24 Mayıs 2017, Çarşamba 09:26:30

THY'ye İsrail'den ödül

THY, İsrail - Türkiye arasında günde 12 uçak seferi koyması nedeniyle İsrail devleti tarafından, “iki ülke arasında ticarete katkı” ödülü aldı.
  • Adam seve seve genisliyo,one minute dedin ne oldu hava gazı,mavi marmara dakiler manyak oldu. Oyle 6 ayda bir ey İsrail diyo ama okadar.Algınızla ounuyo duruyo millet,adam her. Gum topragina toprak katıyo.
  • Pis katil israhel, guven olmaz. geri verin odulu.
  • Tel aviv den sri lankaya business uçmanın bedeli yaklaşık 2000 dolar olunca kendi milletine değil ama başka millete kıyak yapınca elbette ödül alırsın
  • Ellerinden kan akan katil bir millet işgal ettikleri topraklarda zulüm ettikleri bir müslüman milletin ahı var o ödülü derhal geri teslim etmelisiniz

İsrail Başkonsolosluğu tarafından düzenlenen İsrail’in 69. kuruluş yıl dönümü resepsiyonunda, ticaret ödülleri sahiplerini buldu.

Türkiye ve İsrail arasındaki ticari ilişkilere katkıda bulunan şirketlere ödül verilirken, iki ülkenin arasındaki diplomatik ilişkilere katkıda bulunan işadamlarına da onur ödülleri takdim edildi.

Tören Suriyeli çocuklar yararına yapılan bağışla son buldu. Açıklamada, “Türkiye-İsrail ilişkilerinin gelişmesine büyük katkıda bulunan İshak Alaton anısına kızı Leyla Alaton, Üzeyir Garih anısına kızı Dalia Garih ve Jak Kamhi adına oğlu Cefi Kamhi, hayat boyu başarı ödülünü aldılar” denildi. Açıklamaya göre ödül alan firmalar ve kategorileri şöyle oldu:

- Koç Holding: İsrail teknolojilerinin kullanımı.
- Bazan Group: Türkiye’ye en çok ihracat yapan İsrailli şirket.
- Zorlu Grubu: İsrail’deki en büyük Türk yatırımcı.
- Bank Hapoalim: Türkiye’deki İsrail yatırımı Bank Pozitif.
- THY: İsrail - Türkiye arasında günde 12 sefer ile ticarete katkıları.
- Netafim: Damla sulama teknolojileri ile topluma fayda sağlayan İsrailli şirket.
- İçdaş: İsrail’e en çok ihracat yapan Türk şirket.
- Ormat: Jeotermal konusunda İsrailli şirketin Türkiye’deki özel yatırımı

(Milliyet)

THY'ye İsrail'den ödül

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Jarusalem must fall. ~ 5 yıl önce
Adam seve seve genisliyo,one minute dedin ne oldu hava gazı,mavi marmara dakiler manyak oldu. Oyle 6 ayda bir ey İsrail diyo ama okadar.Algınızla ounuyo duruyo millet,adam her. Gum topragina toprak katıyo.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Y ~ 5 yıl önce
Pis katil israhel, guven olmaz. geri verin odulu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ee tabi ~ 5 yıl önce
Tel aviv den sri lankaya business uçmanın bedeli yaklaşık 2000 dolar olunca kendi milletine değil ama başka millete kıyak yapınca elbette ödül alırsın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Utanmayacakmısınız ~ 5 yıl önce
Ellerinden kan akan katil bir millet işgal ettikleri topraklarda zulüm ettikleri bir müslüman milletin ahı var o ödülü derhal geri teslim etmelisiniz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hahahaha ~ 5 yıl önce
...çok beklersin. Dünyayı para yönetiyor!

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000