14 Ağustos 2015, Cuma 17:15:26

Türk hackerlar Kahire Havalimanı'nı çökertti

Rabia ve Nahda Meydanlarının boşaltılması için yapılan katliamın 2. Yıldönümünde hackerlar Kahire Uluslararası Havaalanı sistemine girerek Rabia işareti koydu.
  • Sizde gurur duyun tabiki. Türk Hackerler yapmis. Ülke kan agliyor herkes bir birine düsman olmus. Koltuk sevdalisi koltugunu kaybetmemek icin neredeyse ülkeyi savasa koyacak sizde neymis Türk Hackerler rabia yapmis. Siz önce diger ülkelerin istihbaratlari Türkiye'ye neyapmis onu yazin. Keske bir gün de böyle birsey okusak. Türk bilim adamlari kansere cagre buldu veya türk mühendisi ses hiziyla giden ucak üretti. Ama nerde
  • Iyi b.. yemisler.
  • Müslüman Kardeşleri İngiliz Gizli Servisi MI6 1928 yılında Atatürk Türkiyesi gibi laik sistemin İslam coğrafyalarında yayilmasını engellemek için kurdurmuştur.Buradakı madem hack konusunda iyi olan arkadaşlar böyle bir harekette bulunacaklarına, MI6'den bir kaç gizli yazışmalara göz gezdirme gereği duysalardı.Yani CIA'in adamı ,MI6'in adamını döverken size mi kalmış memkeket ateş yeri iken böyle taraftar trübününe çıkmak?
  • madem bu kadar ustasunuz pkkyi haklasanız ya, bari bi işe yarardı belki.laf bitmiş artık ne denirki...Bravo bütün dünya Türkün Osmanlının gücünü gördü kıskançlıktan çatladı.
  • 1 ayda 40a yakin sehit var ulkemizde. Birakin elin arabini
  • Sisi Pisi....Pisi pisi,kuçu kuçu.
  • ahhhh ahhhh bi bitmediniz yahu. bitin artık rabia mı kaldı????
  • Marifet yapmışlar. Üç kuruş para kazanmak için Mısır'a giden Türkler vizeden pasaporta her konuda zorlukla karşılaşıyor. Devletin tepesinden, Hacker denen ahmaklara kadar herkese aferin. Ülke bölünürken akılları fikirleri dincilikte. Ailece hırsızların devlet yönettiği ülkede bir de Müslüman geçinilmesine çok şaşırıyorum.
  • Hala mi rabia
  • Başkalarının, hele de arapların iç işlerine karışmamak gerektiğini bir türlü öğrenemediler.

Rabia ve Nahda Meydanlarının boşaltılması için yapılan katliamın 2. Yıldönümünde hackerlar Kahire Uluslararası Havaalanı sistemine girerek Rabia işareti koydu.

Mısır resmi kaynakları olayla ilgili Müslüman Kardeşler yanlısı hackerleri işaret etti. Kahire Havaalanı Müdürü Ahmed Ginine konu ile açıklamasında; “havaalanındaki hizmetin aksamasına aldırış etmeyen Müslüman Kardeşler bu sabah saat tam 09.00'da havaalanı sistemini karartarak Rabia işareti koydular ve sistem bir müddet çalışmadı” dedi.

Ginine, uzmanların müdahale ederek gerekeni yaptığını belirtti. Ayrıca güvenlik güçlerinin araştırma yapmak ve sorumluları cezalandırmak için görevlendirildiği duyuruldu.

Havaalanı sistemine yapılan siber saldırının Rabia ve Nahda Meydanlarında yapılan katliamın ikinci yılında yapılmış olması dikkat çekti.

Öte yandan 'Akıncılar' ismiyle bilinen ve birçok devletin internet sitesini çökertmesiylede bilinen Türk hacker grubu saldırıyı gerçekleştirdi.

Türk hackerlar Kahire Havalimanı'nı çökertti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

A ~ 5 yıl önce
Sizde gurur duyun tabiki. Türk Hackerler yapmis. Ülke kan agliyor herkes bir birine düsman olmus. Koltuk sevdalisi koltugunu kaybetmemek icin neredeyse ülkeyi savasa koyacak sizde neymis Türk Hackerler rabia yapmis. Siz önce diger ülkelerin istihbaratlari Türkiye'ye neyapmis onu yazin. Keske bir gün de böyle birsey okusak. Türk bilim adamlari kansere cagre buldu veya türk mühendisi ses hiziyla giden ucak üretti. Ama nerde

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 5 yıl önce
Iyi b.. yemisler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 5 yıl önce
Müslüman Kardeşleri İngiliz Gizli Servisi MI6 1928 yılında Atatürk Türkiyesi gibi laik sistemin İslam coğrafyalarında yayilmasını engellemek için kurdurmuştur.Buradakı madem hack konusunda iyi olan arkadaşlar böyle bir harekette bulunacaklarına, MI6'den bir kaç gizli yazışmalara göz gezdirme gereği duysalardı.Yani CIA'in adamı ,MI6'in adamını döverken size mi kalmış memkeket ateş yeri iken böyle taraftar trübününe çıkmak?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bravo ~ 5 yıl önce
Yorumunuz çok doğru. Şu aşamada da planlı olarak bir maganda nesli yetiştiriliyor.
Papağan Tekrarı ~ 5 yıl önce
Atatürk Türkiyesi İngiliz himayesinden bağımsız mı kurdurulmuştur.? Ortadoğu haritasını çizen,3 Düvel-i Muaazamadan biri olan İngiliz,Britanya İmparatorluğu işgal altında tuttuğu İstanbul sokaklarını tek kurşun atmadan,neye mukabil terketmiştir.? Asla "yenildiler" deme.!Yalan söyleyen Resmi Tarih utansın.!Misak-ı Mili sınırı içindeki Musul ve Petrollerini kim aldı,Kim verdi.?
Papağana ~ 5 yıl önce
"ATATÜRK NEDENİ İLE PLANLARIMIZI YARIM YÜZYIL ERTELEMEK ZORUNDA KALDIK"JOHN D. ROCKEFELLER.Senin gibi Rabiacılar ancak bu komediye inanır.Lozan'da masada Boğazlar yani İstanbul ya da Musul Kerkük vardı.Birinden biri tercih edilmek durumda bırakıldı Türkiye.Tabii ki senin gibiler ancak İstanbul'u bırakır Musul Kerkük'ü aldıklarına göbek atarlardı. Karşılıklı diplomaside salt kendi isteklerinizi karşı tarafa kabul ettiremesiniz.Ne oldu Mavi Marmara olayındaki İsrail komutanlar hakkındaki kırmızı bülten?Neden çıkaramadınız kırmızı bülteni; Bilal oğlanın ticareti tıkırında mı bari?
boş işler ~ 5 yıl önce
madem bu kadar ustasunuz pkkyi haklasanız ya, bari bi işe yarardı belki.laf bitmiş artık ne denirki...Bravo bütün dünya Türkün Osmanlının gücünü gördü kıskançlıktan çatladı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
773 ~ 5 yıl önce
1 ayda 40a yakin sehit var ulkemizde. Birakin elin arabini

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Leading Cavalier ~ 5 yıl önce
Sisi Pisi....Pisi pisi,kuçu kuçu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 5 yıl önce
ahhhh ahhhh bi bitmediniz yahu. bitin artık rabia mı kaldı????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hacket ~ 5 yıl önce
Marifet yapmışlar. Üç kuruş para kazanmak için Mısır'a giden Türkler vizeden pasaporta her konuda zorlukla karşılaşıyor. Devletin tepesinden, Hacker denen ahmaklara kadar herkese aferin. Ülke bölünürken akılları fikirleri dincilikte. Ailece hırsızların devlet yönettiği ülkede bir de Müslüman geçinilmesine çok şaşırıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
J ~ 5 yıl önce
Hala mi rabia

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İç İşler ~ 5 yıl önce
Başkalarının, hele de arapların iç işlerine karışmamak gerektiğini bir türlü öğrenemediler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000