03 Temmuz 2015, Cuma 08:13:23

Singapur'dan yeni ortaklık

Singapur Havayolları (SIA), Changi Havalimanı Grubu (CAG) ve Singapur Turizm Ofisi (STB), Singapur ve Changi Havalimanı’na yapılan seyahatlere katkıda bulunmak için ortaya koydukları çabaları, üç şirket arasında şimdiye kadar yapılan en büyük ortaklıkla birleştirdi.
  • Keske KKTC de boyle bir havayoluna sahip olsa ambargolar kalksa
  • :))))
  • 747ye en cok yakisan liverylerden biri de singapur'unki. Yasa varol !

Singapur Havayolları (SIA), Changi Havalimanı Grubu (CAG) ve Singapur Turizm Ofisi (STB), Singapur ve Changi Havalimanı’na yapılan seyahatlere katkıda bulunmak için ortaya koydukları çabaları, üç şirket arasında şimdiye kadar yapılan en büyük ortaklıkla birleştirdi. Yeni kurulan ortaklık kapsamında üç taraf da; tatil ve iş nedeniyle Singapur’u ziyaret eden kişi sayısını arttırmak amacıyla 20 milyon $ değerinde ortak yatırım yapma kararı aldı .

Bu Singapur ve Changi Havalimanı’na gelen ziyaretçilere Singapur deneyiminin ulaştırılması ve ticari ortaklarımız üzerinden tüketicilere yönelik pazarlama çabalarının yoğunlaştırılması ile yürütülecek. Ortaklık, tatilcileri etkilemek için yürüttüğü çalışmalara ilave olarak, MICE (Kongre, Girişim, Toplantı ve Etkinlik) için gelen yolcular için yapılacak pazarlama yatırımlarını da destekleyecek.

Singapur Havayolları CEO’su Sayın Goh Choon Phong; “Bu ortaklık, havalimanımızın aktarma merkezi olarak daha fazla geliştirilmesi ve Singapur’un seçilmeye değer bir varış noktası haline getirilmesine olan bağlılığımızın bir göstergesi. Singapur’a ve Singapur üzerinden yapılan seyahatlerin sürdürülebilir bir biçimde artması için, Singapur Turizm Ofisi ve Changi Havalimanı Grubu ile güçlü olduğumuz yönleri ortaya koyarak yürüttüğümüz yakın çalışmadan çok memnunuz” dedi.

Singapur deneyimi

Changi Havalimanı Grubu CEO’su Sayın Lee Seow Hiang; “Bu işbirliğinin en önemli önceliklerinden biri, hem Singapur hem de Changi Havalimanı ile ilgili tüketici bilincini ve algısını güçlendirmeye katkıda bulunacak ortak programların geliştirilmesi ve bunların arttırılmasıdır. Kolektif etki ve kavrayışımızı güçlendirmek ve Singapur deneyimini geliştirme çabalarımızı büyütmek için yapacağımız ortak çalışmaları sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.

Burada vurgulanması gereken en önemli durum, Singapore Stopover Holiday seçeneğinin güncellenmiş hali olan Singapore Stopover Premium paketinin uygulanmaya başlamasıdır. Seyahat eden ve farklı ihtiyaçları olan kişilerin bir varış noktası olarak Singapur’dan daha fazla keyif alabilmelerine olanak sağlayan bu yeni ürün, ayırt edici deneyimlerin oluşturulması için üç ortağın yürüttüğü çabaların en sonuncusudur. Tatilcileri ve iş seyahati yapan kişileri hedefleyen Singapore Stopover Premium paketi; kahvaltı ve Wi-Fi erişiminin olduğu beş yıldızlı otel  seçeneklerinde konaklamanın yanı sıra otel kayıt işlemlerinde öncelik, özel transfer , kaplıca ayrıcalıkları ve alışveriş kuponları gibi özel olanaklar ile ada boyunca çeşitli tatil deneyimi  fırsatlarına erişim imkanları sunuyor.

Bu ortaklığın bir diğer özelliği de, transit yolculara Singapur’un muhteşem tabiatını, tarihi eserlerini ve şehrin siluetini görme imkanı sağlayan ve oldukça popüler olan geliştirilmiş Free Singapore Tour (Ücretsiz Singapur Turu) programı . Yakın zamanda yenilenmiş olan bu program; daha büyüleyici manzaralar, fotoğraf çekme molaları, gece ve gündüz boyunca devam eden ilave tur süreleri ile birlikte festival dönemlerinde  yapılan ilave gezintilerin de eklenmesiyle daha uzun tur programlarını  kapsamaktadır ve bunların tamamı, yolcuların Changi Havalimanı’nın ötesine geçip derinlemesine bir Singapur deneyimi yaşanmalarını amaçlıyor.

Singapore Turizm Ofisi Genel Müdürü Sayın Lionel Yeo; “Hem havayolu şirketimiz hem de havalimanımız, Singapur deneyiminin ayrılmaz parçalarıdır. Sunulan yeni ürünler; Singapur Havayolları, Changı Havalimanı Grubu ve Singapur Turizm Ofisi’nin günümüzün sezgileri kuvvetli yolcularına daha kusursuz ve kapsamlı bir deneyim yaşatmaya kendilerini adadıklarını göstermektedir. Ziyaretçilerin deneyimlerini sürekli olarak yenilemek ve değer katmak için, endüstrinin bir araya gelmesi çok önemlidir ve Singapur Turizm Ofisi, endüstri içinde daha fazla ortaklık kurma düşüncesindedir” dedi.

Singapur'dan yeni ortaklık

Facebook Yorum

Yorumlar

Android Uygulaması ~ 6 yıl önce
Keske KKTC de boyle bir havayoluna sahip olsa ambargolar kalksa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kral ~ 6 yıl önce
:))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
747 livery ~ 6 yıl önce
747ye en cok yakisan liverylerden biri de singapur'unki. Yasa varol !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000