11 Ağustos 2015, Salı 09:47:56

MH370'e ait bir parça da Maldivler'de bulundu

Malezya hükümeti, Hint Okyanusu'ndaki Maldivler'de uçak parçası olduğu düşünülen yeni bir parça bulunduğunu açıkladı.
  • Boeing/CIA ayni Germanwings kazasi gibi desinformasyon vermeye devam ediyorlar. Ucagin dustugu yer belli. Enkazi baska yerde ariyorlar. Arada bir olmayacak yerlere ucagin parcalarini birakiyorlar. Ucagin ana enkazi bulunmasin diye. 777 cok uzun oldugu icin beli kiriliyor. MH 370, B 777 sinde de bel kirildi, ucak dustu. Ucagin ucus guzargahinda degil yine deli pilot senaryosu kurgulayip oynatiyorlar. Bu sistem/duzen halki aldatmak icin kurulmus. Ucaguin he parcasi bulunabilir ama belinden bir parca bulunamayacak. Zira kazaya orasi yolacmisti.
  • Konu nasıl kapanacak işte böyle , Tamam işte ispatları "uçak düştü daha neyi arayacağız konu kapanmıştır" diyecekler.
  • Ucak bölümleri param parça. Sag solda bulunuyor. peki yolcular? Cesetler? Onlar bulunması yüzde şansı kaç?
  • Bi anda teker teker parcalarin buliunmasi bana da garip geldi.
  • İşlem tamam, artık gizemi ortadan kaldırma zamanı.1.5 yıldır en ufak ıpucu olmayan ucagın parcaları 5 güne bir sagda solda cıkar artık ortaya.

Malezya Ulaştırma Bakanı Liow Tiong Lai, Maldivler'de bulunan parça konusunda yaptığı açıklamada, bunun kayıp Malezya uçağına ait olduğu konusunda yorum yapmak için erken olduğunu söyledi.

Malezyalı bakan, parçanın incelenmesi için Hint Okyanusu'ndaki ada ülkesine bir ekibin gönderileceğini belirtti ancak parçanın ne olduğu konusunda detaylı bilgi vermedi.

Lai, parçayı inceleyecek Malezyalı ekibin öncelikle bunun bir uçağa ait olup olmadığını kesinleştireceğini ifade etti.
Malezya basınında yer alan haberlerde de Maldivler'deki parçanın birkaç hafta önce bulunduğu ve Reunion Adası'ndaki keşiften sonra yetkililerin dikkatini çektiği belirtildi.

Hint Okyanusu'nun güneyinde düştüğüne inanılan kayıp uçakla ilgili, Reunion Adası'nda iki hafta önce midye kabuklarıyla kaplı bir parça bulunana kadar herhangi bir ize rastlanmamıştı. Bulunan parçanın Boeing 777'ye ait "flaperon" olarak da bilinen, kanadın hareket edebilen üst kısmı olduğu açıklanmıştı. Malezyalı yetkililer, geçen hafta kalıntının kaybolan MH370 sefer sayılı Malezya uçağına ait olduğunun doğrulandığını bildirmişti. Fransız yetkililer de inceleme için Fransa'nın Toulouse kentine gönderilen parçanın kayıp uçağa ait olduğunu açıklamıştı.

Bu arada, Reunion Adası'nda arama çalışmaları da devam ediyor. Yerel belediye işçileri, adanın doğu kıyısını tarayarak kayalıklardan ve kumsaldan lastik ve eski giysi parçaları, plastik şişeler ve diğer nesneleri topluyor.

Malezya Havayollarına aitMH370 sefer sayılı Boeing 777 tipi uçak Kuala Lumpur-Pekin seferini yaparken 8 Mart 2014'te 227 yolcu ve 12 mürettebatı ile kaybolmuştu.

MH370'e ait bir parça da Maldivler'de bulundu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (6)

Boeing/CIA ~ 5 yıl önce
Boeing/CIA ayni Germanwings kazasi gibi desinformasyon vermeye devam ediyorlar. Ucagin dustugu yer belli. Enkazi baska yerde ariyorlar. Arada bir olmayacak yerlere ucagin parcalarini birakiyorlar. Ucagin ana enkazi bulunmasin diye. 777 cok uzun oldugu icin beli kiriliyor. MH 370, B 777 sinde de bel kirildi, ucak dustu. Ucagin ucus guzargahinda degil yine deli pilot senaryosu kurgulayip oynatiyorlar. Bu sistem/duzen halki aldatmak icin kurulmus. Ucaguin he parcasi bulunabilir ama belinden bir parca bulunamayacak. Zira kazaya orasi yolacmisti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
EE NASIL .. ~ 5 yıl önce
Konu nasıl kapanacak işte böyle , Tamam işte ispatları "uçak düştü daha neyi arayacağız konu kapanmıştır" diyecekler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
Ucak bölümleri param parça. Sag solda bulunuyor. peki yolcular? Cesetler? Onlar bulunması yüzde şansı kaç?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Volvo ~ 5 yıl önce
%0. Malum; köpekbalıkları...
Haklisin ~ 5 yıl önce
Bi anda teker teker parcalarin buliunmasi bana da garip geldi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ya heyya ~ 5 yıl önce
İşlem tamam, artık gizemi ortadan kaldırma zamanı.1.5 yıldır en ufak ıpucu olmayan ucagın parcaları 5 güne bir sagda solda cıkar artık ortaya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000