08 Şubat 2009, Pazar 09:22:27

Richard Branson işini biliyor!

Virgin Havayolları Yönetim Kurulu Başkanı Richard Branson, Los Angeles'tan Sidney'e sefer yapacak uçaklarda kullanılacak yeni kostümleri havalimanında güzellerle birlikte tanıttı.
  • super bi olay bu bizim içki ikramı yapmam diyen thy stewardı vardı bi tane o okusun.
  • Uçakta hizmet eden kişinin bize seksi bakması,kabalığımızı emmesi,her denileni pekiyi efendim demesi,hep gülmesi derdi tasasını uçağın dışında tutması neden önemlidir de,bunu lokantadaki garsondan istemeyiz?Bu acaba çok para verdim seni de satın alırım mı demek?
  • Ben zannetmiyorum ki hostesler bu kırmızı kostümleri giyecekler. Asıl kostumler arkadaki kızların üzerlerindeki diye düşünüyorum. Bu gerçekten kötü habercilik anlayışının ve Türkiyede gitgide yükselen popüler yaşam ve kime ait olduğu bilinmeyen(aslında bilinen) renkli basın zihniyetinin bir göstergesidir. Iyi nesiller yetiştirmek istiyorsak birey olarak zaaflarımızdan rant elde edilmesinin önüne geçmeliyiz.
  • et satıyorlar et koltuk degil bizde de atlas jet basladı bu işlere
  • Misafir Kardes, V Australia Virgin Blue sirketine ait bir kardes kurulus. Avustralya sermayesi, (Richard Branson)-Ingiliz sermayesinden sermayesinden daha fazla oldugu ve ucaklar Avustralya tescilinde oldugu icin buranin sirketi olarak muamele goruyor. O yuzden 3uncu ulke hakki diye bir olay yok. Yalniz Delta havayollarinda yakinda ucuslara baslamasi ile birlikte rekabet artacagi icin VAustralia'nin isi o kadar pek kolay olmayacak.Ancak rekabet guzel bir sey.Ve bende yolcu olarak bu rekabeti destekliyorum. Umit ediyorum Richard Branson bir gun Turkiye'de ortak bir yatirimda bulunur. Renkli bir kisilige ve zeki bir kafaya sahip. Halkla iliskileri super bir adam. Darisi Turkiyemizin basina!
  • İngiliz bir şirket Avusturya-Amerika arası nasıl sefer düzenliyor? Bu trafik hakkını 3 ülke anlaşıpmı almışlar. Hayır gelişmemiş ülkeler de değil, yoksa Avustralya bu konularda İngiltere yemi bağlı hala? Kraliçenin sözünün geçtiğini biliyorum ama...
  • zavalli hostesler klima fazla acildiginda hepsi 2-3 ucusda bir hastalanir

İngiltere'nin önde gelen şirketlerinden Virgin'in patronu Sir Richard Branson, önceki gün Los Angeles'tan Sidney'e uçacak uçaklarda kullanılacak yueni kostümleri havalimanında düzenlenen renkli bir organizasyonla tanıttı.

Tanıtım için güzel hosteslerini objektiflerin önüne çıkaran Branson, sadece Boeing CO. 777-300 ER tipi uçaklarda özel olacak kostümlerin Sidney uçuşlarında patlama yaratacağını düşünüyor.

Virgin Havayolları Sidney Kostümleri

Richard Branson işini biliyor!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 13 yıl önce
super bi olay bu bizim içki ikramı yapmam diyen thy stewardı vardı bi tane o okusun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Uçakta hizmet eden kişinin bize seksi bakması,kabalığımızı emmesi,her denileni pekiyi efendim demesi,hep gülmesi derdi tasasını uçağın dışında tutması neden önemlidir de,bunu lokantadaki garsondan istemeyiz?Bu acaba çok para verdim seni de satın alırım mı demek?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Ben zannetmiyorum ki hostesler bu kırmızı kostümleri giyecekler. Asıl kostumler arkadaki kızların üzerlerindeki diye düşünüyorum. Bu gerçekten kötü habercilik anlayışının ve Türkiyede gitgide yükselen popüler yaşam ve kime ait olduğu bilinmeyen(aslında bilinen) renkli basın zihniyetinin bir göstergesidir. Iyi nesiller yetiştirmek istiyorsak birey olarak zaaflarımızdan rant elde edilmesinin önüne geçmeliyiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
et satıyorlar et koltuk degil bizde de atlas jet basladı bu işlere

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
Misafir Kardes, V Australia Virgin Blue sirketine ait bir kardes kurulus. Avustralya sermayesi, (Richard Branson)-Ingiliz sermayesinden sermayesinden daha fazla oldugu ve ucaklar Avustralya tescilinde oldugu icin buranin sirketi olarak muamele goruyor. O yuzden 3uncu ulke hakki diye bir olay yok. Yalniz Delta havayollarinda yakinda ucuslara baslamasi ile birlikte rekabet artacagi icin VAustralia'nin isi o kadar pek kolay olmayacak.Ancak rekabet guzel bir sey.Ve bende yolcu olarak bu rekabeti destekliyorum. Umit ediyorum Richard Branson bir gun Turkiye'de ortak bir yatirimda bulunur. Renkli bir kisilige ve zeki bir kafaya sahip. Halkla iliskileri super bir adam. Darisi Turkiyemizin basina!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
İngiliz bir şirket Avusturya-Amerika arası nasıl sefer düzenliyor? Bu trafik hakkını 3 ülke anlaşıpmı almışlar. Hayır gelişmemiş ülkeler de değil, yoksa Avustralya bu konularda İngiltere yemi bağlı hala? Kraliçenin sözünün geçtiğini biliyorum ama...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 13 yıl önce
zavalli hostesler klima fazla acildiginda hepsi 2-3 ucusda bir hastalanir

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000