09 Temmuz 2018, Pazartesi 12:04:37

Lufthansa acente temsilcileriyle buluştu

Lufthansa Grup Havayolları, seyahat acentaları temsilcileri ile bir araya gelerek Fairmont Quasar İstanbul’da Yaza Merhaba daveti düzenledi.
  • Fotoyu görünce Hindistan dan bize ne demiştim ama Türkiyeymis
  • Lufthansa mı Türkiye den çok para kazanıyor yoksa Thy Almanya danmı desek Thy nin Almanya cirosu Lufthansa nın Türkiye deki cirosunun en az 20 kat daha fazlasıdır . Nedeni Thy Almanya da yabancı havayolu şirketleri arasında ciro bakımından ilk sıralardadır Köln-Bonn Münih Düseldorf Ştutgard Berlin Hamburg Nürnberg Dordmund gibi bir sürü noktaya uçuyor . Lufthansa ise Ankara İstanbul yeni yeni İzmir e başladı . Birde Thy bilet fiyatları Lufthansa ya göre çok uygun olduğu ićinde tercih nedeni . Başarılar Lufhansa başarılar milli gururumuz Thy

Lufthansa Grup Havayolları, seyahat acentaları temsilcileri ile bir araya gelerek Fairmont Quasar İstanbul’da Yaza Merhaba daveti düzenledi. Yaklaşık 300 kişinin katılımı ile gerçekleşen davette Lufthansa Grup yetkilileri, seyahat acentaları temsilcileri ve sektörün önde gelen isimleri bir araya geldi.

İkramlar ve sürpriz hediyeler eşliğinde geçen etkinlikte İstanbul manzarasının keyfini çıkaran misafirler, Lufthansa Grup Havayolları yetkilileri ile bir araya gelerek ‘yaza merhaba’ dedi. Lufthansa Türkiye Genel Müdürü Kemal Geçer, “Skytrax tarafından 5 yıldızlı hava yolu ve Avrupa’nın en iyi hava yolu seçildik. Lufthansa Grup, Türkiye’de haftada 83 uçuş gerçekleştiriyor. Yolcu taşımacılığının yanı sıra Lufthansa Cargo, Lufthansa Technik, uçak içi ikram şirketi LSG Sky Chefs ve çağrı merkezimiz de dahil olmak üzere Türkiye’de 650’nin üzerinde Lufthansa Grup çalışanı ile kocaman bir aileyiz” dedi.

Gecede, geçtiğimiz bir sene boyunca en iyi performans gösteren Lufthansa Türkiye çalışanlarının yanı sıra seyahat acentelarına da çeşitli kategorilerde ödüller takdim edildi. Lufthansa Türkiye Genel Müdürü Kemal Geçer, “Lufthansa Grup Türkiye satışlarının %70’ini acentalar ile gerçekleştiriyoruz yani başarımızın 3’te 2’sini sizlere borçluyuz. Sizin de katkılarınız sayesinde çok iyi bir yıl geçirdik. Bugüne kadar göstermiş olduğunuz ilgi ve destek için ve aynı zamanda da bu güzel akşamda bizlerle bir araya geldiğiniz için teşekkür ederiz” dedi.

Lufthansa acente temsilcileriyle buluştu

Facebook Yorum

Yorumlar

.. ~ 7 ay önce
Fotoyu görünce Hindistan dan bize ne demiştim ama Türkiyeymis

Yanıtla

Kalan karakter 1000
....... ~ 7 ay önce
Lufthansa mı Türkiye den çok para kazanıyor yoksa Thy Almanya danmı desek Thy nin Almanya cirosu Lufthansa nın Türkiye deki cirosunun en az 20 kat daha fazlasıdır . Nedeni Thy Almanya da yabancı havayolu şirketleri arasında ciro bakımından ilk sıralardadır Köln-Bonn Münih Düseldorf Ştutgard Berlin Hamburg Nürnberg Dordmund gibi bir sürü noktaya uçuyor . Lufthansa ise Ankara İstanbul yeni yeni İzmir e başladı . Birde Thy bilet fiyatları Lufthansa ya göre çok uygun olduğu ićinde tercih nedeni . Başarılar Lufhansa başarılar milli gururumuz Thy

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000