26 Ağustos 2013, Pazartesi 14:20:06

MY CARGO 3’LEDİ

Türkiye’nin üç özel kargo havayolu şirketinden biri olan myCARGO, filosuna bir Boeing 747-400 daha kattı.
  • Ya iyi hoş,ben de tebrik ederim daha da büyüsün kazansın tabi de,ama bu kadar da abartmanın anlamı yok bence ya :) Zira bu 4 uçağın toplam fiyatı,yeni bir 737 etmiyor,yani abartılacak kapak olacak kadarda büyük birşey değil bence..
  • Happy landings My Cargo.... Congradulations...When is the 4th one?
  • Kapak nedir bilir misiniz? Kıskananlara, çekemeyenlere ve yıllardır şirketimizi kötüleyenlere gelsin...
  • kesin yere indirdiği a300 lerden 747 yapmıştır. Mod yapmak my teknik in işidir.
  • tebrik ediyoruz act yi...alkıslıyoruz..her sey güzelde su işten cıkardıgı a 300 ekibinin alacaklarını da bir ödese...
  • My Cargo (ACT Airlines) hakkında geçmişte bu sütunlarda birçok olumsuz eleştiriler yapılmıştı ancak Türk sivil havacılığında bir ilki gerçekleştiren bu ekibe sanırım herkesin teşekkür etmesi yerinde olur diye düşünüyorum.

myCARGO’nun filosuna kattığı 3’üncü Boeing 747–400 haftasonu İstanbul’a geldi. Dünyanın en büyük kargo uçakları arasında yer alan, Boeing 747-400  jumbo jet uçağını myCARGO geçtiğimiz aylarda olduğu gibi bu kez de Suudi Arabistan Havayollarına kiralayacak. MyCARGO’nun filosundaki 3’üncü Boeing 747-400 olan uçak, operasyonlara başlamak üzere Cidde’ye gönderilecek.

myCARGO, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün talimatıyla filosundaki Airbus 300 tipi uçakları yere indirmek zorunda kalmış ve filodaki diğer iki Boeing 747 uçağını da S. Arabistan’a kiralamıştı.

MY CARGO 3’LEDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Vatandaş ~ 9 yıl önce
Ya iyi hoş,ben de tebrik ederim daha da büyüsün kazansın tabi de,ama bu kadar da abartmanın anlamı yok bence ya :) Zira bu 4 uçağın toplam fiyatı,yeni bir 737 etmiyor,yani abartılacak kapak olacak kadarda büyük birşey değil bence..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
B747 ~ 9 yıl önce
Happy landings My Cargo.... Congradulations...When is the 4th one?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tencere... ~ 9 yıl önce
Kapak nedir bilir misiniz? Kıskananlara, çekemeyenlere ve yıllardır şirketimizi kötüleyenlere gelsin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
teyyo ~ 9 yıl önce
kesin yere indirdiği a300 lerden 747 yapmıştır. Mod yapmak my teknik in işidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
a300 ~ 9 yıl önce
tebrik ediyoruz act yi...alkıslıyoruz..her sey güzelde su işten cıkardıgı a 300 ekibinin alacaklarını da bir ödese...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Adnan CİNGİL ~ 9 yıl önce
My Cargo (ACT Airlines) hakkında geçmişte bu sütunlarda birçok olumsuz eleştiriler yapılmıştı ancak Türk sivil havacılığında bir ilki gerçekleştiren bu ekibe sanırım herkesin teşekkür etmesi yerinde olur diye düşünüyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tebrikler My cargo ~ 9 yıl önce
Haklisin Sir. Olumsuz seyler yazildigi gibi olumlu seylerin de yazilmasinda fayda var. Turk Sivil Havaciligina ilk 747 ucaklari kazandirdigi icin My Cargo'ya tesekkurler.
tesekkurmu? ~ 9 yıl önce
insanlari neredeyse su ve ekmek alacak kadar para vererek aylarca calistiran, turkiyenin en antipatik sirketine ne tesekkur edelim? bu gune dek yaptigi islerde bes kurus vergi vermemis, onlarca sirket batirmis bir sirket sahibi, 57 isinin olumune sebep olmus bir kaza, besyuz kere mansetlere cikmis sefalet haberleri?..liste uzar gider. soyle demek daha dogru olur herhalde. "yillarca abidik gubidik isler cevirerek sonunda 3 adet 747 sahibi olmayi basaran sirket sahibi".
aviator ~ 9 yıl önce
adnan bey bu kadar hazımsız bır toplumda tesekkur beklemek tabıı kı dogru olmaz..bızler yolumuza basımız dık onurlu bır sekılde devam edıcez..turkıye daha sırketımız sayesınde daha cok 747-400 ler gorucek..

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000