24 Ocak 2019, Perşembe 08:44:49

Sivas ambulans helikopterine kavuştu

AK Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu, Sivas'a ambulans helikopter tahsisinin gerçekleştiğini bildirdi.
  • Acaba hangi ile gidecekken Sivas'a çekildi
  • İktidar ve devlet kurumları, ekonomisi bitik,milyonlarca fakiri olan ülkemizde 14 özel uçak,3 helikopter,120 binden fazla lüks makam arabası kullanıyor bunların parasıyla haberdeki helikopter gibi niceleri alınırdı. Ayrıca bu helikopteri akepe'nin il başkanlığı mı aldı ki bu zat açıklama yapıyor? Ülke olarak her geçen gün daha da kötüye gidiyoruz millet koltuk ve çıkar için yalan,dolan,tribüne oynama,şov peşinde!
  • devlete ne oldu?
  • Bu şahıs devletin resmi bir kurumunun mu il başkanı? Ne hakla açıklama yapıyor? Ne hakla siz bunu haber yapıyorsunuz?
  • Helikopteri partimi almış?

AK Parti Sivas İl Başkanı Hakan Aksu, Sivas'a ambulans helikopter tahsisinin gerçekleştiğini bildirdi.

Aksu, yaptığı yazılı açıklamada, Türkiye genelinde 16 ilde hizmet veren ambulans helikopter ihalesine, yoğun uğraşlar sonucunda Sivas'ta dahil edilerek 17 ile çıkartıldığını ve Sağlık Bakanlığınca ihalesinin gerçekleştiğini belirtti.

Hakan Aksu, ambulans helikopterin Sivas'a hayırlı olmasını diledi.

Sivas ambulans helikopterine kavuştu

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Hak ~ 5 yıl önce
Acaba hangi ile gidecekken Sivas'a çekildi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yuhhh bee ! ~ 5 yıl önce
İktidar ve devlet kurumları, ekonomisi bitik,milyonlarca fakiri olan ülkemizde 14 özel uçak,3 helikopter,120 binden fazla lüks makam arabası kullanıyor bunların parasıyla haberdeki helikopter gibi niceleri alınırdı. Ayrıca bu helikopteri akepe'nin il başkanlığı mı aldı ki bu zat açıklama yapıyor? Ülke olarak her geçen gün daha da kötüye gidiyoruz millet koltuk ve çıkar için yalan,dolan,tribüne oynama,şov peşinde!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TC ~ 5 yıl önce
devlete ne oldu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
!!!! ~ 5 yıl önce
Bu şahıs devletin resmi bir kurumunun mu il başkanı? Ne hakla açıklama yapıyor? Ne hakla siz bunu haber yapıyorsunuz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Helikopter ~ 5 yıl önce
Helikopteri partimi almış?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İlgili ~ 5 yıl önce
Anlamak istediğin gibi anlıyosun. Burası havacılık ile ilgili haber yapan bir haber sitesi. Haber de HELİKOPTER... Ancak haberin detayına inince haber tamamını vermek zorunda. Hemen başka bir anlam arıyorsunuz. Nedir sizin derdiniz ben anlamıyorum. Siyasetin yeri değil ama neyse, diyelim ki parti almış; ha AKP almış,ha CHP yada başka parti ne farkeder ülke bizim ülkemiz. Bırakın artık şu boş tartışmaları, bu ülkeyi yönetecek olanlar gelip geçici, biz kalıcıyız, bu millet kalıcı. Ülke durumunun daha iyiye gitmesini istiyorsak devlet yöneticilerinde hat aramamalıyız. Kendimizi geliştirip nasıl bu ülke için daha iyi şeyler yaparız bunu tartışmalıyız. Artık yeter. LÜTFEN!!!

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000