05 Nisan 2010, Pazartesi 16:08:20

SEÇİME GİRMEDEN ATA UÇAĞINA GÖZ KOYDU!

Türkiye Değişim Hareketi Lideri Mustafa Sarıgül İstanbul’un Avcılar ilçesinde miting düzenledi. Asılan bir pankart dikkatlerden kaçmadı...
  • yok birbirinizden farkınız memleket adına çalışan kimse yok herkez kendi derdinde
  • Bir arkadaşımın söylemiş olduğu sözler gerçektendoğru.Belediye maaşı ile bu işler olmaz , bunu da en güzel ispat eden şu anki başbakandır.Acaba aynı arkadaş tayyip erdoğan içinde aynısını düşünüyormu merak ediyorum
  • Sarıgul için bir cessnayı sarıya boyayalım kuyruğuna da TC-ATA yazalım bir iki tur atsın sevinsin adam bu kadar gaddar olmayın arkadaşlar kiminin parası kiminin duası :)
  • Ne Gül ile Gösteriş yapmayı sevdim nede Gösterişi sevdim. Olacaksan gel kendin ol,halktan gelenlerin hepsini gördük,herşeyimizi alıp yanlarından bile gittik. Bu yüzden bizden olsun anlasın bizi. Bu yüzden ne Gösteriş ne Gül'ün renk türevlerine ihtiyacımız var.Tek ihtiyaç biz gibi kendi olanlar... Faniyat içinde eriyip gitmeden zikrin üstü sevgiye ulaşmak ruhtandır.
  • Türkiye de bir siyasi parti kuracaksın şehir şehir gezeceksin dolaşacaksın bunları neyla yapıyorsun sorarlar adama ve net cevap arkamda şu işadamları var onlar beni finanse ediyorlar diye de dürüstçe söyleyceksin. Bunlar da bedava verilmez, şişli, etiler, teşvikiye civarı yükselen kuleler, yapılan alışveriş merkezleri, imar değişiklikleri verilen izinler bellidir.. Kimse bana anlatmasın para olmadan hiçbir şey yapılamaz. Belediye maaşıyla bunun mümkün olmayacağı kesin neyse nasıl olduğu belli.
  • sen o ucaga binmek için çok beklersin sayın sarıgul
  • Hizmetemi geliyor gezmeyemi şimdiden başlamışlar uçak hazırlamaya gelemezya gerçi ! oylar chp,ye artık bu millet uyandı ne akp ne tdh nede başka parti tek parti chp iyi geceler.
  • BİZLER İTHAL LİDER İSTEMİYORUZ ÖZALDA İTHALDİ TAYYİPTE İTHALDİ AL BİRİNİ VUR ÖTEKİNE ÜLKEMİZİN ANASINI BELLEDİLER BU F.G,CİLER VE ABD,CİLER TDH,NİN OYU EN FAZLA TÜRKİYE GENELİ, % 4 DÜ GEÇMEZ YEMİN EDİYORUM CHP,NİN HIZLI YÜKSELİŞİNİ GÖREN AMERİKA VE AKP TDH,Yİ KURDURDULAR NASIL 1970 ,Lİ YILLARDA CHP İKDİDARKEN NASIL BÖLERİZ DİYE O ZAMAN,DA DSP KURULMUŞTU 1980 İHTİLALİNDEN SONRA . CHP GÜMBÜR GELİYOR BAŞKA ÇARESİ YOK HİÇ BİR YOLSUZLUĞU ,OLMAYAN SN BAYKAL 2011,DE TEK BAŞINA İKDİDAR OLUCAK AKP,DEN HESAP SORACAK ! OYLAR ÖLENE KADAR CHP,YE YEMİN EDERİM ÜLKEMİZDE DÜRÜST YALAN SÖYLEMEYEN HARAM YEMEYEN BİR LİDER VAR ODA DENİZ BAYKALDIR BU YÜZDEN KAYBEDİYOR NERDE ÇAKALLAR ONLAR İKDİDAR OLUP HALKIN ANASINI BELLİYOR. TDH,MİŞ AKP,MİYMİŞ HADİ İŞİNİZE .
  • atalar ne guzel demis, dereyi gormeden pacayi sivamayin diye. Yani yuzde 1 oy alirsaniz sizin icin buyuk basaridir.
  • yoruma açık bir pankart olunca amacından çıkabilir. yazan kişilerin yaptıranların ne amaçladığını bilmiyoruz açıkcası. gerçekten uçakta göz kalma olayıda olabilir yada uçağınızıda alın kaçın gibisindende bir mesaj olabilir. yorumu yazarken bile sıkıldım her şeyde bi politika her yerde gereksiz kişiler doldurdu. ne diyelim, benzini PO olsun bari (yorumumu kişiyi korumak savunmak amacı ile yazmadım. keza siyaset en nefret ettiğim şeylerden birisidir)

Şişli Belediye Başkanı ve aynı zamanda da Türkiye Değişim Hareketi (TDH) lideri olan Mustafa Sarıgül dün İstanbul Avcılar'da miting düzenledi. Sarıgül yandaşları sarı renkli TDH bayraklarıyla yollara döküldü. Ancak Türkiye’de her seferinde köşe yazılarına konu olan başbakanlığa ait Gulfstream IV tipi TC-ATA kuyruk tescilli uçakla ilgili asılan bir pankart ilginçti.

Ocak ayında partinin kurulacağını açıklayan ancak Nisan ayına gelinmesine rağmen hiçbir somut atılmayan ve bunun nedeni olarak da Sarıgül’ün Şişli Belediye Başkanlığı’ndan istifa etme konusunda kararsız olduğu halde böyle bir pankartın asılması, “Emine Erdoğan’ın TC-ATA ile uçması tartışma konusu olurken, seçime girmemiş birisinin devletin uçağına göz koyar gibi propaganda yapılması nasıl bir iştir” diye yorumlandı.

Çevredeki vatandaşlar da “Ne uçakmış be kardeşim… Daha parti bile kurmadan uçak peşine düşen birinin mevcut siyasilerden farkını anlamak mümkün değil” şeklinde eleştiri getirdiler.

Türkiye Değişim Hareketi

©AirportHaber.com ÖZEL

SEÇİME GİRMEDEN ATA UÇAĞINA GÖZ KOYDU!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Misafir ~ 12 yıl önce
yok birbirinizden farkınız memleket adına çalışan kimse yok herkez kendi derdinde

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Bir arkadaşımın söylemiş olduğu sözler gerçektendoğru.Belediye maaşı ile bu işler olmaz , bunu da en güzel ispat eden şu anki başbakandır.Acaba aynı arkadaş tayyip erdoğan içinde aynısını düşünüyormu merak ediyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Sarıgul için bir cessnayı sarıya boyayalım kuyruğuna da TC-ATA yazalım bir iki tur atsın sevinsin adam bu kadar gaddar olmayın arkadaşlar kiminin parası kiminin duası :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Ne Gül ile Gösteriş yapmayı sevdim nede Gösterişi sevdim. Olacaksan gel kendin ol,halktan gelenlerin hepsini gördük,herşeyimizi alıp yanlarından bile gittik. Bu yüzden bizden olsun anlasın bizi. Bu yüzden ne Gösteriş ne Gül'ün renk türevlerine ihtiyacımız var.Tek ihtiyaç biz gibi kendi olanlar... Faniyat içinde eriyip gitmeden zikrin üstü sevgiye ulaşmak ruhtandır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Türkiye de bir siyasi parti kuracaksın şehir şehir gezeceksin dolaşacaksın bunları neyla yapıyorsun sorarlar adama ve net cevap arkamda şu işadamları var onlar beni finanse ediyorlar diye de dürüstçe söyleyceksin. Bunlar da bedava verilmez, şişli, etiler, teşvikiye civarı yükselen kuleler, yapılan alışveriş merkezleri, imar değişiklikleri verilen izinler bellidir.. Kimse bana anlatmasın para olmadan hiçbir şey yapılamaz. Belediye maaşıyla bunun mümkün olmayacağı kesin neyse nasıl olduğu belli.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
sen o ucaga binmek için çok beklersin sayın sarıgul

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
Hizmetemi geliyor gezmeyemi şimdiden başlamışlar uçak hazırlamaya gelemezya gerçi ! oylar chp,ye artık bu millet uyandı ne akp ne tdh nede başka parti tek parti chp iyi geceler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
BİZLER İTHAL LİDER İSTEMİYORUZ ÖZALDA İTHALDİ TAYYİPTE İTHALDİ AL BİRİNİ VUR ÖTEKİNE ÜLKEMİZİN ANASINI BELLEDİLER BU F.G,CİLER VE ABD,CİLER TDH,NİN OYU EN FAZLA TÜRKİYE GENELİ, % 4 DÜ GEÇMEZ YEMİN EDİYORUM CHP,NİN HIZLI YÜKSELİŞİNİ GÖREN AMERİKA VE AKP TDH,Yİ KURDURDULAR NASIL 1970 ,Lİ YILLARDA CHP İKDİDARKEN NASIL BÖLERİZ DİYE O ZAMAN,DA DSP KURULMUŞTU 1980 İHTİLALİNDEN SONRA . CHP GÜMBÜR GELİYOR BAŞKA ÇARESİ YOK HİÇ BİR YOLSUZLUĞU ,OLMAYAN SN BAYKAL 2011,DE TEK BAŞINA İKDİDAR OLUCAK AKP,DEN HESAP SORACAK ! OYLAR ÖLENE KADAR CHP,YE YEMİN EDERİM ÜLKEMİZDE DÜRÜST YALAN SÖYLEMEYEN HARAM YEMEYEN BİR LİDER VAR ODA DENİZ BAYKALDIR BU YÜZDEN KAYBEDİYOR NERDE ÇAKALLAR ONLAR İKDİDAR OLUP HALKIN ANASINI BELLİYOR. TDH,MİŞ AKP,MİYMİŞ HADİ İŞİNİZE .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
atalar ne guzel demis, dereyi gormeden pacayi sivamayin diye. Yani yuzde 1 oy alirsaniz sizin icin buyuk basaridir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 12 yıl önce
yoruma açık bir pankart olunca amacından çıkabilir. yazan kişilerin yaptıranların ne amaçladığını bilmiyoruz açıkcası. gerçekten uçakta göz kalma olayıda olabilir yada uçağınızıda alın kaçın gibisindende bir mesaj olabilir. yorumu yazarken bile sıkıldım her şeyde bi politika her yerde gereksiz kişiler doldurdu. ne diyelim, benzini PO olsun bari (yorumumu kişiyi korumak savunmak amacı ile yazmadım. keza siyaset en nefret ettiğim şeylerden birisidir)

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000