26 Eylül 2017, Salı 13:02:04

Sabiha Gökçen'de polnet arızası

Sabiha Gökçen Havalimanı'ndaki PolNet bilgi sisteminde meydana gelen arıza yaklaşık 1 saat sonra giderildi.
  • Uçakların temiz su ihtiyacı 90 m hortumla veren ve cozum bulmayan personelin sakatlanmasina göz yuman bir limanda bu tür sıkıntıların olması gayet normal
  • Verilen hizmetler tüm global ülkeler gibi insanların rahat hızlı ve gğvenli uçması içindir. Görevliler zeka seviyesi düşük,çene yapma katsayısı yüksek ,herşeye muhalif,yardımcı olmaktan bihaber bir güruh ile uğraşmaktadır. Araba ile gidin sizde.Herkes sevinir Emekçi tüm görevlilere teşekkürler
  • Günümüzde artık bilgisayarların esiriyiz! Pol net yokken bu işler nasıl yapılırdı acep?
  • ne olacak benim 450 tl ?
  • Sabah kuyruktaydım uçaklar en fazla yarım saat bekledi ve çok fazla uçağını kaçıran oldu. Yer hizmetlerinde de kabahat var insanlar sürekli birbirinin önüne geçti. Uçuş saatlerine göre bir kaç görevli çok güzel bir düzenleme yapabilirdi. Ama ne yazikki böyle durumlarda kimse insiyatif almıyor. Sabihada uçuşlar genelde tek sefer olduğu için kaçıranlar ataturk havalimanına gönderildi. Ayrıca bazı bankolar çok hızlı ilerledi bazılarında sistem çok geç yanıt verdi.
  • polnet dun AHL'de de bozuldu. Hic pasaport sirasi yokken birden ortalik baya kalabaliklasti. Tahminim yarim saate yakin gitti.
  • Tmm bu kez sistem arızası ama Devlet memuru olmak isterdim, çok rahatlar .. polnette ki ekip eksikliğinden hep uçaklar gecikiyor ..

Sabiha Gökçen Havalimanı'ndaki PolNet bilgi sisteminde meydana gelen arıza yaklaşık 1 saat sonra giderildi.

Alınan bilgiye göre, sabah saatlerinde İstanbul Emniyet Müdürlüğü bilgi sistemi PolNet'te oluşan arıza nedeniyle Sabiha Gökçen Havalimanı'nda pasaport kontrolleri sırasında yoğunluk oluştu.

Yaklaşık 1 saat süren arızanın giderilmesinin ardından işlemler normale döndü. Şu ana kadar 1000 yolcunun uçaklarını kaçırdığı belirtildi.

Sabiha Gökçen'de polnet arızası

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Mağdur ~ 1 yıl önce
Uçakların temiz su ihtiyacı 90 m hortumla veren ve cozum bulmayan personelin sakatlanmasina göz yuman bir limanda bu tür sıkıntıların olması gayet normal

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Herşeye klozet ~ 1 yıl önce
Verilen hizmetler tüm global ülkeler gibi insanların rahat hızlı ve gğvenli uçması içindir. Görevliler zeka seviyesi düşük,çene yapma katsayısı yüksek ,herşeye muhalif,yardımcı olmaktan bihaber bir güruh ile uğraşmaktadır. Araba ile gidin sizde.Herkes sevinir Emekçi tüm görevlilere teşekkürler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cigdemd ~ 1 yıl önce
Görevliler zeka seviyesi dusuk çene yapma katsayısı yüksek , herşeye muhalif , geleni yardımcı olmak konusunda son derece muhalifler cok haklısınız. .....
Android Uygulaması ~ 1 yıl önce
Günümüzde artık bilgisayarların esiriyiz! Pol net yokken bu işler nasıl yapılırdı acep?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thy saw-bcn ~ 1 yıl önce
ne olacak benim 450 tl ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kuyruk ~ 1 yıl önce
Sabah kuyruktaydım uçaklar en fazla yarım saat bekledi ve çok fazla uçağını kaçıran oldu. Yer hizmetlerinde de kabahat var insanlar sürekli birbirinin önüne geçti. Uçuş saatlerine göre bir kaç görevli çok güzel bir düzenleme yapabilirdi. Ama ne yazikki böyle durumlarda kimse insiyatif almıyor. Sabihada uçuşlar genelde tek sefer olduğu için kaçıranlar ataturk havalimanına gönderildi. Ayrıca bazı bankolar çok hızlı ilerledi bazılarında sistem çok geç yanıt verdi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
veni vidi ~ 1 yıl önce
polnet dun AHL'de de bozuldu. Hic pasaport sirasi yokken birden ortalik baya kalabaliklasti. Tahminim yarim saate yakin gitti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Qwer ~ 1 yıl önce
Tmm bu kez sistem arızası ama Devlet memuru olmak isterdim, çok rahatlar .. polnette ki ekip eksikliğinden hep uçaklar gecikiyor ..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000