27 Eylül 2020, Pazar 09:24:25

TUI maske çıkardığı iddia edilen yolcuyu uçuştan men etti!

İngiltere'den Marmaris'e tatil için 14 yaşındaki kızıyla birlikte sehayat eden hemşire Charlotte Snook, kızının uçakta maske takmadığı gerekçesiyle tur şirketi tarafından "Uçuş yasağı getirildi" uyarısının ardından Marmaris'te mahsur kaldığı ifade edildi.
  • Eminim öyle olmuştur. Milyon kere söyleniyor maske takın diye. Takılmıyor. Sonra yemek yiyordum su içiyordum tatilim zehir oldu
  • keşke hep böyleleri mahsur kalsa 5 milyon suriyeli kaldı gitmiyor
  • Ben bugüne kadar 1 maske aldım 7 aydır aynı maske ile cebimde göstermelik takıyorum.Uğraşamam maske alma ile, paramı daha önemli konulara( SPA masaj, tatiller,deniz,tropik meyvalara harcarım) uydurmasyon virüs için 1 tl vermem ...
  • Maskeyi başka bir tarafımıza taksak olurmu ucuşlarda?):)
  • Thy de çalışan hostes olarak bende takmıyorum.Bazen yolcular kaçamak yapıyor ama gçz yumuyorum,ucakta ucuslarda takılan maskeye bir hostes olarak karşıyım.
  • Corona virusu tam bir dunya tiyatrosu..Senede 700 bin kişi zaten gripten ölüyor. Bence hikaye bu işler. Sağlık sektoru dunyada ilac sektorunun mahsus ortaya çıkardığı bir uydurmaca.Inanmayın bu işlere derim..Halklar dunyada piyon.Basa gelenlerde piyonları istedikleri gibi kullanmak uzere varlar.
  • Bu maske olayı gına geldi yeter çıkarın maskeleri tum yolculara emir veriyorum burdan...
  • Valla onu bunu bilmem..Dunya insanını tanımam.Ben 4 kere ic hat uctum,maskemide indirdim , istediğimide yaptım,yaparım..(hic bir gun buna engel olamaz) dunyada 8 milyar insan arasında buna engel olacak güç yok. Onu soyleyeyim .!

İngiltere'den Marmaris'e tatil için 14 yaşındaki kızıyla birlikte sehayat eden hemşire Charlotte Snook, kızının uçakta maske takmadığı gerekçesiyle tur şirketi tarafından "Uçuş yasağı getirildi" uyarısının ardından Marmaris'te mahsur kaldığı ifade edildi.

İngiltere'nin başkenti Londra'dan Marmaris'e seyahat eden Ulusal Sağlık Sistemi (NHS) hemşiresi Charlotte Snook, (35) turizm şirketi Tui ile herşey dail 1.300 sterline tatil paketi aldı. Londra'dan Marmaris'e gerçekleştirilen seferde hemşire Snook, 14 yaşındaki Olivia Snook adlı kızıyla birlikte seyahat ettiği belirtildi. Uçuş sırasında ikram olarak dağıtılan sandiviçi yemek için maskesini çıkaran 14 yaşındaki kızın kabin ekibi tarafından uyarıldığı ifade edildi.

TUR ŞİRKETİNDEN "UÇUŞUNUZ YASAKLANMIŞTIR" YAZISI

Marmarmis'e geldiklerinde kaldıkları otele yerleşen ve tur şirketi Tui tarafından gönderilen seyahat sözleşmesini okuyan Snook şoka uğradığını ifade etti. Snook, turizm şirketinin kendisine gönderilen sözleşme metninde " Kızınızın tüm uyarılara rağmen uçuş sırasında maskesini çıkardığı ve müdahale etmediğiniz nedeniyle tüm uçuşlarınız yasaklanmıştır" ifadesi karşısında şoke olduğunu ifade etti.

HEMŞİRE İDDİALARI KABUL ETMEDİ

İngiliz yerel medyasına konuşan Charlotte Snook olayla ilgili "Herhangi bir bildiri yapılmadı. Kabin görevlisi sadece Olivia'ya maskesini giymesi gerektiğini söyledi. Daha sonra önümüze kendilerinin koronavirüs kurallarının olduğu bir parça kağıt bıraktılar. Kurallarda maskeyi indirerek yemek yemeye izin verildiğini ifade ettim ve Olivia'ya maskesini geri takmasını söyledim" ifadelerini kullandı.

ŞİRKET TATİLİMİ MAHVETTİ

Charlotte, "Uzun zamandır koronavirüs ile mücadele ediyordum. Yorgunluğumu atmak ve dinlenmek için Marmaris'i seçtim. Çok heyecanlıydım ancak, turizm şirketi başlamayan tatilimi mahvetti" diye konuştu. (Milliyet)

TUI maske çıkardığı iddia edilen yolcuyu uçuştan men etti!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Emin ~ 23 gün önce
Eminim öyle olmuştur. Milyon kere söyleniyor maske takın diye. Takılmıyor. Sonra yemek yiyordum su içiyordum tatilim zehir oldu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cadet ~ 23 gün önce
keşke hep böyleleri mahsur kalsa 5 milyon suriyeli kaldı gitmiyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Alper ~ 23 gün önce
Ben bugüne kadar 1 maske aldım 7 aydır aynı maske ile cebimde göstermelik takıyorum.Uğraşamam maske alma ile, paramı daha önemli konulara( SPA masaj, tatiller,deniz,tropik meyvalara harcarım) uydurmasyon virüs için 1 tl vermem ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dikkatli oku.. ~ 21 gün önce
Virüs labaratuar yapımı ya da Allah’ın gazabı ama bir gerçek.. Ve dün itibari ile vefat eden insan sayısı 1 milyonu aştı.
maske takış yeri ~ 23 gün önce
Maskeyi başka bir tarafımıza taksak olurmu ucuşlarda?):)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kabin ~ 23 gün önce
Thy de çalışan hostes olarak bende takmıyorum.Bazen yolcular kaçamak yapıyor ama gçz yumuyorum,ucakta ucuslarda takılan maskeye bir hostes olarak karşıyım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İş yeri kurallarına uymamak? ~ 21 gün önce
Yazıklar olsun tek kelime ile. Ama kuralları ihmal etmek ve uygulamamak ve de ihmaline göz yummak senin için pek hayırlı olmayabilir.
Maske ~ 23 gün önce
Corona virusu tam bir dunya tiyatrosu..Senede 700 bin kişi zaten gripten ölüyor. Bence hikaye bu işler. Sağlık sektoru dunyada ilac sektorunun mahsus ortaya çıkardığı bir uydurmaca.Inanmayın bu işlere derim..Halklar dunyada piyon.Basa gelenlerde piyonları istedikleri gibi kullanmak uzere varlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
crease ~ 23 gün önce
Bu maske olayı gına geldi yeter çıkarın maskeleri tum yolculara emir veriyorum burdan...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
serkan ~ 23 gün önce
Valla onu bunu bilmem..Dunya insanını tanımam.Ben 4 kere ic hat uctum,maskemide indirdim , istediğimide yaptım,yaparım..(hic bir gun buna engel olamaz) dunyada 8 milyar insan arasında buna engel olacak güç yok. Onu soyleyeyim .!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000