12 Ağustos 2020, Çarşamba 09:06:48

Qatar Airways‘ten yeni uygulama

Qatar Airways yolcularının daha kolay seyahat planlaması yapabilmeleri adına mobil uygulamasını güncelledi.
  • Ülkemin düşmanı olan araplara para kaptırmayın. Başka şirket mi yok
  • Hayalimdeki şirket alım açtıkları ilk gün başvurmak istiyorum.
  • Katar'a hiç binmedim,hayattada binmem.İçimizdeki katarlılara göre bir haber. 2023'ten sonra onlarda kalmayacağı için haydi son bir kez Katar'la uçmaya...

Qatar Airways yolcularının daha kolay seyahat planlaması yapabilmeleri adına mobil uygulamasını güncelledi.

Havayolu ayrıca mobil uygulamasını indirip rezervasyon yapan yolcularına 12 Ağustos’a kadar yüzde 10’a varan indirim ve 1.000 ekstra bonus Qmil kazandırıyor.

Qatar Airways yeni mobil uygulamasını duyurmaktan memnuniyet duyduğunu açıkladı. Fark yaratan ve yolcularının seyahat planlamasını kolaylaştıran yenilikler sunan uygulama aynı zamanda yolculuk boyunca minimum fiziksel temas ve minimum etkileşim sağlıyor.

Yenilenmiş görünümü ve modern tasarımıyla dikkat çeken uygulama kişiselleştirilebilen ana sayfası ile her yolcusuna kendilerine en uygun içeriği ulaştırıyor. “My Trips” özelliği ile uçuşu yaklaşan yolcularına seyahatlerinin her aşamasında en önemli bilgileri aktarıyor ve henüz rezervasyon yapmamış yolculara da bulundukları ülkeye özel teklifler sunuyor.

Qatar Airways Grup CEO’su Akbar Al Baker yaptığı konuşmada: “Yenilenmiş uygulamamız yolcularımız için mükemmel bir seyahat arkadaşı. Seyahatlerini her süreçte kontrol edebilmelerini sağlıyor ve yolcularımıza seyahatlerinin her aşamasında bilgi aktarıyor. En önemlisi de bu zor dönemde fiziksel teması ciddi şekilde azaltıyor. Qatar Airways olarak yolcularımızın seyahatlerini kolaylaştıracak ödüllü hizmetlerimize ve beş yıldızlı ürünlerimize yatırım yapmaya her zaman devam edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Havayolu aynı zamanda 12 Ağustos 2020’ye kadar yeni mobil uygulaması üzerinden yapılacak rezervasyonlarda “QRAPP” promosyon kodu ile %10’a varan indirim ve ekstra 1.000Q mil kazandırıyor. Uygulama App Store veya Google Play üzerinden indirilebiliyor.

Pandemi dönemi boyunca sürekli uçan en büyük global havayolu şirketi olarak edindiği tecrübe ve aldığı geniş güvenlik önlemleri ile öne çıkan Qatar Airways, genç ve modern filosu ile şu an dünya’da 75 uçuş noktasına haftada 500’ün üzerinde uçuş gerçeklektiriyor.

Qatar Airways‘ten yeni uygulama

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Türkiye ~ 1 ay önce
Ülkemin düşmanı olan araplara para kaptırmayın. Başka şirket mi yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Qtr ~ 2 ay önce
Hayalimdeki şirket alım açtıkları ilk gün başvurmak istiyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Qatar ~ 2 ay önce
Katar'a hiç binmedim,hayattada binmem.İçimizdeki katarlılara göre bir haber. 2023'ten sonra onlarda kalmayacağı için haydi son bir kez Katar'la uçmaya...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sen oyle san ~ 2 ay önce
Tkyi batirip cerez parasina satarlar qatara
Kafa ~ 1 ay önce
Kafan guzel herhalde Sen bir daha THY ile ucamayacak gibi Dusun 2023 te bu yuzden Bol Bol tk ile uc
Heheh ~ 1 ay önce
ne diyon sen yaa :))

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000