29 Nisan 2015, Çarşamba 10:55:32

TAV PRIMECLASS'I TANITTI

TAV İşletme Hizmetleri, İstanbul’da düzenlenen IATA Uluslararası Yer Hizmetleri Konferansı’nda “primeclass” markasını tanıtarak, ziyaretçilere özel yolcu salonu işletmeciliği hizmetleri hakkında bilgi verdi.
  • Fuarda güzel caffe latte yapar, yerine gidersin, işinden bezmiş çalışan sana çamur gibi caffe latte verir, içsen ayrı içmesen ayrı :-). Ankarada kapalı otaparkın günlüğünü ise 36TL ye çıkarmış , en son 28 TL diye hatırlıyorum. Şu TAV 'ı hiç sevmeyeceğim.
  • air france-klm işbirliğinde neden paris ve amsterdam'da hizmet vermiyor da frankfurt, munich ve stuttgart'ta hizmet veriyor? airfrance-klm'in ne alakası var bu şehirlerle? haberde mi bir yanlışlık var acaba yoksa farklı bir durum mu söz konusu?

TAV İşletme Hizmetleri, İstanbul’da düzenlenen IATA Uluslararası Yer Hizmetleri Konferansı’nda “primeclass” markasını tanıtarak, ziyaretçilere özel yolcu salonu işletmeciliği hizmetleri hakkında bilgi verdi.

TAV Havalimanları iştiraki TAV İşletme Hizmetleri, Uluslararası Hava Taşımacılığı Birliği, IATA tarafından İstanbul’da düzenlenen 28. Uluslararası Yer Hizmetleri Konferansı’na katıldı. “primeclass” yolcu salonları ve kişiye özel sunulan hizmetlerini ziyaretçilerle buluşturan TAV İşletme Hizmetleri standı yoğun ilgi gördü.

TAV İşletme Hizmetleri Genel Müdürü Bora İşbulan “TAV İşletme Hizmetleri olarak, havacılık sektörünün önde gelen temsilcilerini İstanbul’da buluşturan IATA Uluslararası Yer Hizmetleri Konferansı’nda yer almaktan mutluluk duyuyoruz. “primeclass” markamızla yurt içi ve yurt dışında işlettiğimiz 30’dan fazla özel yolcu salonumuzda konuklarımıza yolculuk öncesi konforlu zaman geçirme olanağı sunuyoruz. Son olarak, Riga Havalimanı’ndaki özel yolcu salonlarının işletmesini devraldık. Geçtiğimiz yıl, Air France-KLM işbirliğinde Münih, Stuttgart ve Frankfurt havalimanlarındaki yolcu salonlarını işletmeye başladık. Önümüzde yeni anlaşmalar var. Yolcu salonu işletmeciliği alanında bugün geldiğimiz noktayı bu etkinlik sayesinden havacılık sektörüyle paylaşmak ve onların ilgisini görmek memnuniyet verici” dedi.

TAV “primeclass” standında Barista Türkiye Şampiyonası’nda ödül kazanan ve “KahveKokanAdam” olarak tanınan internet fenomeni Özkan Yetik de katılımcılara özel bir sunum gerçekleştirdi.

TAV  “primeclass”, sunduğu butik hizmetler ile yolculara ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını açarak müşterilerine farklı olanaklar sunmak isteyen havayolu şirketleri, bankalar ve diğer kurumlar için Türkiye ve yurtdışındaki havalimanlarında çözüm üretiyor. TAV “primeclass”, hâlihazırda  7 ülkedeki 18 havalimanında 30'dan fazla genel ve özel yolcu salonunu işletiyor.

TAV PRIMECLASS'I TANITTI

Yorumlar

Cafe latte ~ 9 yıl önce
Fuarda güzel caffe latte yapar, yerine gidersin, işinden bezmiş çalışan sana çamur gibi caffe latte verir, içsen ayrı içmesen ayrı :-). Ankarada kapalı otaparkın günlüğünü ise 36TL ye çıkarmış , en son 28 TL diye hatırlıyorum. Şu TAV 'ı hiç sevmeyeceğim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
airfrance-klm ~ 9 yıl önce
air france-klm işbirliğinde neden paris ve amsterdam'da hizmet vermiyor da frankfurt, munich ve stuttgart'ta hizmet veriyor? airfrance-klm'in ne alakası var bu şehirlerle? haberde mi bir yanlışlık var acaba yoksa farklı bir durum mu söz konusu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000