24 Mayıs 2020, Pazar 10:53:52

Microsoft Flight Simulator’dan Yeni Ekran Görüntüleri Geldi

Microsoft, uçuş simülasyonu oyunu Microsoft Flight Simulator’dan yeni ekran görüntüleri paylaştı. Şirket tarafından paylaşılan ekran görüntüleri, grafik kalitesiyle oyuncuları bir kez daha etkilemeyi başardı.
  • Öncekikle grafikleri evet iyi ama ahım şahım değil. Siz fotoğraftan öyle görüyorsunuz ama grafikleri GTA V iyileştirilmiş olandan daha iyi değil. Ancak gökyüzü kalitesi çok daha iyi. Sistem gereksinimleri olarak RTX 2080 demişler ama o tavsiye edilen. Bu ne demek? Bütün ayarları ultra yapıp aynı zamanda arka planda birkaç uygulama da çalıştırıp yüksek fps'ler almak istiyorsanız RTX 2080 tercih edebilirsiniz demek. Oyunların sistem gereksinimlerinde durum böyledir. Minimum sistem gereksinimlerinde GTX760 falan istiyordu yıllar öncesinin ekran kartı. Bu ekran kartının sıfırı kalmadığı gibi 2. elleri 500 600 lira bile değil. Tavsiye edilen sistem gereksinimlerinde yine yüksek ayarlarda oynayıp (ultra değil) GTX970 olmalı. Şu an piyasadaki 3 bin TL civarında olan GTX1660Ti, GTX970'den çok daha iyi. Kısaca toparlamam gerekirse 6-7 bin liralık bilgisayar ile bu simülasyonu yüksek ayarlarda rahatlıkla oynayabilirsiniz. Adamlar sadece RTX2080 ekran kartının altından kalkabileceği bir simülasyon yapmazlar. Yaparlarsa bir avuç insanın satın alacağını bilirler.
  • 350-787 de eklenseydi bari nezaketen
  • Shgm FS üzerinden LPC ve OPC eğitimlerini onaylamış. Ayrıca tip eğitimi için de çalışmalar devam ediyor, hadi gençler gene iyisiniz kaptan olmak artık daha da kolay yuppi!!
  • Ucak disinda acik dunya grafikleri o kadar gercekci ve yuksek boyutlu ki, o kisimlari stream olarak oyuna eklenecek ve bu yuzden en az 50 mbit internet hizi gerekecek. Elinizde RTX 2080 kartli bir sistem bile olsa max goruntu kalitesi icin fiber optik internet sart. Muazzam is.
  • O sistemin Türkiye'deki maliyetine Ppl lisansı alırsın...
  • Grafikler süper.
  • Hmm lüks vergilerle bu sistemi en az 15-20 bin tlye masaüstü olarak Dizüstü istersek arabayı sayıp alabiliriz...çalış öde ülkesi
  • Galiba yazım hatası olmuş 747 eklendi son olarak
  • 757 nereden cikti? Tamam artik siliyorum su appi

ABD merkezli teknoloji devi Microsoft, Microsoft Flight Simulator’dan yeni ekran görüntüleri paylaştı. Oyunun alfa yapısında olan bu ekran görüntüleri, oyunun görsel yönünün ne kadar güçlü olduğunu bir kez daha gözler önüne sermiş oluyor.

Tabii şirket tarafından paylaşılan görseller, sadece oyunun grafiklerinin ne kadar güçlü olduğunu göstermekle de kalmıyor. Oyundaki etkileyici ortamında yanı sıra yeni Boeing 757 de şirket tarafından hayranlara sunuluyor.

Microsoft Flight Simulator’ı edinebilen kullanıcılar, oyunun yarattığı aşırı gerçekçi ortamda oldukça detaylı ve etkileyici hava araçlarını uçurabilecekler. Ayrıca kendi uçuş planlarını da oluşturabilecek olan kullanıcılar gezegendeki herhangi bir yere de uçabilecekler. Dahası, oyunda gece ve gündüz koşullarının yanı sıra mücadele edilmesi gereken çeşitli hava koşulları da bulunuyor.

Microsoft Flight Simulator, şu anki PC oyunları neslinde sahip olduğu grafiklerle görenleri kendisine adeta hayran bırakan tek oyun olabilir. Tabii bu kadar yüksek grafikler ve detaylar, PC donanımında da oldukça yüksek taleplerde bulunuyor. Microsoft, oyun deneyimini en üst seviyede yaşayabilmek için NVIDIA RTX 2080 grafik kartı öneriyor. Ekip, ayrıca 32 GB RAM, 150 GB SSD ve 50 Mbps internet bağlantısının da gerekli olduğunu söylüyor.

Şirketin, Microsoft Flight Simulator’ı ne zaman piyasaya süreceği şu an için tam olarak belli değil. Ayrıca şirketin herkese açık betayı (public beta) ne zaman açacağı da halen bilinmiyor. Ekip, şu an için Flight Alpha testlerine odaklanmış durumda ve Alpha 3 yapısı için yeni yama üzerinde çalışıyor.

Microsoft Flight Simulator’dan Yeni Ekran Görüntüleri Geldi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Abartılmasın ~ 2 ay önce
Öncekikle grafikleri evet iyi ama ahım şahım değil. Siz fotoğraftan öyle görüyorsunuz ama grafikleri GTA V iyileştirilmiş olandan daha iyi değil. Ancak gökyüzü kalitesi çok daha iyi. Sistem gereksinimleri olarak RTX 2080 demişler ama o tavsiye edilen. Bu ne demek? Bütün ayarları ultra yapıp aynı zamanda arka planda birkaç uygulama da çalıştırıp yüksek fps'ler almak istiyorsanız RTX 2080 tercih edebilirsiniz demek. Oyunların sistem gereksinimlerinde durum böyledir. Minimum sistem gereksinimlerinde GTX760 falan istiyordu yıllar öncesinin ekran kartı. Bu ekran kartının sıfırı kalmadığı gibi 2. elleri 500 600 lira bile değil. Tavsiye edilen sistem gereksinimlerinde yine yüksek ayarlarda oynayıp (ultra değil) GTX970 olmalı. Şu an piyasadaki 3 bin TL civarında olan GTX1660Ti, GTX970'den çok daha iyi. Kısaca toparlamam gerekirse 6-7 bin liralık bilgisayar ile bu simülasyonu yüksek ayarlarda rahatlıkla oynayabilirsiniz. Adamlar sadece RTX2080 ekran kartının altından kalkabileceği bir simülasyon yapmazlar. Yaparlarsa bir avuç insanın satın alacağını bilirler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Qwerty ~ 2 ay önce
350-787 de eklenseydi bari nezaketen

Yanıtla

Kalan karakter 1000
FS ~ 2 ay önce
Shgm FS üzerinden LPC ve OPC eğitimlerini onaylamış. Ayrıca tip eğitimi için de çalışmalar devam ediyor, hadi gençler gene iyisiniz kaptan olmak artık daha da kolay yuppi!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
4532 Merkez ~ 2 ay önce
Ucak disinda acik dunya grafikleri o kadar gercekci ve yuksek boyutlu ki, o kisimlari stream olarak oyuna eklenecek ve bu yuzden en az 50 mbit internet hizi gerekecek. Elinizde RTX 2080 kartli bir sistem bile olsa max goruntu kalitesi icin fiber optik internet sart. Muazzam is.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Önerilen Sistem ~ 2 ay önce
O sistemin Türkiye'deki maliyetine Ppl lisansı alırsın...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Grafikler ~ 2 ay önce
Grafikler süper.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsmail ~ 2 ay önce
20.000 TL lik bilgisayar topla tamam oyna
... ~ 2 ay önce
Hmm lüks vergilerle bu sistemi en az 15-20 bin tlye masaüstü olarak Dizüstü istersek arabayı sayıp alabiliriz...çalış öde ülkesi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çalış öde ülkesi ~ 2 ay önce
Yorumu beğenmeyenlere 2 aktrolle selam olsun sizi de babanız sarayda doğuru galiba açık konuşanı sevmiyorsunuz
keloğlan'a ~ 2 ay önce
ekran kartın iyiyse steamden al oyna. boş yapma!
darbecilere sor ~ 2 ay önce
1960 tan beri darbeci laikçiler yüzünden bu ülke geri kaldı. onlar olmasaydı şu anda avrupa ile yarışıyor olurduk. Neyseki Erdoğan sayesinde Türkiye bir yerlere gelebildi. 3. dünya ülkesi olmaktan kurtulabildik.
Bizim için değil ~ 2 ay önce
Bizim gibi fakir ülkelere göre yapmamışlar biz fsx e devam
757 ~ 2 ay önce
Galiba yazım hatası olmuş 747 eklendi son olarak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hayyyda ~ 2 ay önce
757 nereden cikti? Tamam artik siliyorum su appi

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000