20 Mart 2009, Cuma 09:38:21

Sorun Cevaplasın Sessiz Kahramanları Ağırlıyor

Airport TV’de her hafta Cuma akşamları saat 21.00’de ekrana gelen Ali Kıdık’la Sorun Cevaplasın Programı bu akşam havacılık sektörünün belki de en kritik çalışanlarını konuk ediyor
  • Uçak operasyonunda asıl sessiz kahramanların her uçakta2-3 ton yük boşaltıp,yükleyen işçi arkadaşlardır diye düşünüyorum...Uçuş harekat uzmanı operasyon anında en çok konuşandır zaten...takım oyununda bir birimin öne çıkarılması doğru değil ama bir araya gelmeleri, dernek kurmaları güzel tabi...sosyalleşme anlamından başka hiç bir işe yaramaz o başka...THY'li olup sendikalı olanların dışında hiç biri çıkıpta bir mecra da bizim patronla şöyle sorunlarımız var, düzeltilsin diyemez zaten..dedirtmezler... Tüm OPS çu arkadaşlara selam olsun...
  • BURADA KİMİN NE İŞ YAPTIĞI ÖNEMLİ DEĞİL HERKES KENDİ İŞİNİ YAPAR VE BU SİSTEM DE BÖYLE ÇALIŞIR BEN BUYUM DEMEKLE BU İŞ OLMAZ BAK NE GÜZEL BİR YAPILANMAYA GİTMİŞLER VE BİR ÇATI ALTINDA BİRLEŞMEYE ÇALIŞMIŞLAR BİRLİKTELİK BÖYLE OLUR TEBRİK EDERİM DİSPATCHER LERİ
  • BU KADAR DEĞERLİ BİR PROGRAMIN TEKRARINI YAYINLAMAK VEYAHUT SİTENİZE VİDEOSUNU KOYMAK SİZLERE OLAN İNANCIMIZI, GÜVENİMİZİ VE SEVGİMİZİ ARTTIRACAKTIR. LÜTFEN BUNLARI BİZLERDEN ESİRGEMEYİNİZ. ÇALIŞMA SAATİMİZDEN DOLAYI PROGRAMI KAÇIRDIĞIMIZI TEKRAR HATIRLATIR GEREĞİNİ ÖNEMLE ARZ EDER SAYGILAR SEVGİLER SUNARIZ.
  • UÇAK ALTI ,TRAFİK PERSONELİ OLMADAN TEKNİSYEN OLMADAN UÇAK UÇAMAZ VE SİZ DE BAŞKAHRAMAN OLAMAZSINIZ BU İŞ EKİP İŞİDİR HEPİMİZ BİR AMAÇ İÇİN ÇALIŞIYORUZ VE BURADAN DA PARA KAZANIYORUZ.
  • uçak altında üstünde ,her tarafında çalışıp,uçağı sefere hazırlayan insanlar ve uçuran pilotlardır başkahraman. Tek bir meslek dalını başkahramanlık olarak görmeyin. Harekatçı arkadaşlarımızdan daha ağır şartlarda çalışan ve daha büyük sorumluluk alaninsanlar var,dikkatinizi çekerim.
  • Hiç bir menfaatleri olmadan, boş zamanlarını ve off günlerini ''ACDA'' ve üyeleri için harcayan, bu güzel insanlara, Dernek yöneticilerimize ve ACDA yı konuk eden sayın Ali KIDIK beye teşekür eder ,başarılarınızın devamını dilerim.
  • BİZLERİ HEM ULUSAL VE HEMDE ULUSLARARASI ALANDA TEMSİL EDEN DERNEĞİMİZ ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ,BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.
  • ÇOK SEVGİLİ DISPATCH ARKADAŞIM SİZ PARÇAMISINIZ Kİ YEDEĞİNİZ OLSUN, BİLDİĞİMİZ KADARIYLA HAVACILIK TA ONA YEDEK DEĞİL STAND BYE DERLER...HATIRLATMAK İSTEDİK.. SEVGİLER :)
  • BİZLER HER İŞİ YAPAN KİŞİLERİZ AMA YİNE DE YARANAMIYORUZ.
  • Havacılıkta çok önemli bir yer tutan ancak genelde geri plana atılan uçuş harekat uzmanlarını konuk ettiği için Ali Kıdık beye teşekkür ediyorum. Bizleri temsil eden dernek üyelerine başarılar diliyorum.Havacılık sektörünün nabzını tutan ve her hafta gündem yaratan konularla ekrana gelen Ali Kıdık’la Sorun Cevaplasın Programı bu akşam Uçuş Harekât uzmanlarını ağırlıyor. Bugüne kadar hiçbir mecrada seslerini duyuramayan Uçuş Harekat Uzmanları Derneği Başkanı Coşkun Koşal, dernek ikinci başkanı Salih Coşkun Canlıoğlu ve dernek üyesi Oktay Kayıtmaz mesleklerinin zorluklarını anlatacaklar.

Bir uçağın uçuşa hazırlanmasının başkahramanı uçuş harekâtçılar sorunlarını Airport TV’de dile getirecekler.

Uçuş Harekat Uzmanları tüm sorunların masaya yatırılacağı programı kaçırmak istemiyorsanız bu akşam saat 21.00’de Airport TV ekranlarında yerinizi ayırmanız gerekiyor.

Sorun Cevaplasın Sessiz Kahramanları Ağırlıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Misafir ~ 13 yıl önce
Uçak operasyonunda asıl sessiz kahramanların her uçakta2-3 ton yük boşaltıp,yükleyen işçi arkadaşlardır diye düşünüyorum...Uçuş harekat uzmanı operasyon anında en çok konuşandır zaten...takım oyununda bir birimin öne çıkarılması doğru değil ama bir araya gelmeleri, dernek kurmaları güzel tabi...sosyalleşme anlamından başka hiç bir işe yaramaz o başka...THY'li olup sendikalı olanların dışında hiç biri çıkıpta bir mecra da bizim patronla şöyle sorunlarımız var, düzeltilsin diyemez zaten..dedirtmezler... Tüm OPS çu arkadaşlara selam olsun...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
BURADA KİMİN NE İŞ YAPTIĞI ÖNEMLİ DEĞİL HERKES KENDİ İŞİNİ YAPAR VE BU SİSTEM DE BÖYLE ÇALIŞIR BEN BUYUM DEMEKLE BU İŞ OLMAZ BAK NE GÜZEL BİR YAPILANMAYA GİTMİŞLER VE BİR ÇATI ALTINDA BİRLEŞMEYE ÇALIŞMIŞLAR BİRLİKTELİK BÖYLE OLUR TEBRİK EDERİM DİSPATCHER LERİ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
BU KADAR DEĞERLİ BİR PROGRAMIN TEKRARINI YAYINLAMAK VEYAHUT SİTENİZE VİDEOSUNU KOYMAK SİZLERE OLAN İNANCIMIZI, GÜVENİMİZİ VE SEVGİMİZİ ARTTIRACAKTIR. LÜTFEN BUNLARI BİZLERDEN ESİRGEMEYİNİZ. ÇALIŞMA SAATİMİZDEN DOLAYI PROGRAMI KAÇIRDIĞIMIZI TEKRAR HATIRLATIR GEREĞİNİ ÖNEMLE ARZ EDER SAYGILAR SEVGİLER SUNARIZ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
UÇAK ALTI ,TRAFİK PERSONELİ OLMADAN TEKNİSYEN OLMADAN UÇAK UÇAMAZ VE SİZ DE BAŞKAHRAMAN OLAMAZSINIZ BU İŞ EKİP İŞİDİR HEPİMİZ BİR AMAÇ İÇİN ÇALIŞIYORUZ VE BURADAN DA PARA KAZANIYORUZ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
uçak altında üstünde ,her tarafında çalışıp,uçağı sefere hazırlayan insanlar ve uçuran pilotlardır başkahraman. Tek bir meslek dalını başkahramanlık olarak görmeyin. Harekatçı arkadaşlarımızdan daha ağır şartlarda çalışan ve daha büyük sorumluluk alaninsanlar var,dikkatinizi çekerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Hiç bir menfaatleri olmadan, boş zamanlarını ve off günlerini ''ACDA'' ve üyeleri için harcayan, bu güzel insanlara, Dernek yöneticilerimize ve ACDA yı konuk eden sayın Ali KIDIK beye teşekür eder ,başarılarınızın devamını dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
BİZLERİ HEM ULUSAL VE HEMDE ULUSLARARASI ALANDA TEMSİL EDEN DERNEĞİMİZ ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ,BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLERİM.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
ÇOK SEVGİLİ DISPATCH ARKADAŞIM SİZ PARÇAMISINIZ Kİ YEDEĞİNİZ OLSUN, BİLDİĞİMİZ KADARIYLA HAVACILIK TA ONA YEDEK DEĞİL STAND BYE DERLER...HATIRLATMAK İSTEDİK.. SEVGİLER :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
BİZLER HER İŞİ YAPAN KİŞİLERİZ AMA YİNE DE YARANAMIYORUZ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Havacılıkta çok önemli bir yer tutan ancak genelde geri plana atılan uçuş harekat uzmanlarını konuk ettiği için Ali Kıdık beye teşekkür ediyorum. Bizleri temsil eden dernek üyelerine başarılar diliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000