20 Kasım 2020, Cuma 12:52:59

SunExpress Zonguldak uçuşlarına başlayacak

Sunexpress'in Zonguldak Havalimanı'nda pist uzatma ve genişletme işlemleri bittikten sonra Almanya-Zonguldak arasında seferlere başlayacağı açıklandı.
  • Hayırlı olsun birgün sivasada direk uçarız inşallah
  • Hayirlisi olsun.
  • yakinda hindistan da spicejet e wetlease giderlerse şaşırmam
  • Akbaba SunExpress. Bosan da semerini ye.

Sunexpress'in Zonguldak Havalimanı'nda pist uzatma ve genişletme işlemleri bittikten sonra Almanya-Zonguldak arasında seferlere başlayacağı açıklandı.

Yaz sezonunda bölgedeki gurbetçiler için Almanya ile Zonguldak Havalimanına uçak seferlerinin bilet satışları başladı. ZONHAV Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Recep Kahya Zonguldak Havalimanına olan ilginin her geçen gün artığını belirterek, "Daha önce yayınladığımız Corendon Havayolları 2021 yaz programından sonra Sunexpress Havayollarıda Zonguldak seferlerini bugün itibariyle satışa açtı. Tüm hemşehrilerimize, havayolu şirketlerimize ve Karaelmas bölgemize hayırlı olmasını diliyorum. Rabbim şu virüs illetinden kurtulmayı ve tüm hemşehrilerimize memleketlerinde izin yapmayı nasip eylesin. Ayrıca seferlerde saat değişiklikleri, tarih değişiklikleri, gün değişiklikleri olabilir. Salgının seyrine göre seferlerin başlama tarihleri arz ve talebe göre öne çekilebilir. Bunu şimdiden kimsenin kestirmesi mümkün değildir. Yine talep doğrultusunda sefer sayıları daha da artabilir" dedi.
Almanya'dan direk uçuş seferleri şu şekilde olacak:

Her hafta Salı günü 18 Mayıs- 26 Ekim arası Düsseldorf-Zonguldak saat 08.40 ile Zonguldak-Düsseldorf saat 17.00'da. Her hafta Cuma günleri ise 01 Temmuz-29 Ekim, Düsseldorf-Zonguldak saat 08.40 ile Zonguldak-Düsseldorf saat 17.00.

Corendon Hava Yollarının uçuş seferleri ise şu şekilde olacak:

Her Pazartesi günü 17 Mayıs-25 Ekim Düsseldorf-Zonguldak saat 07.00 ile Zonguldak-Düsseldorf saat 12.15'te. Her Cuma günü ise 14 Mayıs-29 Ekim Düsseldorf-Zonguldak saat 07.00 ile Zonguldak-Düsseldorf saat 12.15.

Köln şehrinden ise; Cumartesi günleri 15 Mayıs-23 Ekim Köln-Zonguldak saat 04.50 ile Zonguldak-Köln saat 10.50'de sefer düzenlenecek. Münster şehrinden uçak seferlerinin, Çarşamba günleri 01 Temmuz-27 Ekim, Münster-Zonguldak saat 07.15 ile Zonguldak-Münster saat 12.30 arası olacağı açıklandı.

SunExpress Zonguldak uçuşlarına başlayacak

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

SXS ~ 4 gün önce
Hayırlı olsun birgün sivasada direk uçarız inşallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Zonguldak ~ 4 gün önce
Hayirlisi olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hayırlı olsun ~ 5 gün önce
yakinda hindistan da spicejet e wetlease giderlerse şaşırmam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Denediler ~ 3 gün önce
Gitmekten vazgectiler. Olmadi. Guzel sirkettir ama bazi konularda hantal kaldigi icin Hindistan operasyonunda heder olurlardi.
... ~ 5 gün önce
Akbaba SunExpress. Bosan da semerini ye.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000