22 Temmuz 2022, Cuma 14:00:01

Samsun Valisi Havalimanı Verilerini Paylaştı

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Samsun-Çarşamba Uluslararası Havalimanı’nda yolcu trafiği, iniş-kalkış yapan uçak trafiği ve yük trafiği ile ilgili açıklamalarda bulundu.
  • Çok iyi validir. Adnan Menderes de Mülki İdare Amiri idi. Samsun da yapılacak HAVACILIK festivali için şansıdır. Havacılık dan iyi anlar
  • Yer firmasının bu acemi ve yolculara sirke satan suratları ile kötü davranan çalışanlarına, ekiplerini aynı şekilde kötü yöneten yöneticilerine çözüm getirilmesi gerekiyor. Havalimanı işletmesi tüm kuruluşları ile bir bütündür ve birbirlerinin, özelliklede Havalimanının tamamlayıcısı ve vitrinidir . Bu kadar uçak, yolcu ve bagajın arttığı söyleniyor ama görün bakın ki verilen hizmet nasıl ???
  • Ha gayret herkes birşeyler açıklarken Teknik AŞ de taşeron ihale sonucunu açıklarsa çok iyi olacak. Sendikalaşma gerekli aksi halde daha çok tepemize biner bunlar.

Samsun-Çarşamba Uluslararası Havalimanı'nda ocak-haziran döneminde toplam 578 bin 582 yolcuya hizmet verildi.

Samsun Valisi Doç. Dr. Zülkif Dağlı, Samsun-Çarşamba Uluslararası Havalimanı’nda yolcu trafiği, iniş-kalkış yapan uçak trafiği ve yük trafiği ile ilgili açıklamalarda bulundu.

Vali Dağlı haziran ayında Samsun-Çarşamba Uluslararası Havalimanı'nda 107 bin 17 yolcuya hizmet verildiğini söyledi.

Dağlı, "DHMİ Genel Müdürlüğü istatistiklerine göre; Samsun-Çarşamba Uluslararası Havalimanı’nda 2021 yılı Haziran ayında 92 bin 176’sı iç hat, 10 bin 141’i de dış hat olmak üzere toplam 102 bin 317 olan yolcu trafiği, 2022 yılı Haziran ayında iç hatta 86 bin 989, dış hatta 20 bin 28, toplamda ise 107 bin 17 olarak gerçekleşmiştir. Haziran ayında Samsun- Çarşamba Uluslararası Havalimanı’na iniş-kalkış yapan uçak trafiği bin 247’si iç hat, 172’si de dış hat olmak üzere toplamda bin 419, yük (kargo posta bagaj) trafiği de toplamda 799 ton olmuştur. Ocak-haziran döneminde toplam yolcu trafiği 578 bin 582, uçak trafiği 6 bin 924, yük trafiği (kargo posta bagaj) 5 bin 713 ton olarak gerçekleşmiştir" dedi. 

Samsun Valisi Havalimanı Verilerini Paylaştı

Facebook Yorum

Yorumlar

İyi insan ~ 23 gün önce
Çok iyi validir. Adnan Menderes de Mülki İdare Amiri idi. Samsun da yapılacak HAVACILIK festivali için şansıdır. Havacılık dan iyi anlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Samsun Çelebi ~ 23 gün önce
Yer firmasının bu acemi ve yolculara sirke satan suratları ile kötü davranan çalışanlarına, ekiplerini aynı şekilde kötü yöneten yöneticilerine çözüm getirilmesi gerekiyor. Havalimanı işletmesi tüm kuruluşları ile bir bütündür ve birbirlerinin, özelliklede Havalimanının tamamlayıcısı ve vitrinidir . Bu kadar uçak, yolcu ve bagajın arttığı söyleniyor ama görün bakın ki verilen hizmet nasıl ???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Badem bıyık ~ 22 gün önce
Ya bunların neden hepsi aynı? Neyse 1 seneden az kaldı
Taşeron ~ 23 gün önce
Ha gayret herkes birşeyler açıklarken Teknik AŞ de taşeron ihale sonucunu açıklarsa çok iyi olacak. Sendikalaşma gerekli aksi halde daha çok tepemize biner bunlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000