04 Şubat 2010, Perşembe 15:07:47

TARKİM, FİLOSUNA 3 UÇAK DAHA KATTI...

İstanbul Hezarfen, Çorlu ve Adana’da uçuş eğitimlerini sürdüren Tarkim Havacılık, sektörün hızlı gelişimine ayak uyduruyor.
  • TARKİMİN BAŞARISINI DAİMA TAKDİR EDERİZ.HAYIRLI UÇUŞLAR,BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.YOLUNUZ AÇIK OLSUN.ÜMİT
  • Tarkim son 2-3 yıldır iyi şeyler yapıyor.Hatta hiç yerinde durmuyor hep yeni şeyler arayışındalar.Bu 3 uçakla Türkiyenin en büyük eğitim filosunu kurmuş.Belli ki bundan rakipleri ziyadesiyle rahatsız olmuşlar.Bence diğer okullar da çabalasalar güzel olmaz mı?
  • Kimse su okul iyi efendim bu okul kotu diye ortaya sikmasin.Konuya disaridan bilgi sahibi olmayanlar bu okulllari universite diplomasi gibi mezun oldugun okul onemli gozu ile bakiyor.Okul kotuluyor.Arkadaslar bu Pilotaj isi mezun oldugun okula degil type rating parasinin elinde olup olmadigina ve torpile bakar,istersen x okuldan istersen y den mezun ol, ha parayi alip en kisa surede mezun eden hangisi evet Tarkim o yuzden sikmayin caninizi para ve torpil ayarlamaya bakin!
  • meyve veren ağaç taşlanır misali yorumu çok tuttum söyelecek bişe bırakmamış tarkim öğrencisiyim ve met mağduru olmama az kalmıştı son anda kurtuldum iyi bi havayolunda hatırısayılır insanlar sayesinde işim hazır verilen eğitimin kalitesine güvendikleri için oldu bu aslnda tarkmli olmaktan gurur duyuyorum :)) yürü be tarkim kim tutar seni.... :))
  • BEN HAVACILARDAN DEĞİLİM TESADÜFEN BU SAYFAYI OKUDUM AMA YORUM YAPANLARIN BİRİ HARİÇ HEPSİNİN BU HABERE YORUM YAPMAK DEĞİL DE BAŞKA ŞİRKETİ KARALAMAYA ÇALIŞTIĞINI GÖRÜYORUM. HAVACILARI BİRAZ DAHA OBJEKTİF DÜŞÜNEN KİŞİLER OLARAK DÜŞÜNÜYORDUM YANILMIŞIM. YOKSA YORUM YAPANLAR HAVACI DEĞİL Mİ..BAŞARILAR..
  • Tarkim hem adana hem floryadaki yerlerine gittik.Florya muhteşemdi içerde onlarca öğrenci ders görüyordu.Ferahlamak isteyen terasa çıkıp apronu seyrediyordu.Adana ya gittik yeni mezun öğretmen yoktu bütün öğretmenler çok tecrübeli orda da onlarca öğrenci vızır vızır uçuyordu.Tarkime gidemeyenlere anlatmak istedim.Ama mutlaka floryaya ugrayın.
  • Yakinda MetAir gibi patlamaya hazir Tarkimde piyasada 2000e yakin issiz pilot gezinirken kimlere egitim verecek bu okullar acaba veya herkez cokmu zengin parayi cope atacak kadar bu ekonomik kosullarda,cokmu zengin halkimiz is bulamayacagini bilerek zevkine egitim alacak Bu okullarda.
  • tarkim ne yaparsa yapsın bu çapulcu takımına yaranamıyor arkadaş.., hiç moral ve motivasyonunuzu bozmadan devam edin vargücünüzle çalışın sizi kıskananlara çekemeyenlere prim vermemek için çalışın,,, tarkim ne yapmış değil mi? 2009 yılında 90 öğrenci check ride a girmiş ve geçmiş,2008 2009 yılında mezun ettiği öğrencilerin yarısndan fazlası line da uçuyor, toplamda uçak sayısını 11 e çıkarıyor öğrencileri daha kısa sürede mezun etmek için.zaten biçok öğrenci diğer okullarda yeterince mağdur oldular duha-zedeler met mağdurları sindel mağdurları, bu öğrencileri kim mezun etti sanıyorsunuz.. kadrosu daha kaliteli olan bi okul varmı yook,,şartları daha iyi olan okul var mı yookk taşlamayı bırakın artık..
  • Sözleşmesi dolmadan sindel den alınan uçaklar tarkim e kiraya verilmiş kendi uçakları gibi açıklama yapılıyor sallamaya devam nasılsa takip eden yok 3-5 ay içinde kiralarını ödemediklerinden sahipleri geri alır, başka kiraya verecekler bulunur, böylece çayın taşı ile çayın kuşunu vurmuş olur ee nede olsa patron eski bir iş adamı 2 tane bakkalı varmış bir zamanlar.
  • Samimi olarak merak ediyorsan okula aç sor.İDA nın motoru bitmiş olsa niçin alsınlar.Türkiyede en çok mezun veren okul.11 uçakla Türkiyenin en büyük filosunu kurmuşlar tebrik etmek lazım.Sindeldeki ögrencilere üzüldüm olan onlara oluçak.Sindelin haberine yorum sansürü airport habere yakışmıyor.Bırakın insanlar gerçekleri öğrensinler.Vebal altın da kalıyorsunuz.

“Gelişim yenilikte saklıdır” sloganıyla ilerlemesine hızla devam eden Tarkim Havacılık, son olarak filosuna kattığı üç yeni uçağıyla eğitimde kalitesini daha da arttırmayı hedefliyor.

Filosundaki 8 eğitim uçağına 3 yeni uçak daha kattı. Tarkim’in filosuna dâhil ettiği uçaklardan ikisi Cessna C172R (TC-FAO ve TC-EEZ) diğeriyse Piper Seneca III  (TC-IDA) tipi eğitim uçağı...

Tarkim Havacılık’tan AirportHaber’e yapılan açıklamada, 11 eğitim uçağı ile uçuş eğitimlerine devam edeceği ve hedeflerinin 2010 yılında 10.000 saat uçuş olduğunu belirtildi.

Tarkim (TC-EEZ)

Tarkim (TC-IDA)

©AirportHaber.com

TARKİM, FİLOSUNA 3 UÇAK DAHA KATTI...

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Misafir ~ 12 yıl önce
TARKİMİN BAŞARISINI DAİMA TAKDİR EDERİZ.HAYIRLI UÇUŞLAR,BAŞARILARININ DEVAMINI DİLERİZ.YOLUNUZ AÇIK OLSUN.ÜMİT

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Tarkim son 2-3 yıldır iyi şeyler yapıyor.Hatta hiç yerinde durmuyor hep yeni şeyler arayışındalar.Bu 3 uçakla Türkiyenin en büyük eğitim filosunu kurmuş.Belli ki bundan rakipleri ziyadesiyle rahatsız olmuşlar.Bence diğer okullar da çabalasalar güzel olmaz mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Kimse su okul iyi efendim bu okul kotu diye ortaya sikmasin.Konuya disaridan bilgi sahibi olmayanlar bu okulllari universite diplomasi gibi mezun oldugun okul onemli gozu ile bakiyor.Okul kotuluyor.Arkadaslar bu Pilotaj isi mezun oldugun okula degil type rating parasinin elinde olup olmadigina ve torpile bakar,istersen x okuldan istersen y den mezun ol, ha parayi alip en kisa surede mezun eden hangisi evet Tarkim o yuzden sikmayin caninizi para ve torpil ayarlamaya bakin!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
meyve veren ağaç taşlanır misali yorumu çok tuttum söyelecek bişe bırakmamış tarkim öğrencisiyim ve met mağduru olmama az kalmıştı son anda kurtuldum iyi bi havayolunda hatırısayılır insanlar sayesinde işim hazır verilen eğitimin kalitesine güvendikleri için oldu bu aslnda tarkmli olmaktan gurur duyuyorum :)) yürü be tarkim kim tutar seni.... :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
BEN HAVACILARDAN DEĞİLİM TESADÜFEN BU SAYFAYI OKUDUM AMA YORUM YAPANLARIN BİRİ HARİÇ HEPSİNİN BU HABERE YORUM YAPMAK DEĞİL DE BAŞKA ŞİRKETİ KARALAMAYA ÇALIŞTIĞINI GÖRÜYORUM. HAVACILARI BİRAZ DAHA OBJEKTİF DÜŞÜNEN KİŞİLER OLARAK DÜŞÜNÜYORDUM YANILMIŞIM. YOKSA YORUM YAPANLAR HAVACI DEĞİL Mİ..BAŞARILAR..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Tarkim hem adana hem floryadaki yerlerine gittik.Florya muhteşemdi içerde onlarca öğrenci ders görüyordu.Ferahlamak isteyen terasa çıkıp apronu seyrediyordu.Adana ya gittik yeni mezun öğretmen yoktu bütün öğretmenler çok tecrübeli orda da onlarca öğrenci vızır vızır uçuyordu.Tarkime gidemeyenlere anlatmak istedim.Ama mutlaka floryaya ugrayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Yakinda MetAir gibi patlamaya hazir Tarkimde piyasada 2000e yakin issiz pilot gezinirken kimlere egitim verecek bu okullar acaba veya herkez cokmu zengin parayi cope atacak kadar bu ekonomik kosullarda,cokmu zengin halkimiz is bulamayacagini bilerek zevkine egitim alacak Bu okullarda.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
tarkim ne yaparsa yapsın bu çapulcu takımına yaranamıyor arkadaş.., hiç moral ve motivasyonunuzu bozmadan devam edin vargücünüzle çalışın sizi kıskananlara çekemeyenlere prim vermemek için çalışın,,, tarkim ne yapmış değil mi? 2009 yılında 90 öğrenci check ride a girmiş ve geçmiş,2008 2009 yılında mezun ettiği öğrencilerin yarısndan fazlası line da uçuyor, toplamda uçak sayısını 11 e çıkarıyor öğrencileri daha kısa sürede mezun etmek için.zaten biçok öğrenci diğer okullarda yeterince mağdur oldular duha-zedeler met mağdurları sindel mağdurları, bu öğrencileri kim mezun etti sanıyorsunuz.. kadrosu daha kaliteli olan bi okul varmı yook,,şartları daha iyi olan okul var mı yookk taşlamayı bırakın artık..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Sözleşmesi dolmadan sindel den alınan uçaklar tarkim e kiraya verilmiş kendi uçakları gibi açıklama yapılıyor sallamaya devam nasılsa takip eden yok 3-5 ay içinde kiralarını ödemediklerinden sahipleri geri alır, başka kiraya verecekler bulunur, böylece çayın taşı ile çayın kuşunu vurmuş olur ee nede olsa patron eski bir iş adamı 2 tane bakkalı varmış bir zamanlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Samimi olarak merak ediyorsan okula aç sor.İDA nın motoru bitmiş olsa niçin alsınlar.Türkiyede en çok mezun veren okul.11 uçakla Türkiyenin en büyük filosunu kurmuşlar tebrik etmek lazım.Sindeldeki ögrencilere üzüldüm olan onlara oluçak.Sindelin haberine yorum sansürü airport habere yakışmıyor.Bırakın insanlar gerçekleri öğrensinler.Vebal altın da kalıyorsunuz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000