31 Temmuz 2015, Cuma 16:15:40

Türk yatırımcı havalimanına talip

Hollanda'daki Maastricht Havalimanı'nın 25 yıl süre ile işletilmesi için sahibi Türk olan Global GSA Group kolları sıvadı.
  • TR Acentaları olarak seninle gurur duyuyoruz.
  • hellal olsun!!! Ne mutlu Türküm diyene.
  • Biz herseyi parlatip satmaya alışmışız, bizden olup da alan olunca eleştiren bir milletiz, Mirasyedi olmamak lazım. böyle yatırımcı istihdam sahibi Türkleri sonuna kadar desteklemek ve sonuçları ile de gurur duymak lazım. Gurur duyuyor ve destekliyoruz ismail bey inşallah daha çok istihdam sağlayacak ve para ile yapılamayacak projelerde de milletimizi daha fazla onurlandırırsın.
  • Iste...isi gücü yok,acentanin,gsa nin, baska hava yolunun hakkini hesaplayanlardan!! SENDE calis, ekmek yedigin kurumun hakkini verde adam ol. GSA nin anlamini bilmez, 1:6 hesabindan anlamaz kardesim. Türkiyedeki acentalarin gururudur onlar!!
  • Turkiye'yi yurtdisinda temsil eden yatirimcilarin desteklenmesi lazim.
  • Merhabalar, simdi bu yorumu okudum ve soz konusu olan kisinin de websitesine baktim. Anladigim kadar ile Ismail Bey sirf NL de faaliyet gostermiyor ama 38 ulkede hizmet veren ve yaklasik 1000 kisi calistirani ve en onemlisi yaklasik 700 milyon cirosu olan Bir sirketdir. Bu kadar cirosu olan sirket inanirim Havalimanina talip olabilir. Sanirim bu kisiyi ve sirketi tanimadan Yorum yapilmisyir
  • Buradaki durum havalimanı satın almak değil, işletmesini devralmak. Buda para ile değil BİLGİ, BECERİ, VİZYON ve GÜVEN ile sağlanan bir durum. Avrupalı paraya değil, Bunlara bakmaktadır. Tebrikler İsmail bey, İnşallah herşey istediğin gibi olur.
  • Para ile imanin kimde oldugu belli olmaz ama airline satisindan sadece belli komisyon alarak hayatini idame ettiren bir GSA"in nasil olup da milyonlarca USD degerinde bir havalimanina talip olabilecegi hayret verici. Adama avrupa'da sorarlar. Kardes, nakit akis tablon nerede. Bu kadar parayi nereden bulacaksin. Capin nedir? Daha once kac tane havalimani islettin. Bence bunlar hayalden ibaret.
  • Bu güzel haberler, bizdekilere örnek olsun. Emek alınteri karsılığını bulmuş ne mutlu. Daha iyi yerlere gelir inşallah.
  • Bu sektörde dürütlüğü ve çalışkanlığı ile örnek bir iş adamımız MST hava limanı haricinde başka büyük yatırımlarının olacağınıda duyuyoruz, Temiz insanların Allah da yanındadır yolun açık olsun kardeşim. Tebrikler...

Hollanda'daki Maastricht Havalimanı'nın 25 yıl süre ile işletilmesi için sahibi Türk olan Global GSA Group kolları sıvadı.

Türk yatırımcı İsmail Durmaz'ın sahibi olduğu Global GSA'nın havalimanının işletilmesi için en güçlü aday olarak gösterildiği Hollanda'da, havalimanının çok daha yukarılara taşınacağı ifade edildi.

İsmail Durmaz kimdir?

1969 doğumlu genç işadamı İsmail Durmaz hava kargo lojistik sektörüne 1988 yılında Hollanda’da en alt süreçlerden başlamış, 1995 yılında Genel Satış Acentesi alanında kendi firmasını kurmuş ve THY'nin de içinde bulunduğu dünyadaki bir çok havayolu hizmet verdi.  Türkiye’de 3. Havalimanı'nında içinde bulunduğu, havacılık sektöründe birçok firmaya danışmanlık yaptı.

Türk yatırımcı havalimanına talip

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Helal ~ 6 yıl önce
TR Acentaları olarak seninle gurur duyuyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
777 ~ 6 yıl önce
hellal olsun!!! Ne mutlu Türküm diyene.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Meslektas ~ 6 yıl önce
Biz herseyi parlatip satmaya alışmışız, bizden olup da alan olunca eleştiren bir milletiz, Mirasyedi olmamak lazım. böyle yatırımcı istihdam sahibi Türkleri sonuna kadar desteklemek ve sonuçları ile de gurur duymak lazım. Gurur duyuyor ve destekliyoruz ismail bey inşallah daha çok istihdam sağlayacak ve para ile yapılamayacak projelerde de milletimizi daha fazla onurlandırırsın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AWCW ~ 6 yıl önce
Iste...isi gücü yok,acentanin,gsa nin, baska hava yolunun hakkini hesaplayanlardan!! SENDE calis, ekmek yedigin kurumun hakkini verde adam ol. GSA nin anlamini bilmez, 1:6 hesabindan anlamaz kardesim. Türkiyedeki acentalarin gururudur onlar!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Okan ~ 6 yıl önce
Turkiye'yi yurtdisinda temsil eden yatirimcilarin desteklenmesi lazim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hidayet Tuncer ~ 6 yıl önce
Merhabalar, simdi bu yorumu okudum ve soz konusu olan kisinin de websitesine baktim. Anladigim kadar ile Ismail Bey sirf NL de faaliyet gostermiyor ama 38 ulkede hizmet veren ve yaklasik 1000 kisi calistirani ve en onemlisi yaklasik 700 milyon cirosu olan Bir sirketdir. Bu kadar cirosu olan sirket inanirim Havalimanina talip olabilir. Sanirim bu kisiyi ve sirketi tanimadan Yorum yapilmisyir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bence ~ 6 yıl önce
Buradaki durum havalimanı satın almak değil, işletmesini devralmak. Buda para ile değil BİLGİ, BECERİ, VİZYON ve GÜVEN ile sağlanan bir durum. Avrupalı paraya değil, Bunlara bakmaktadır. Tebrikler İsmail bey, İnşallah herşey istediğin gibi olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Prag ~ 6 yıl önce
Para ile imanin kimde oldugu belli olmaz ama airline satisindan sadece belli komisyon alarak hayatini idame ettiren bir GSA"in nasil olup da milyonlarca USD degerinde bir havalimanina talip olabilecegi hayret verici. Adama avrupa'da sorarlar. Kardes, nakit akis tablon nerede. Bu kadar parayi nereden bulacaksin. Capin nedir? Daha once kac tane havalimani islettin. Bence bunlar hayalden ibaret.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Skoda ~ 6 yıl önce
Sana ne elin nakit akisindan, belki elinde bir sürü Czech Crown vardir. Prag haricide geciyodur elindeki para. Bakkal idare edemezsin gelmis economist laflar ediyorsun. Adam basarili olsun iste. Oger, Corendon milyon dollar mi vardi elinde, insallah basarirda insanimiza ekmek kapisi olur.
Abdullah ~ 6 yıl önce
Ya Adam ... Dunya da 38 ulke de ve 70 yakin ofisi olan ve 650 mil euro giro su 1000 yakin isci calistiran ve cok buyuk havalimanlara danismanlik yapan 80 nin ustunde Havayolari temsil eden turkiye de ve daha onemli dunya global forwarder lar tarafindan cok buyuk desteklenen Maastricht veya baska bir Yatirimin olmasi cok normal Allah yardimcisi olsun.
Haber ~ 6 yıl önce
Bu güzel haberler, bizdekilere örnek olsun. Emek alınteri karsılığını bulmuş ne mutlu. Daha iyi yerlere gelir inşallah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Süper ~ 6 yıl önce
Bu sektörde dürütlüğü ve çalışkanlığı ile örnek bir iş adamımız MST hava limanı haricinde başka büyük yatırımlarının olacağınıda duyuyoruz, Temiz insanların Allah da yanındadır yolun açık olsun kardeşim. Tebrikler...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000