topu uzerlerinden atiyorlar hep hatali agirlik hep yanlis yukleme.

2023 yılında dünyanın en iyi 5 hava kargo markasından biri olmayı hedefleyen ve başarılı yükselişini sürdüren Turkish Cargo, hava kargo sektörünün önemli fuarlarından olan Air Cargo China’da, Air Cargo Week dergisi tarafından düzenlenen World Air Cargo Awards 2018 (Dünya Hava Kargo Ödülleri) töreninde ‘"Cargo Airline of the Year (Yılın Hava Kargo Taşıyıcısı)" ödülüne layık görüldü.

Küresel hava kargo pazarının en büyük ve en güvenilir değerlendirmesi konumunda da yer alan World Air Cargo Awards Ödül Töreni Şangay'da gerçekleşti. Gala gecesinde hava kargo endüstrisinden katılımcıların, acentelerin ve müşterilerin oylarıyla en değerli ödüle layık görülen Turkish Cargo’nun yanı sıra 10 ayrı kategoride daha ödüller sahiplerini buldu. Yılda bir kez, sırasıyla Münih ve Şangay'da düzenlenen World Air Cargo Awards Ödül Töreni, başarıların kutlanıldığı akşam yemeğiyle sona erdi.Turkish Cargo, Şangay’da kazandığı bu ödül ile rekorlarla geride bıraktığı 2017 yılının ardından pazardaki yükselişini bir kez daha özel bir ödülle taçlandırmış oldu.  Başarılı kargo markasının bu yıl içerisinde kazandığı diğer ödüller ise;

• Asian Freight, Logistics and Supply Chain Awards 2018; “Best Air Cargo Carrier-Europe – Avrupa’nın En İyi Hava Kargo Taşıyıcısı” ve “Best Green Airline - En Çevreci Hava Kargo Taşıyıcısı”,

• Air Cargo India 2018 - Stat Times Awards; “Cargo Airline of the Year - Yılın Hava Kargo Markası”,

• Schiphol Aviation Awards 2018 – “Avrupa’nın En İyi İkinci Hava Kargo Markası”

• Ekonomi ve Lojistik Zirvesi; ‘’Yılın Sosyal Sorumluluk Projesi Ödülü – Somali İçin Sevgi Ordusu’’ ve Yılın Lojistik Profesyoneli Ödülü - Genel Müdür (Kargo) Yardımcısı Sn. Turhan Özen,  başarıları oldu.

Küresel hava kargo sektöründeki etkili performansıyla en hızlı büyüyen hava kargo markası olan Turkish Cargo; artan lojistik taleplere yönelik özel ve pratik çözümler üreterek, bölgesel ticareti geliştirerek ve ihracatçı firmalara destek olarak, 2023 yılı hedefleri kapsamında çalışmalarını sürdürüyor.

Turkish Cargo'ya büyük onur

Facebook Yorum

Yorumlar

Bırakın ödül palavrasını ~ 10 ay önce
Thy kargodaki kripto fetocu uzman, şef, müdür ve üstü ne zaman temizlenecek? Bunları kim, neden, nasıl koruyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
747-8F ~ 10 ay önce
Thy Cargo 747-8F da almasi gerekir..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rezalet ~ 10 ay önce
Bayrak tasiyicimiz odul almis sevinmem gerek ancak yapilan ise baktigimda tam bir rezalet. Aprondaki memurlar konsimento ne demek onu bile bilmiyor. Merkezdekilerde transit kargo bizlik birsey yok diyerek topu uzerlerinden atiyorlar hep hatali agirlik hep yanlis yukleme.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000