01 Nisan 2022, Cuma 09:38:08

Köln Havalimanı'na Türk Müdür

Cenk Özöztürk, Denetleme Kurulu tarafından Köln/Bonn Havalimanı’nın Genel Müdürü olarak atandı.
  • Türk değil kardeşim, adam Alman. Keşke Türk olsaydı... Bize ne faydası var bu vatandaşın? Bırakın böyle saçma sapan züğürt tesellisini. Hayatını Türkiye de değil Almanya da değerlendiren bir Alman bu adam. Pasaportuna bakarım ben. Biontech Uğur Şahin de Alman.
  • Bizdeki yöneticilerin geçmişi Kartal imam hatip Thy,Tgs müdür :)))
  • Liyakate,bilgiye,tecrübeye,hakka,hukuka,adalete değer veren Almanya bizi kıskanıyor...
  • Helal olsun. Adamın geçmişine bak. Bir de bizim bademlerin geçmişine bak. Liyakat bu işte

Cenk Özöztürk, Denetleme Kurulu tarafından Köln/Bonn Havalimanı’nın Genel Müdürü olarak atandı. Özöztürk, genel temsilci olarak bir murahhas üye ile birlikte hukuki işlemleri sonuçlandırabilecek ve özellikle murahhas azanın bulunmadığı durumlarda murahhas azayı temsil etmek üzere beyanlarda bulunabilecek.

Havalimnanı yönetiminden yapılan açıklamada, “Özöztürk’e genel vekaletname verilerek Köln/Bonn Havalimanı’ndaki yönetim yapısı güçlendirilecektir” denildi.

Kölner Stadt-Anzeiger’den alınan bilgiye göre, Özöztürk, daha önce CFO Torsten Schrank başkanlığındaki insan kaynakları departmanını devralacak. 43 yaşındaki Cenk Özöztürk, dokuz yıldır havalimanında çeşitli yöneticilik görevlerinde bulundu. Halen havalimanı operasyonlarından sorumlu olan Özöztürk, INSEAD Business School’un İleri Yönetim Programı’ndan mezun oldu ve Krems’teki Tuna Üniversitesi’nden genel yönetim alanında Yönetici İşletme Yüksek Lisansı (EMBA) kazandı.

CENK ÖZÖZTÜRK’ÜN ÖNCEKİ GÖREVLERİ

2003 / Pilot okulundan mezun oldu ancak göz tansiyonu olduğu için bu mesleği yapamadı.
2003 / Air Berlin’de istasyon müdürü olarak Nürnberg’de çalıştı.
2006 / Air Berlin’de bölge müdürü olarak atandı.
2009 / Air Berlin yer işletme başkanı olarak görev aldı.
2012’de Air Berlin’den ayrılan Özöztürk, 2013’te Köln/Bonn Havalimanı’nda kariyerine devam etti ve çeşitli görevlerde bulundu.

Köln Havalimanı'na Türk Müdür

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

ALMAN ~ 4 ay önce
Türk değil kardeşim, adam Alman. Keşke Türk olsaydı... Bize ne faydası var bu vatandaşın? Bırakın böyle saçma sapan züğürt tesellisini. Hayatını Türkiye de değil Almanya da değerlendiren bir Alman bu adam. Pasaportuna bakarım ben. Biontech Uğur Şahin de Alman.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ne alaka ~ 4 ay önce
Adamla bir defa konustun mu bır yerde bir demecini okudun mu, bilgin yok fikrin var. Cenk bey çok değerli, çok daha yüksek mevkileri hak eden bir insan. Sana kalsa soyadını da değiştirsin değil mi...
Kına yakın ~ 4 ay önce
Sivas’ı yakan, Maraş olayları hatta hatta 15 Temmuz olayları TC vatandaşı tarafından yapıldı yoksa yanılıyormuşum. Uğur Şahin aşısı ile insanlığa yardımcı oldu ve geçenlerde Biontech şirketi 11 Milyar € para kazandı, eeeeh seninde açlıktan ağzın kokuyordur. Biraz düşün bakalım.
ALMAN yazana ~ 4 ay önce
Sende su gurbetcileri kiskananlardansin,Allah bilir ya eziksin,ne ise sen catla
TgsSaw ~ 4 ay önce
Bizdeki yöneticilerin geçmişi Kartal imam hatip Thy,Tgs müdür :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
cgn ~ 4 ay önce
Liyakate,bilgiye,tecrübeye,hakka,hukuka,adalete değer veren Almanya bizi kıskanıyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cv ~ 4 ay önce
Helal olsun. Adamın geçmişine bak. Bir de bizim bademlerin geçmişine bak. Liyakat bu işte

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tasalanma ~ 4 ay önce
Aynen sizin tabirinizle ikinci kuşak bademler, üçüncü kuşak mösyölerinizin yerini liyakatleri ile alacak, almaya da başladı. Bademler geç yetişir ama kalıcı olur. Sn. Özöztüarke tebrikler.
Tasalanma ~ 4 ay önce
Gençlik canavar gibi geliyor size ters olsa da medeniyete bilime ve ilime inanan bir gençlik geliyor. Hayal kurmayın artık. Devir kapandı
Tasalanma ~ 4 ay önce
Türkçe dahi yazamıyorsun ama gelip burada fikir beyan ediyorsun. Durumunuz hakikaten çok kötü. Yazık

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000