12 Ocak 2022, Çarşamba 12:55:55

THY Yer İşletme Başkanlığı'na Flaş Atama

Türk Hava Yolları'nda (THY) flaş bir atama gerçekleşti. THY Yer İşletme Başkanlığı'na Mustafa Tez getirildi.
  • Mustafa Tez başkanımız kısa sürede kalifiye donanımı ve tecrübesi ile yer işletmede farkındalığı ve kaliteyi bir marka haline getirecek. Meyve veren ağaç taşlanır diye bir söz vardır, kendisi hal, hareket, tutum ve davranışlarıyla zaten rüştünü ispatlamıştır. Burda aleyhinde yazan arkadaşlar kabil varı bir kıskançlık ve cehalet göstermektedirler, adama insana yakışan tebrik edip başarı dilemektir, Tez başkan yeni görevinde başarılar ve muzafferiyetler diliyorum, Allah yolunu açık etsin, daha güzel görevler nasip etsin.
  • Ahahahah çok güldüm sanki adam yeni havalimanı patentli bi göreve geldi. Yer İşletme Başkanlığı ünvanının havalimanı ile alakası olmadığını bilmeyen sevgili trol arkadaşım, Tezin bırak bir havalimanını ayakkabısını parlatacak ışıltısı ne yazık ki yok be kardeş. PS. Gördük karda parlayan YENİ HAVALİMANINI
  • ben ne dersem o olur akıllı olun
  • THY nin yükselmek için tek ihtiyacı kendidiydi tabi. komiksiniz hem de çok.
  • mesela biraz iş bilgisi de olsa, mesela biraz kendi gönlünü eğlendirip menfaati için milyon tane kuralı yerle bir etmeme de olsa, mesela göstermelik savunduğu vicdan, adalet ve kul hakkı kavramlarının da bilincinde olmak olsa, mesela biraz şirketi koruma da olsa...daha birçok keşke olsa ve olmalılar silsilesi.
  • formül veriyorum kardeşim. diploma kısmından ziyade : (kaçak ürün (gümrüksüz) sevkiyatı + usulsüz bilet, işlem) bu toplamın karesini iş bilgisizliğinden çıkartıp menfaate göre adam kayırma + ezme toplamı ile çarp sonuç başkan olabilme yüzdeni verir. cv ikinci plan artık heryerden diploma alınıyor online rahat ol.
  • Çok faydalı bir yorum olmuş bedava komedi tadında okumaya başlarken çekirdekleri veya mısırları hazır edin millet. Küçük görülüp kıskanıldığını zannederek kendi kendini öven birisini anlatan tek perde komedi.
  • Gonullu geri bildirim formu var isimsiz bu konuyu yazabilirsin eger dedigin gibi durust birisi isen.
  • iletişiminin kimlerle güzel olduğu konusuna herkes vakıf içiniz rahat olsun. çok güldüm bu iletişimi güzel benzetmesine
  • Keşke kıskançlıktan yazılıyor olsaydı tüm bunlar. Yorumdan utanmak ya da tek derdimiz olsaydı da Şirket içinde usulsüzlük yapanlar ödül ya da ünvan peşinde koşarken bir gıdım olsun bizim yerimize utanabilselerdi. Keser döner sap döner gün gelir o haksız hesapların hepsi döner.

Türk Hava Yolları'nda (THY) flaş bir atama gerçekleşti. THY Yer İşletme Başkanlığı'na Mustafa Tez getirildi.

THY bünyesinde 15 yılı aşkın süredir çeşitli görevlerde bulunan Mustafa Tez, son olarak Antalya İstasyon Müdürlüğü görevinde bulunuyordu. 

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; THY İcra Kurulu tarafından alınan kararla 2019 yılından bu yana THY Yer İşletme Başkanı olarak görev yapan Murat Sami Yüzbaşı'nın yerine Mustafa Tez atandı. Tez'in yeni görevine kısa süre içerisinde başlaması ve atamayla ilgili şirket içi bilgilendirmenin de yapılması bekleniyor.

Anadolu Üniversitesi Uluslararası İşletme Bölümü mezunu olan Tez'in Uluslararası Sivil Havacılık Lojistik ve Yönetimi alanında da yüksek lisansı bulunuyor.

©AirportHaber.com

THY Yer İşletme Başkanlığı'na Flaş Atama

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (194)

Tez Başkan ~ 13 saat önce
Mustafa Tez başkanımız kısa sürede kalifiye donanımı ve tecrübesi ile yer işletmede farkındalığı ve kaliteyi bir marka haline getirecek. Meyve veren ağaç taşlanır diye bir söz vardır, kendisi hal, hareket, tutum ve davranışlarıyla zaten rüştünü ispatlamıştır. Burda aleyhinde yazan arkadaşlar kabil varı bir kıskançlık ve cehalet göstermektedirler, adama insana yakışan tebrik edip başarı dilemektir, Tez başkan yeni görevinde başarılar ve muzafferiyetler diliyorum, Allah yolunu açık etsin, daha güzel görevler nasip etsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BRAVO ya yanıt ~ 1 gün önce
Ahahahah çok güldüm sanki adam yeni havalimanı patentli bi göreve geldi. Yer İşletme Başkanlığı ünvanının havalimanı ile alakası olmadığını bilmeyen sevgili trol arkadaşım, Tezin bırak bir havalimanını ayakkabısını parlatacak ışıltısı ne yazık ki yok be kardeş. PS. Gördük karda parlayan YENİ HAVALİMANINI

Yanıtla

Kalan karakter 1000
polat alemdar ~ 6 gün önce
ben ne dersem o olur akıllı olun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tabi ~ 9 gün önce
THY nin yükselmek için tek ihtiyacı kendidiydi tabi. komiksiniz hem de çok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mesela ~ 9 gün önce
mesela biraz iş bilgisi de olsa, mesela biraz kendi gönlünü eğlendirip menfaati için milyon tane kuralı yerle bir etmeme de olsa, mesela göstermelik savunduğu vicdan, adalet ve kul hakkı kavramlarının da bilincinde olmak olsa, mesela biraz şirketi koruma da olsa...daha birçok keşke olsa ve olmalılar silsilesi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bonus lazım ~ 10 gün önce
formül veriyorum kardeşim. diploma kısmından ziyade : (kaçak ürün (gümrüksüz) sevkiyatı + usulsüz bilet, işlem) bu toplamın karesini iş bilgisizliğinden çıkartıp menfaate göre adam kayırma + ezme toplamı ile çarp sonuç başkan olabilme yüzdeni verir. cv ikinci plan artık heryerden diploma alınıyor online rahat ol.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
free ~ 10 gün önce
Çok faydalı bir yorum olmuş bedava komedi tadında okumaya başlarken çekirdekleri veya mısırları hazır edin millet. Küçük görülüp kıskanıldığını zannederek kendi kendini öven birisini anlatan tek perde komedi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Patatesss ~ 11 gün önce
Gonullu geri bildirim formu var isimsiz bu konuyu yazabilirsin eger dedigin gibi durust birisi isen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
nerde ~ 8 gün önce
nerde varmıs ısımsız forum
iletişim? ~ 11 gün önce
iletişiminin kimlerle güzel olduğu konusuna herkes vakıf içiniz rahat olsun. çok güldüm bu iletişimi güzel benzetmesine

Yanıtla

Kalan karakter 1000
N.G. ~ 11 gün önce
Keşke kıskançlıktan yazılıyor olsaydı tüm bunlar. Yorumdan utanmak ya da tek derdimiz olsaydı da Şirket içinde usulsüzlük yapanlar ödül ya da ünvan peşinde koşarken bir gıdım olsun bizim yerimize utanabilselerdi. Keser döner sap döner gün gelir o haksız hesapların hepsi döner.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000