23 Ağustos 2013, Cuma 11:51:16

RİZE HAVALİMANI PROJESİ BAŞBAKAN'A SUNULACAK

Rize Ticaret ve Sanayi Odası ile Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi tarafından ortak hazırlanan havalimanı projesinin, Başbakan Erdoğan'ın Rize programı sırasında sunulacağı açıklandı.
  • Rize Güneysu Belediye Başkanı Sayın Ahmet Minder basın önünde, " ...Sayın Erdoğan'ın başbakanlığı döneminde Güneysu olarak beklediğimiz tüm yatırımları aldık..." demişti. Sonraki bir tarihte de Sayın Erdoğan Rizelilere hitaben, " BENDEN BAŞKA NE İSTİYORSUNUZ..." demiş, havaalanı istenince de," Az aşağınızda Trabzon Havaalanı var, herkezin evinin önüne havaalanı yapamam ya ..." demişti. Şimdi ise Rizeliler bu isteklerine kavuşacaklar. Eğer Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde %80.57 oranıyla Rize'nin Türkiye birincisi oluşu etkili oldu ise, BAYBURT' da %80.27 oy vererek Türkiye ikincisi olmuştu. Bu durumda Bayburt'da bunu hak etmelidir. Gümüşhane Bayburt arasında ortak kullanım için bir havaalanı yapılırsa eğer, Türkiye'de havaalanı olmayan il kalmayacaktır. Dahası Gümüşhane'de Sayın Erdoğan'a % 75.07 oranında oy vermişti. Elbette bu ölçü değil. ERDOĞAN gibi bir " DÜNYA LİDERİ "ne oy vermekle, bizler torunlarımıza oy verdik. Allah O'na sağlıklı/uzun ömür verede, Vatanımız kurtula. SLM...
  • trabzon rize 1 saat diyorsunuz peki cayelinden ötesi muz cumhuriyetimi trabzonlular rizeyi ammada kiskaniyor size ne kardesim hem bize ne trabzondan sizemi kaldi rize havalimanini yorumlamak basbakan size stadyum yaparken iyi oluyorda rize artvin dogu karadeniz havalimanimi zorunuza gidiyor birakin bos isleri terbiyesizlige lüzum yok azicik saygili olun ikide bir bagnazlik yapip durmayin.
  • RTE üNV.proje hazırlayacağına, üniversiteye öğretim görevlisi alınırken yaptığı rezilliği açıklasın, gazetelere çarşaf gibi çıktı, gık yok. utanma yok tabi. "üniversiteye öğretim görevlisi alacaklar, gazeteye ilan veriyorlar, yanında da alınacakların listesi" ne güzel memleket ya...
  • basbakan rizeli, thy yonetim kurulu baskani ve genel muduru rizeli,gumruk bakani rizeli, istanbul valisi rizeli vs vs..bunlarin olduklari kurumlarda yonetici,mudur,baskan vs nin cogu da ya rizeli ya trabzonlu ya erzincanli...bunlarin yuzunden bu memleketten olanlardan gina geldi !!!
  • Öncelik bence K.Maras Narli havalimanindadir G.antep, K.maras, Adiyaman, Osmaniye, Kilis, Malatya, Sivas bile kapsayan bir kargo üsslü bir uluslararasi havalimanindir ayni Köln/Bonn havalimani gibi
  • Bu adamı biri sustursun. yağalıcam diye yapmadığı kalmadı. Şimdi proje sunacaklarmış. yapmayın abi 2 adım ötede Trabzon var. Ne işi var Rize' de Hava limanının. Mesafe uzak değil ki. 1 saatlik mesafede. Ankara da bile min 30 ile 45 dk arası. Bizde Gölbaşına hava limanımı isteyelim. Neresine yapacaksın ayrıca doğal güzelliği var oraların. Ayrıca ne kadar verim verecek. Oraya harcanacak para ile daha memlekete faydalı ne işler yapılır.
  • eğer o mantıkla yapılcaksa en uygun sahil hopadadır hopaya güzel havalimanı yapılabilir
  • Trabzon'dan zaten bir saat uzaktaki yere niye havaalanı yapılsın zaten Trabzon'a yakında 2.pist geliyor
  • para kazancaksa yapilsin. ama zafer havaalani gibi devletin garantisi altinda, vatandasa yuk olacak ise yapilmasi sizce ne kadar dogru? . gunde iki ucak gelecek diye havaalani yapilirmi?.
  • Masteryoda kiskanma yavrum.senin memleketinin cikaracagi basbakan yoksa sorunu kendinizde arayin.yapilacak havalimanida kapak ilsun

Rize Ticaret ve Sanayi Odası (RTSO) Başkanı Şaban Aziz Karamehmetoğlu, Rize'nin, son yıllarda yapılan yatırımlarla çehresinin değişmeye başladığını, bölgenin kalkınması için hazırladıkları havalimanı projesini Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a sunacaklarını söyledi.

Bölgenin çehresini değiştiren önemli projelerden biri olan Karadeniz Sahil Yolu'nun tamamlanmasıyla bölgede turizm hareketliliğinin arttığını vurgulayan Karamehmetoğlu, "Rize'ye ivediklikle havalimanı yapılması gerekiyor. Giresun-Ordu Havalimanıı deniz üzerinde dolgu ile yapılıyor. Oradaki planlamayı da dikkate aldığımızda Sayın Başbakanımız ve ekibinin Rize'de yapılacak havalimanına çok daha sıcak yaklaşacağına inanıyorum. Havalimanı ile ilgili Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi ile ortak proje hazırladık. Projeyi, Rize ziyaretinde Başbakanımıza sunacağız" ifadelerini kullandı.

RİZE HAVALİMANI PROJESİ BAŞBAKAN'A SUNULACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

[email protected] ~ 7 yıl önce
Rize Güneysu Belediye Başkanı Sayın Ahmet Minder basın önünde, " ...Sayın Erdoğan'ın başbakanlığı döneminde Güneysu olarak beklediğimiz tüm yatırımları aldık..." demişti. Sonraki bir tarihte de Sayın Erdoğan Rizelilere hitaben, " BENDEN BAŞKA NE İSTİYORSUNUZ..." demiş, havaalanı istenince de," Az aşağınızda Trabzon Havaalanı var, herkezin evinin önüne havaalanı yapamam ya ..." demişti. Şimdi ise Rizeliler bu isteklerine kavuşacaklar. Eğer Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde %80.57 oranıyla Rize'nin Türkiye birincisi oluşu etkili oldu ise, BAYBURT' da %80.27 oy vererek Türkiye ikincisi olmuştu. Bu durumda Bayburt'da bunu hak etmelidir. Gümüşhane Bayburt arasında ortak kullanım için bir havaalanı yapılırsa eğer, Türkiye'de havaalanı olmayan il kalmayacaktır. Dahası Gümüşhane'de Sayın Erdoğan'a % 75.07 oranında oy vermişti. Elbette bu ölçü değil. ERDOĞAN gibi bir " DÜNYA LİDERİ "ne oy vermekle, bizler torunlarımıza oy verdik. Allah O'na sağlıklı/uzun ömür verede, Vatanımız kurtula. SLM...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
osman rizeli ~ 8 yıl önce
trabzon rize 1 saat diyorsunuz peki cayelinden ötesi muz cumhuriyetimi trabzonlular rizeyi ammada kiskaniyor size ne kardesim hem bize ne trabzondan sizemi kaldi rize havalimanini yorumlamak basbakan size stadyum yaparken iyi oluyorda rize artvin dogu karadeniz havalimanimi zorunuza gidiyor birakin bos isleri terbiyesizlige lüzum yok azicik saygili olun ikide bir bagnazlik yapip durmayin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
proje ~ 9 yıl önce
RTE üNV.proje hazırlayacağına, üniversiteye öğretim görevlisi alınırken yaptığı rezilliği açıklasın, gazetelere çarşaf gibi çıktı, gık yok. utanma yok tabi. "üniversiteye öğretim görevlisi alacaklar, gazeteye ilan veriyorlar, yanında da alınacakların listesi" ne güzel memleket ya...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İstifa? ~ 9 yıl önce
rektör ağlayarak istifa etti ya daha ne istiyorsun
istifa... ~ 9 yıl önce
ben hiç önemsememişim demek ki, memlekette istifa denilen olayı unuttuğumuz için, kesin komplo ya kurban gitmiştir; yakında bir yere elçi atarlar onu da, sevsinler istifasını.
GINA... ~ 9 yıl önce
basbakan rizeli, thy yonetim kurulu baskani ve genel muduru rizeli,gumruk bakani rizeli, istanbul valisi rizeli vs vs..bunlarin olduklari kurumlarda yonetici,mudur,baskan vs nin cogu da ya rizeli ya trabzonlu ya erzincanli...bunlarin yuzunden bu memleketten olanlardan gina geldi !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kahramanmaras ~ 9 yıl önce
Öncelik bence K.Maras Narli havalimanindadir G.antep, K.maras, Adiyaman, Osmaniye, Kilis, Malatya, Sivas bile kapsayan bir kargo üsslü bir uluslararasi havalimanindir ayni Köln/Bonn havalimani gibi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yuh... ~ 9 yıl önce
Bu adamı biri sustursun. yağalıcam diye yapmadığı kalmadı. Şimdi proje sunacaklarmış. yapmayın abi 2 adım ötede Trabzon var. Ne işi var Rize' de Hava limanının. Mesafe uzak değil ki. 1 saatlik mesafede. Ankara da bile min 30 ile 45 dk arası. Bizde Gölbaşına hava limanımı isteyelim. Neresine yapacaksın ayrıca doğal güzelliği var oraların. Ayrıca ne kadar verim verecek. Oraya harcanacak para ile daha memlekete faydalı ne işler yapılır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dex ~ 9 yıl önce
eğer o mantıkla yapılcaksa en uygun sahil hopadadır hopaya güzel havalimanı yapılabilir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 9 yıl önce
Trabzon'dan zaten bir saat uzaktaki yere niye havaalanı yapılsın zaten Trabzon'a yakında 2.pist geliyor

Yanıtla

Kalan karakter 1000
d2 ~ 9 yıl önce
Ankara'da birçok semtten Esenboğa ya gitmek 1 saatten fazla sürüyor. O zaman bu semtlere de havaalanı yapılacak mı?
iyi fikir ~ 9 yıl önce
para kazancaksa yapilsin. ama zafer havaalani gibi devletin garantisi altinda, vatandasa yuk olacak ise yapilmasi sizce ne kadar dogru? . gunde iki ucak gelecek diye havaalani yapilirmi?.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
devlet garantisi ~ 9 yıl önce
ne demek devlet garantisi, sonuç olarak çıkan vatandaşın parasıdır,olmuş devletin borcu 570 milyar dolar, milletin derdine bakın.
Android Uygulaması ~ 9 yıl önce
Masteryoda kiskanma yavrum.senin memleketinin cikaracagi basbakan yoksa sorunu kendinizde arayin.yapilacak havalimanida kapak ilsun

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000