15 Şubat 2018, Perşembe 09:27:26

Tarkim'in malları haraç mezat satılacak!

Uzun süre önce Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu tarafından atanan kayyum tarafından yönetilen Tarkim için satış süreci başladı. Tarkim'e ait ne varsa haraç mezat satılacak!
  • yazık gerçekten cok yazık. milletin parası gitti canı yandı. o yıllarda öğrencilerden dolandırdıkları para bu gün bir uçuş okuluna gittiğinizde en az 60 bin euro istiyorlar, şimdi devlet o yıllarda 45 bin tl vermişler verin öğrencilere 45 bin er lira deyil olayı halletmiş kapatmış mı olucak en iyi ihtimalle?
  • Bir yıldır kayyuma atandı.maaşlarını alıp yan gelip yattılar.Binbir zorlukla ödeme yapan öğrencilerin alacaklarını ve Çalışanların alacaklarını Ödemeden tarkimin Mallarını araştırmadan satmak vicdana uymaz.uçaklar,arabalar ve evlere hükümet el koydu.sahibi kaçdı.mağdur olan kim ?öğrenci ve çalışanlar.onların neden alacakları ödenmedi.yazıklar olsun.kul hakkı yiyenlere haram olsun...
  • Başımızda ne olduğu belirsiz devket yöneticileri olursa öyle 100.000 TL gider..Kimsede demez hayırdır mağdurmu oldun...Bunlar yeryüzünün 1 numaralı yiyicileri...Tokatcılar
  • Ogrenciler bosuna paralarini beklemesin devlet sahip cikmak isteseydi coktan devletin ucus okullarina yonlendirirdi.
  • Bu malların tutarı üç kuruş adamın uçan kuşa borcu var, en büyük meblağ da öğrencilere, en azından öğrencilerin parasını verin de eğitimlerine devam etsin çocuklar.
  • Hangarda çürüttüğünüz cessnaları kime satacaksınız? Bu öğrencilerin alacaklarını nasıl ödeycksnz

TMSF kayyumları tarafından yönetilen Atatürk Havalimanı Genel Havacılık alanındaki hangarlar bölgesinde yer alan Tarkim Uçak Bakım Onarım ve Havacılık A.Ş'ye ait uçak bakım onarım varlıkları ile ofis mobilyaları ihale ile satış süreci başladı.

Satış süreciyle ilgili yapılan açıklamada şöyle denildi;

İhale süreci;

16.02.2018 Cuma günü saat :10:00 -13:00 arası Tarkim Hangarında ihaleye konu tüm ürünler görülebilir.

19.02.2018 Pazartesi saat 17:00 kadar teklif ve ihale teminatları ( İhale teminatları en az Uçak Parçaları için :10.000 USD ,Mobilya için 5.000 TL) Tarkim Kuveytturk Banka Hesabına yatırılmalıdır. İrtibat adresine ait Faks-Email olarak Teminat ve teklif iletilmelidir

İhale günü 22.02.2018 Perşembe saat 15.00 Tarkim Hangar için de yapılacaktır.

Muhtelif Uçak Bakım Onarım Makine ve Teçhizatı Satış İlanı

TARKİM UÇAK BAKIM ONARIM VE HAVACILIK A.Ş.ye aitİ stanbul Atatürk Hava Limanı Özel Hangarlar Bölgesi Genel Havacılık Terminali E Kapısı 1.No.lu Hangar / Küçükçekmece Sefaköy İstanbul adresinde Ofis, Takımhane ve Tarkim Depoda(Store) bulunan aşağıda tanımı yapılmış olan varlıklar, teklif alma yöntemi ile 19.02.2018 tarihinde saat 17.00'ye kadar alınacak teklif mektuplarının değerlendirilmesi sonucunda birden fazla teklif verildiği takdirde 22.02.2018tarihinde saat 15.00'de yukarıdaki şirket adresinde en yüksek teklif veren üç firma arasında yapılacak açık artırmada satılacaktır.

Satışa konu varlıkların bulunduğu adrese giriş-çıkış işlemi özel bir prosedüre tabi olduğundan gerekli izinler teklif verecek istekliler tarafından alınması asıl olup sorun yaşanması halinde önceden şirketimize başvuruda bulunulması ve en çok iki kişiye ait kimlik bilgilerinin verilmesi halinde gereği yapılacaktır. Varlıklar bu prosedüre uygun olarak katılımcılar ile birlikte toplu bir şekilde 16.02.2018 tarihinde 10.00-13.00 arasında mahallinde görülebilecektir.

Ayrıntılı ilan Tasarruf Mevduatı Sigorta Fonu'nun http://www.tmsf.org.tr/satis.ilani bölümünde yayınlanmaktadır. Aynı sitede yayınlanmakta olan Teklif ve Taahütname Formu'nun ekindeki listelerde satışa konu varlıkların detayları yer almaktadır. Bilgi almak ve ihaleye başvurmak isteyenlerin aşağıdaki adres ve telefonlardan irtibat kurmaları tebliğ ve ilan olunur.

.

Tarkim'in malları haraç mezat satılacak!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

kayyummcu ~ 5 yıl önce
yazık gerçekten cok yazık. milletin parası gitti canı yandı. o yıllarda öğrencilerden dolandırdıkları para bu gün bir uçuş okuluna gittiğinizde en az 60 bin euro istiyorlar, şimdi devlet o yıllarda 45 bin tl vermişler verin öğrencilere 45 bin er lira deyil olayı halletmiş kapatmış mı olucak en iyi ihtimalle?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Haram olsun. ~ 5 yıl önce
Bir yıldır kayyuma atandı.maaşlarını alıp yan gelip yattılar.Binbir zorlukla ödeme yapan öğrencilerin alacaklarını ve Çalışanların alacaklarını Ödemeden tarkimin Mallarını araştırmadan satmak vicdana uymaz.uçaklar,arabalar ve evlere hükümet el koydu.sahibi kaçdı.mağdur olan kim ?öğrenci ve çalışanlar.onların neden alacakları ödenmedi.yazıklar olsun.kul hakkı yiyenlere haram olsun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aynen ~ 5 yıl önce
Bu ülkede hak adalet denen birşey yok
~ 5 yıl önce
Başımızda ne olduğu belirsiz devket yöneticileri olursa öyle 100.000 TL gider..Kimsede demez hayırdır mağdurmu oldun...Bunlar yeryüzünün 1 numaralı yiyicileri...Tokatcılar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
H ~ 5 yıl önce
Bu yorumu beğenmeyenlerin fetöcü olduğunu düşünüyorum
Galip bey ~ 5 yıl önce
Ogrenciler bosuna paralarini beklemesin devlet sahip cikmak isteseydi coktan devletin ucus okullarina yonlendirirdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yazık ~ 5 yıl önce
Bu malların tutarı üç kuruş adamın uçan kuşa borcu var, en büyük meblağ da öğrencilere, en azından öğrencilerin parasını verin de eğitimlerine devam etsin çocuklar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 5 yıl önce
Hangarda çürüttüğünüz cessnaları kime satacaksınız? Bu öğrencilerin alacaklarını nasıl ödeycksnz

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000