07 Kasım 2019, Perşembe 09:04:55

Lufthansa'da grev başladı!

Bağımsız Uçuş Görevlileri Organizasyonu (UFO) tarafından düzenlenen grev nedeniyle bugün ve yarın Lufthansa'nın 1300 uçuşunun iptal edildiği duyuruldu.
  • Atatürk Üniversitesi Sosyal bilgiler öğretmenliği bitirdim 2010da.atanamayınca Anadolu aöf lisans Havacılık yönetimi son sınıfım. Trabzon havalimanı özel güvenlik girmek istedim almadılar ama adamı olan lise mezunu giriyor. Almanya Türkiye işçi al geleceğim.
  • beter ol Türkiye düşmanı Almanya
  • Ülkemizdeki bir havayolu da şu an personeline maaş yatırmadı hala!!
  • Biri bana annatabilirmi 1300 uçak neden iptal ediliyor bu kabin mabin memuru dediyiniz bildiğimiz hostes hayır aşşağalamak için falan demiyorum normal olarak bildiğimiz hostes otobüslerdeki muyavinin uçak versiyonu işi çay kahve dağatmak e merak ettiğim konu şu yolcular çay kahve içmeyince uçaklar neden iptal oluyor uçak motorunun yağımı eksiliyor benzinimi bitiyor hayret birşeyya
  • Adamlar hakları için greve gidiyor ve zenginliklerinden hiçbir şey kaybetmiyor bilakis daha da zenginleşiyor biz de hak yiyip,sömürü ve tehditle grevi yasaklıyoruz daha da geri gidiyoruz ! Yani yüce Allah onlara verdikçe veriyor bizden aldıkça alıyor ama kimin umurunda?
  • Adamlar senede 2 defa greve gidio.

Bağımsız Uçuş Görevlileri Organizasyonu (UFO) tarafından düzenlenen grev nedeniyle bugün ve yarın Lufthansa'nın 1300 uçuşunun iptal edildiği duyuruldu.

Lufthansa'dan yapılan açıklamada, UFO sendikasının bugün ve yarınki grevinden şirketin uçuşlarının etkileneceği belirtildi.

Lufthansa'da çalışan kabin personelinin grevinden dolayı bugün ve yarın için planlanan 6 bin uçuştan bin 300'ünün iptal edildiği aktarılan açıklamada, "Böylece iptal edilen bin 300 uçuştan 180 bin yolcu etkilenecek" denildi.

Açıklamada, iş bırakma eyleminden Lufthansa Group çatısı altında hava yolu operasyonlarını yürüten Eurowings, Germanwings, SunExpress, Lufthansa Cityline, SWISS, Edelweiss, Austrian Airlines, Air Dolomiti ve Brussels Airlines'in etkilenmeyeceği, yolcuların ücretsiz olarak bu şirketlerden tekrar rezervasyon yapabileceği bildirildi. 

Lufthansa'da grev başladı!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (13)

Rıdvan ~ 11 ay önce
Atatürk Üniversitesi Sosyal bilgiler öğretmenliği bitirdim 2010da.atanamayınca Anadolu aöf lisans Havacılık yönetimi son sınıfım. Trabzon havalimanı özel güvenlik girmek istedim almadılar ama adamı olan lise mezunu giriyor. Almanya Türkiye işçi al geleceğim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Melikşah ~ 11 ay önce
beter ol Türkiye düşmanı Almanya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
melikşah rumuzuna ~ 11 ay önce
Doğru Almanya bize düşman ama bu ülkeyi yönetenler peşlerinden ayrılamıyor,vatandaşlarını kimlikle ülkemize sokup vergisiz ev, arsa almalarına izin veriyor,ne kadar iş,ihale varsa onlara saçıyor,arabalarıyla prestij kazandıklarını sanıyorlar.
Shift ~ 11 ay önce
Ülkemizdeki bir havayolu da şu an personeline maaş yatırmadı hala!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Onur ~ 11 ay önce
Sadece havayolu mu ?
Arff ~ 11 ay önce
Biri bana annatabilirmi 1300 uçak neden iptal ediliyor bu kabin mabin memuru dediyiniz bildiğimiz hostes hayır aşşağalamak için falan demiyorum normal olarak bildiğimiz hostes otobüslerdeki muyavinin uçak versiyonu işi çay kahve dağatmak e merak ettiğim konu şu yolcular çay kahve içmeyince uçaklar neden iptal oluyor uçak motorunun yağımı eksiliyor benzinimi bitiyor hayret birşeyya

Yanıtla

Kalan karakter 1000
~ 11 ay önce
Senin o çay kahve dağıtıyor dediğin kabin memurunun asıl görevi uçaktaki güvenliği sağlamak ve acil bir durumda tahliyeyi sağlamaktır ve uçaktaki her kapı için bir kabin memurunun uçması şarttır
Boş saksı ~ 11 ay önce
Tam bi troll şuna yanıt verip sevindirmeyin
nimet abla ~ 11 ay önce
Hemen kabine eleştri yapılınca yok ilk yardım yok tahliye kendinizi birşey zannediyordunuz. Bugün sedyeli yolcu vardı diye suratınız beşkarıştı offlayıp pufluyordunuz.yer hizmetleriyle pazarlık yapıyordunuz siz burdasınız biz gitsek olmazmı daha wheelchairli yolcu cıkmadan kaçmanın peşindesiniz.
Yardımcı pilot / cadet pilot ~ 11 ay önce
Kabin memuru olmazsa Uçak kalkmaz. Çünkü emniyet kuralları anlatılması lazım. Ama uçak bir düşse onların hepsi anlamsız. Zaten 50 milletTen insan var yüzde 90 i İngilizce bilmez bilse dahi o kadarını anlamaz. Çay kahve içinde self servis olabilir. Emniyet kemeri otamatik olacak seyir irtifasında çözülecek. If there isn’t cabin crew an aircraft not able to fly. Because the safety informations must be given. But if there is an air crash all of them are meanless. Already there are people from 50 different nations, 90% of them probably don’t know English and the people who know English can not understand much that. There also can be self service for drinking. Seat belts must be arranged automatically and when an aircraft arrive to crushing altitude seat belts will be unfastened
hans ~ 11 ay önce
Adamlar hakları için greve gidiyor ve zenginliklerinden hiçbir şey kaybetmiyor bilakis daha da zenginleşiyor biz de hak yiyip,sömürü ve tehditle grevi yasaklıyoruz daha da geri gidiyoruz ! Yani yüce Allah onlara verdikçe veriyor bizden aldıkça alıyor ama kimin umurunda?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cık cık ~ 11 ay önce
Bmw'yi indirim ile alan bu yorumunu beğenmedi. Birazdan sweethoney ve kamyoncuları gelir, onlar da eksiler.
A ~ 11 ay önce
Adamlar senede 2 defa greve gidio.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000