29 Haziran 2013, Cumartesi 11:52:12

ŞAKİRPAŞA HAVALİMANI'NDA GÜVENLİK GÖREVLİSİNE MOLOTOFLU SALDIRI

Geçtiğimiz Perşembe günü Adana Havalimanı çevre kulesinde nöbetçi güvenlik personeli İrade Avluk, kalabalık bir grubun attığı molotof ve de taşlı saldırısında kulede çıkan yangında yaralandı.
  • ÖNCELİKLE ARKADAŞIMIZA GEÇMİŞ OLSUN DİYORUM, UMARIM EN YAKIN ZAMANDA ARAMIZDA OLUR. ŞAHSİ BİR FİKRİM VAR; YILLARCA ANTALYA HAVALİMANINDA ÇEVRE KULELERDE NÖBET TUTMUŞ BİRİ OLARAK YAZIYORUM. ORADAKİ ARKADAŞLAR VE AYNI KONUMDA NÖBET TUTAN ARKADAŞLAR CAN GÜVENLİKLERİ OLMADAN ÇALIŞIYORLAR, KULELERİN TELÖRGÜYE UZAKLIĞI 5 METRE YOK VE TELÖRGÜ ÇEVRESİ DIŞARDAN GENELDE HEP YOL VAR VE HER TÜRLÜ İNSAN GEÇEBİLİYOR ŞAHIS GELİP YOLDAN GEÇERKEN CANI SIKILDI ÇEKTİ BELİNDEKİ SİLAHI BİZİM ARKADAŞIMIZI KUŞ GİBİ AVLAR. BİZİM ARKADAŞ SİLAHINI ÇEKMEYE ZAMAN BİLE BULAMAZ. BURDA ANLATMAK İSTEDİĞİM ŞEY KULELERİN TELÖRGÜLERE EN AZ 50 METRE UZAKTA YAPILMASI GEREKTİĞİDİR AMA YAPAN ZİHNİYET KENDİ PERSONELİNİN CANINI DÜŞÜNMEMİŞ TAMAMEN KENDİ DÜŞÜNCELERİNİ UYGULAMIŞTIR. O KULELER KESİNLİKLE TELÖRGÜDEN UZAKLAŞTIRILMALIDIR BAŞKADA ALINACAK BİR ÖNLEM YOKTUR. ALLAH KULELERDE NÖBET UTAN ARKADAŞLARA KOLAYLIK VERSİN...
  • YAPILAN SALDIRIYI NEFRETLE KINIYOR, PERSONELİMİZE VE HAVALİMANI ÇALIŞANLARINA GEÇMİŞ OLSUN DİYORUM. İNŞALLAH SON OLUR, FAAİLLER YAKALANIR. NEDİM ŞEN NÖB.MÜDÜR
  • ARKADAŞIMIZA VE TÜM HAVALİMANI ÇALIŞANLARINA GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİ SUNUYORUM. ÖNCESİNDE YAŞANAN OLAYLARIN TEDBİRİNİ ALMASSAK SONRAKİLER ARTARAK DEVAM EDER İNŞALLAH YETKİLİLER DERİN DÜŞÜNÜP TEDBİR ALIRLAR GÜVENLİK GÖREVLİLERİRİDE BÖYLE BİRŞEY YAŞAMAZLAR.
  • molotof atmak suçtur. taksim meydanında toma ya molotof atan sdp bayraklı, eylemci kılığında ki zavallı sivil polisler derhal yakalanıp tutuklanmalıdır. yüzleri, bellerinde ki silahları, yakalarında ki mikrofonları ile bu "küfür etmeyeceğim" kişiler polistir. bu tiyatroya inanan andavallarda tutuklanmalıdır, en azından tokatlanmalıdır. akılları başlarına gelene kadar.
  • hani molotof atmak demokratik hak kullanmaktı, bence suç kule görevlisinde insanların demoratik hak kullanımını engellemiş. yoksa taksimde hakta adanada suçmu?
  • Görevli arkadaşımız İrade AVLUK'a geçmiş olsun diliyoruz. Çelebi Hava Servisi A.Ş / Adana İstasyon Müdürlüğü .
  • büyük geçmiş olsun arkadaşa. bunları yapanlar en kısa sürede yakalanır ve cezalarını cekerler inşallah

Geçtiğimiz Perşembe günü Adana Şakirpaşa Havalimanı çevre kulesinde nöbetçi güvenlik personeli İrade Avluk, kalabalık bir grubun molotof ve taşlı saldırısı sonucunda yaralandı.

Konu ile ilgili Sivil Havalimanları Koruma ve Güvenlik Memurları Dayanışma Derneği, internet sitesinden yapılan saldırıyı kınayarak bu tip olayların ivedilikle önüne geçilmesi gerektiğini ifade etti.

SİHAGUVDER'den yapılan açıklama şöyle;

27.06.2013 saat 22:00 sıralarında Adana Havalimanı Çevre kulesinde Nöbetçi arkadaşımız İrade AVLUK kalabalık bir grubun attığı Molotof ve de taşlı saldırısında kulede çıkan yangın sonrası yaralanmıştır.Bu saldırıyı şiddetle kınıyor arkadaşımıza büyük geçmiş olsun diyoruz. Derneğimiz bu olayın takipçisi olarak, Adana havalimanında bir an önce bu gibi saldırıların bir daha olmaması için gerekli önlemlerin ivedilikle alınması konusunda ısrarcı olacaktır.

ŞAKİRPAŞA HAVALİMANI'NDA GÜVENLİK GÖREVLİSİNE MOLOTOFLU SALDIRI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

SÜSLÜ08 ~ 9 yıl önce
ÖNCELİKLE ARKADAŞIMIZA GEÇMİŞ OLSUN DİYORUM, UMARIM EN YAKIN ZAMANDA ARAMIZDA OLUR. ŞAHSİ BİR FİKRİM VAR; YILLARCA ANTALYA HAVALİMANINDA ÇEVRE KULELERDE NÖBET TUTMUŞ BİRİ OLARAK YAZIYORUM. ORADAKİ ARKADAŞLAR VE AYNI KONUMDA NÖBET TUTAN ARKADAŞLAR CAN GÜVENLİKLERİ OLMADAN ÇALIŞIYORLAR, KULELERİN TELÖRGÜYE UZAKLIĞI 5 METRE YOK VE TELÖRGÜ ÇEVRESİ DIŞARDAN GENELDE HEP YOL VAR VE HER TÜRLÜ İNSAN GEÇEBİLİYOR ŞAHIS GELİP YOLDAN GEÇERKEN CANI SIKILDI ÇEKTİ BELİNDEKİ SİLAHI BİZİM ARKADAŞIMIZI KUŞ GİBİ AVLAR. BİZİM ARKADAŞ SİLAHINI ÇEKMEYE ZAMAN BİLE BULAMAZ. BURDA ANLATMAK İSTEDİĞİM ŞEY KULELERİN TELÖRGÜLERE EN AZ 50 METRE UZAKTA YAPILMASI GEREKTİĞİDİR AMA YAPAN ZİHNİYET KENDİ PERSONELİNİN CANINI DÜŞÜNMEMİŞ TAMAMEN KENDİ DÜŞÜNCELERİNİ UYGULAMIŞTIR. O KULELER KESİNLİKLE TELÖRGÜDEN UZAKLAŞTIRILMALIDIR BAŞKADA ALINACAK BİR ÖNLEM YOKTUR. ALLAH KULELERDE NÖBET UTAN ARKADAŞLARA KOLAYLIK VERSİN...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
vicdanı olan ~ 9 yıl önce
vicdanı olan tüm yöneticilere seslsenmek istiyorum antalya havalimanına gelip nöbet kulelerini gezsinler oradaki yaşanılmayacak yaşantıyı görsünler (ALLAH RIZASI İÇİN)
ATATÜRK ~ 9 yıl önce
YAPILAN SALDIRIYI NEFRETLE KINIYOR, PERSONELİMİZE VE HAVALİMANI ÇALIŞANLARINA GEÇMİŞ OLSUN DİYORUM. İNŞALLAH SON OLUR, FAAİLLER YAKALANIR. NEDİM ŞEN NÖB.MÜDÜR

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ADANA ~ 9 yıl önce
ARKADAŞIMIZA VE TÜM HAVALİMANI ÇALIŞANLARINA GEÇMİŞ OLSUN DİLEKLERİMİ SUNUYORUM. ÖNCESİNDE YAŞANAN OLAYLARIN TEDBİRİNİ ALMASSAK SONRAKİLER ARTARAK DEVAM EDER İNŞALLAH YETKİLİLER DERİN DÜŞÜNÜP TEDBİR ALIRLAR GÜVENLİK GÖREVLİLERİRİDE BÖYLE BİRŞEY YAŞAMAZLAR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tyler ~ 9 yıl önce
molotof atmak suçtur. taksim meydanında toma ya molotof atan sdp bayraklı, eylemci kılığında ki zavallı sivil polisler derhal yakalanıp tutuklanmalıdır. yüzleri, bellerinde ki silahları, yakalarında ki mikrofonları ile bu "küfür etmeyeceğim" kişiler polistir. bu tiyatroya inanan andavallarda tutuklanmalıdır, en azından tokatlanmalıdır. akılları başlarına gelene kadar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Alone ~ 9 yıl önce
hani molotof atmak demokratik hak kullanmaktı, bence suç kule görevlisinde insanların demoratik hak kullanımını engellemiş. yoksa taksimde hakta adanada suçmu?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Geçmiş Olsun ~ 9 yıl önce
Görevli arkadaşımız İrade AVLUK'a geçmiş olsun diliyoruz. Çelebi Hava Servisi A.Ş / Adana İstasyon Müdürlüğü .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
geçmş olsun ~ 9 yıl önce
büyük geçmiş olsun arkadaşa. bunları yapanlar en kısa sürede yakalanır ve cezalarını cekerler inşallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000