01 Mart 2022, Salı 09:26:32

Türk kabin memuruna uçakta taciz!

Türkiye aktarmalı uçakta kabin memuru Yelda Y., 64 yaşındaki Claude T.'nin tacizine uğradı. Claude T.'yi etek altı fotoğrafını çekmeye çalışırken yakalayan kabin memuru, soluğu savcılıkta aldı.
  • Etek altı görüntüleri çekilen hanımefendiye ödeme yapıldı aralarında anlaşıldı gibi anlıyorum bu haberden
  • Millet insan öldürüyor ve dışarı çıkıyor bunda mi çıkmayacak. Once ciddi suçlara bakmak lazım.
  • Kadin sende bir seyler buluyorsa ( cogunlukla para) yaptigin hersey espri oluyor ve gulumseniyor ama aksi ise durusun bile taciz olabilir kac oradan
  • Yabancılarda da abazalar oluyormuş
  • Yani paran varsa kanun yok bravo size adam parayı ödeyip gitti
  • Aynısını bir Türk, israil veya isviçre'de yapsın gün yüzü göstermezler,kefaletle serbest bıraksalar bile ülke dışına çıkarmazlar ama burada istediğin haltı ye,yatır parayı,yurtdışına çık,keyfine bak!

Türkiye aktarmalı uçakta kabin memuru Yelda Y., 64 yaşındaki Claude T.'nin tacizine uğradı. Claude T.'yi etek altı fotoğrafını çekmeye çalışırken yakalayan kabin memuru, soluğu savcılıkta aldı.

İğrenç olay İsviçre- İsrail uçağında meydana geldi. Türkiye aktarmalı seferde görev yapan Yelda Y., Claude T.'nin tacizine uğradı. 64 yaşındaki Claude T., hostes Yelda Y.'nin etek altı görüntüsünü çekmeye çalıştı. Gözaltına alınan bankacı, 150 bin TL kefaleti ödeyip yurt dışına çıktı. 

11 Şubat'ta İsviçre'den transit olarak Türkiye'ye, sonrasında da İsrail'e giden uçakta şok edici bir olay yaşandı. İsviçre'de bankacı olarak çalışan 64 yaşındaki Claude T., İsrail'e gitmek için Türkiye aktarmalı uçağa bir bilet aldı. Türkiye'ye doğru yolan çıkan uçakta kabin memuru 26 yaşındaki Yelda Y. ise bir süre sonra yolculara içecek servisi yapmaya başladı.

Sabah'ta yer alan habere göre; genç hostesin içecek servisi yaptığı esnada başına gelenler ise uçaktaki herkesi şaşkına çevirdi. İddiaya göre kabin memuru Yelda Y.'nin içecek servisi yaptığı sırada eteğinin altından fotoğrafını çeken Claude T., telefonunun patlayan flaşıyla yakayı ele verdi. Fotoğrafının çekildiğini fark eden genç kadın çılgına dönerken gizli gizli fotoğraf çekmeye çalışan adam yakalanınca paniklemeye başladı. Uçak, Sabiha Gökçen Havalimanına iner inmez ise Claude T., genç kadının şikayeti sonucu kendisini adliyede buldu.

SAVCILIK HAREKETE GEÇTİ

İstanbul Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı olayla ilgili soruşturma başlatırken adliyeye getirilen şüpheli adam, İstanbul Anadolu Sulh Ceza Hakimliği'nde tercüman eşliğinde savunmasını yaptı. Sorgusunda, hem İsviçre hem de İsrail vatandaşı olduğunu ve İsviçre'de bir bankada çalıştığını belirten şüpheli, hostesin etek altı görüntülerini de bilinçli olarak çekmediğini iddia etti.

Savunmasının devamında şüpheli adam, 'Hostes uçakta içecek servisi yapıyordu. Ben meyve suyu alıp telefonumla ilgilenirken telefonu dizimin üstüne koydum. Bu sırada nasıl olduysa kamera açılmış olmalı. Yanlışlıkla olmuştur. Ben kesinlikle telefonun kamerasını açık bir şekilde bacağıma koymadım. Muhtemelen hanımefendi görüntüyü görünce bilerek yaptığımı düşünüp yanlış anladı' şeklinde konuştu.

Hakimin olay sonrası telefonundaki görüntüleri silip silmediğini sorması üzerine ise şüpheli adam, 'Ben telefondan bir şey sildiğimi hatırlamıyorum. Kasten görüntü almadığım için aynı şekilde onları kasten silmiş değilim. Hanımefendi bana kızıp bağırdı. Ben tartışma anında ne yaptığımı çok hatırlamıyorum. Sildiysem de telefonumun çekmesi gibi kazayla olmuş bir şeydir. Bilinçli olarak silmedim' dedi. Hakimlik, şüphelinin 10 gün içinde 150 bin lira kefalet yatırması koşuluyla yurtdışına çıkabileceğine karar verince, Claude T., 150 bin lirayı yatırdı ve yurtdışına çıktı.

Türk kabin memuruna uçakta taciz!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Para Hesaba ~ 6 ay önce
Etek altı görüntüleri çekilen hanımefendiye ödeme yapıldı aralarında anlaşıldı gibi anlıyorum bu haberden

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BASAT ~ 5 ay önce
israile giden ucusta hostesteslere sopa verilmesi gerekirdi.
. ~ 6 ay önce
Millet insan öldürüyor ve dışarı çıkıyor bunda mi çıkmayacak. Once ciddi suçlara bakmak lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sunu anladim ~ 6 ay önce
Kadin sende bir seyler buluyorsa ( cogunlukla para) yaptigin hersey espri oluyor ve gulumseniyor ama aksi ise durusun bile taciz olabilir kac oradan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Demek ki ~ 6 ay önce
Yabancılarda da abazalar oluyormuş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yuh ~ 6 ay önce
aşağılık kompleksi level 99.
Anti kemalist cengo ~ 6 ay önce
Yani paran varsa kanun yok bravo size adam parayı ödeyip gitti

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Paran varsa mı ~ 6 ay önce
Adam kendi para birimiyle 10bin Frank bile ödemeden serbest kalmış.
Öyle mi? ~ 6 ay önce
Yani size göre her suçun cezası hapis olmalı? Tüm dünyada bu tarz suçlar için kefalet ödenir. Hukuk bilmeden yorum yapmak iyi değil...
anlamadım ? ~ 6 ay önce
kime bravo ? anti kemalıstlere mi ? 20 yıldır ulkeyi onlar yonetiyor da ))
Hersey para ~ 6 ay önce
Her zaman oyle. Bakin sokaga cikma yasaklarinda ulkelere, zengin bolgelerde kurallar daha hafiftir.
Dingo'nun ahırı ~ 6 ay önce
Aynısını bir Türk, israil veya isviçre'de yapsın gün yüzü göstermezler,kefaletle serbest bıraksalar bile ülke dışına çıkarmazlar ama burada istediğin haltı ye,yatır parayı,yurtdışına çık,keyfine bak!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000