02 Ocak 2017, Pazartesi 13:00:32

PIA hostesi gözaltına alındı

Pakistanlı havayolu şirketi PIA'nın Toronto seferini yapan uçağının hostesi, hırsızlık yaptığı gerekçesiyle gözaltına alındı.
  • Boyle kisilerin bizim. Hava yolunda THY. De ne isi var el etek opuyorlar ise girmek icin Ondan sonra sirketin ismini Lekeliyorlar.
  • thy'de böyle bir host vardı hırsızlık yapıyordu sonra atıldı işten.
  • O yine magazadan bir sey calmis. Türk hava yollarında kabin görevlisi bir kisi istanbul narita uçuşunda bc yolcunun 30bin lirasini (cogunlugu dolardi paranin) calmisti. Gozlerimle gordum. ucaga polis cagirdik ama kimse tutuklamadi. Hatta geldigi ucakla geri gonderildi ama ekibe bile hirsizlik yaptigi soylenmemisti. Biz tabi bir eksik döndük sorun yok. Adini da biliyorum ama o da bende kalsin. Ismi 3 harfliydi.
  • Parfumu bitmistir
  • Bir zamanlar SKY havsyollarinda kabinde hirsizlik yapildi diye birini cikarttilar o kizcazigin heryerini aradilar birsey yoktu camur atan kisi en son THY guya ucusa 800 lira gelmis falan filan zaten kabin m.Banuda is yoktu hic biri insan degildi beter olsunlar ceksinler
  • Kadin dernekleri simdi bu duruma ne diyecek cok merak ediyorum

Pakistanlı havayolu şirketi PIA'nın Toronto seferini yapan uçağının hostesi, hırsızlık yaptığı gerekçesiyle gözaltına alındı.

Lahor'dan Toronto'ya giden uçağın hostesi iddiaya göre havalimanında bir mağazada hırsızlık yaptı. Hırsızlığın kamera kayıtlarında da görüntülendiğini ifade eden güvenlik ekipleri M.A. adındaki hostesi gözaltına aldı.

Sorguya alınan hostesin tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldığı açıklandı.

PIA'dan yapılan açıklamada ise hostes hakkındaki soruşturmanın devam ettiği ve suçlu bulunması halinde yaptırım uygulanacağı bildirildi.

PIA hostesi gözaltına alındı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Cok ayip ve gunah ~ 2 yıl önce
Boyle kisilerin bizim. Hava yolunda THY. De ne isi var el etek opuyorlar ise girmek icin Ondan sonra sirketin ismini Lekeliyorlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hırsız host ~ 2 yıl önce
thy'de böyle bir host vardı hırsızlık yapıyordu sonra atıldı işten.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Narita ~ 2 yıl önce
O yine magazadan bir sey calmis. Türk hava yollarında kabin görevlisi bir kisi istanbul narita uçuşunda bc yolcunun 30bin lirasini (cogunlugu dolardi paranin) calmisti. Gozlerimle gordum. ucaga polis cagirdik ama kimse tutuklamadi. Hatta geldigi ucakla geri gonderildi ama ekibe bile hirsizlik yaptigi soylenmemisti. Biz tabi bir eksik döndük sorun yok. Adini da biliyorum ama o da bende kalsin. Ismi 3 harfliydi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
baş harfi ~ 2 yıl önce
baş harfi "c" miydi? :)
reyhan ~ 2 yıl önce
degerli esyayı cebınde bırakamaz oncesınde ceplerınızde değerli eşya bulunmasın dıye uyarılır thy de sen thy karalamak ıcın ugrasmaya thy sınavlarında senın gıbılerı elıyolar bosuna ugrasma
Reyhana ~ 2 yıl önce
Courtroomdan caldi mi dedim? Adam kadinin cuzdanindan caldi parayi. Bilmiyorsun konusma bari.
Volvo ~ 2 yıl önce
Felak-Nas okusaydın giderdi... :-)))
narıtaya ~ 2 yıl önce
cuzdandan para çalmak da cok ılgıncmış adamı uyutup mu çalmış pes yanı
Reyhan ~ 2 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
Pfm ~ 2 yıl önce
Parfumu bitmistir

Yanıtla

Kalan karakter 1000
X ~ 2 yıl önce
Bir zamanlar SKY havsyollarinda kabinde hirsizlik yapildi diye birini cikarttilar o kizcazigin heryerini aradilar birsey yoktu camur atan kisi en son THY guya ucusa 800 lira gelmis falan filan zaten kabin m.Banuda is yoktu hic biri insan degildi beter olsunlar ceksinler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
? ~ 2 yıl önce
Ne anlatmaya çalıştın acaba.
Wtf ~ 2 yıl önce
Ne içiyosan bizede ver.
Pilothan ~ 2 yıl önce
Varolll babaaa
! ~ 2 yıl önce
Kadin dernekleri simdi bu duruma ne diyecek cok merak ediyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000