20 Eylül 2017, Çarşamba 15:37:33

Niğde'de polis helikopteri kazası: 1 şehit

Niğde Polis Meslek Yüksekokulu'nda meydana gelen helikopter kazasında 1 polis memuru şehit oldu, 1 polis memuru ağır yaralandı.
  • Rabbim mekanını cennet eylesi
  • Kaza degil egitimsizlik.Kader Ayri birsey.Yorumlarin cogu cehaletin dibe vurdugunu gosteriyor.Bilimi ve teknolojiyi rehber edinirseniz sebep sonuc iliskiler anlasilir.kaza istatistiklerine Dunya da bakiniz.
  • Direk pilotaj hatası. Anarotora kafasının çarpması için pilotun yrdımcı olması lazım oda olmuş zaten. Allah rahmet eylesin.
  • Allah rahmet eylesin. eğitim şart.
  • 1 gün önce içimde sıkıntı vardı birinebirşey olacak dedim. ertesi sabah helikopter havalanıyordu. akşam 14.43 sıralarında haber aldım oğlumun eğitim gördüğü yerde kaza oluyor. bir şehit bir ağır yaralı. şehidimize allah rahmet eylesin mekanı cennet ruhu şad olsun. ateş düştüğü yeri yakar. yaralıyada allah şifa versin. allahaısmarladık.
  • Allah rahmet eylesin mekanı cenet olsun fakat şimdi soruşturma açılıp gerçek neden araştırılsın desen millet kızar!!! Fransız Yazar: bir toplumun gelişmişliliğini öğrenmek için ordaki ölümlere bakın demiş!
  • Kaza ,ve bela geliyorum demez,ALLAH rahmet eylesin.
  • Yeteri kadar tanımıyoruz bu araçları. Ben sabit kanat pilotuyum ben de bilmiyorum kurallarını. Polis memuru ne bilsin. Kurallara uymak gerek. Kuralları bilmiyorsan yaklaşmayacaksın bu araca. Çok basit. Burada amir kimse o sorumlu bu kayıptan.
  • Maslesef yazdiklarimizla kaliyoruz.... egitim sart !
  • bu talihsiz kazada yaralı arkadaşımıza da acil sifalar dilerim.

Niğde Polis Meslek Yüksek Okulu'nda (PMYO) 27 yaşındaki eğitmen Özel Harekat Polisi Abdullah Yıldırım, helikopter pervanesinin çarpması sonucunda şehit oldu.

Edinilen bilgiye göre, Nİğde merkezde bulunan Polis Meslek Yüksek Okulu'nda meydana gelen olayda, eğitmen olarak görev yapan Özel Harekat Polisi 27 yaşındaki Abdullah Yıldırım'ın helikopter pervanesinin çarpması sonucunda şehit olduğu öğrenildi.

Meydana gelen kazada Özel Harekat Polisi 25 yaşındaki Azim Doğan'ın da sağ dizinden yaralandığı ve ambulansla kaldırıldığı hastanede tedavi altına alındığı bildirildi.

Niğde'de polis helikopteri kazası: 1 şehit

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

cumali tangüner ~ 1 yıl önce
Rabbim mekanını cennet eylesi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mehmet ~ 1 yıl önce
Kaza degil egitimsizlik.Kader Ayri birsey.Yorumlarin cogu cehaletin dibe vurdugunu gosteriyor.Bilimi ve teknolojiyi rehber edinirseniz sebep sonuc iliskiler anlasilir.kaza istatistiklerine Dunya da bakiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Komando ~ 2 yıl önce
Direk pilotaj hatası. Anarotora kafasının çarpması için pilotun yrdımcı olması lazım oda olmuş zaten. Allah rahmet eylesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kadir ~ 2 yıl önce
Allah rahmet eylesin. eğitim şart.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
elif ~ 2 yıl önce
1 gün önce içimde sıkıntı vardı birinebirşey olacak dedim. ertesi sabah helikopter havalanıyordu. akşam 14.43 sıralarında haber aldım oğlumun eğitim gördüğü yerde kaza oluyor. bir şehit bir ağır yaralı. şehidimize allah rahmet eylesin mekanı cennet ruhu şad olsun. ateş düştüğü yeri yakar. yaralıyada allah şifa versin. allahaısmarladık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
sorun? ~ 2 yıl önce
Allah rahmet eylesin mekanı cenet olsun fakat şimdi soruşturma açılıp gerçek neden araştırılsın desen millet kızar!!! Fransız Yazar: bir toplumun gelişmişliliğini öğrenmek için ordaki ölümlere bakın demiş!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TC ~ 2 yıl önce
Kaza ,ve bela geliyorum demez,ALLAH rahmet eylesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Malesef ~ 2 yıl önce
Yeteri kadar tanımıyoruz bu araçları. Ben sabit kanat pilotuyum ben de bilmiyorum kurallarını. Polis memuru ne bilsin. Kurallara uymak gerek. Kuralları bilmiyorsan yaklaşmayacaksın bu araca. Çok basit. Burada amir kimse o sorumlu bu kayıptan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kesinlikle ~ 2 yıl önce
amirin oradakilere yaklaşmayın ve eğilip yaklaşın gibi talimat vermesi şarttı. ama acaba o biliyormuydu ?
Bu kac etti ? ~ 2 yıl önce
Maslesef yazdiklarimizla kaliyoruz.... egitim sart !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
GL ~ 2 yıl önce
bu talihsiz kazada yaralı arkadaşımıza da acil sifalar dilerim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000