23 Mayıs 2019, Perşembe 00:11:09

Kahramanmaraş Havalimanı'nda talihsiz iş kazası

Yılbaşında yeni terminal binası tamamlanarak hizmete açılan Kahramanmaraş Havalimanında iş kazası meydana geldi.
  • Herkes müdürlüğe oynuyo demiyoki günde 2 3 uçuş oldu sakin yoğun olmayan biryer endüşük 7 en yüksek 10 milyar alıp delicesine çalışsalar keşke konumunu kulislerle değilde sınavlar ile yükseltseler havalimanı müdür ve müdür yardımcısı hakkıyla çalışan güzel doğru insanlar meyve veren agaç taşlanır burdaki çalışanların zihniyet bozuk,,,,,
  • Bu olay hakkında ilgili Bakanlık ve kurum müfettişleri inceleme yapmışlar mı acaba? Sonuçta bir insanın hayatı söz konusu. Havalimanındaki idareciler soruşturma tamamlanıncaya kadar, delil karartma ihtimaline karşılık görevden el çektirilmiş mi? İlgili Bakanlıklar ve DHMİ ortada ölüm yok diye olayın üzerini örtmeye çalışıyor veya göstermelik bir açıklama ile geçiştiriyorsa yazık ki ne yazık. Yıl olmuş 2019 bari insan hayatına biraz saygı, biraz değer verin. İşte o zaman büyük Atatürkün işaret ettiği muasır medeniyet seviyesine çıkarız.
  • Maalesef Ülkemizde insan hayatı çok ucuz. Acı ama gerçek şu ki Türkiye de insan ölmeden yetkililer harekete geçmiyor. Ulaştırma Bakanlığı, Çalışma Bakanlığı ve kurum müfettişleri neredesiniz. İlla birileri mi ölmeli. İşçi kardeşimize geçmiş olsun Allah ailesine bağışlamış. Bizler toplum olarak nasıl bu hale geldik nasıl çıkar üzerine hesaplar yapmaya başladık. Şu haberin altındaki yorumlar ne kadar sığ ve basit. Ortada bir insanın hayatı söz konusu ama bakıyorsunuz bazıları İdarecisine şirin gözükmenin peşinde. Adını yazsada bari takdir verse idarecisi. Aferin ihmallerime rağmen beni pofpofladin dese.
  • Eskiden haberimiz bile yoktu Kahramanmaraştan. Ama uzunca zamandır gündemden düşmüyor. Maalesef sürekli olumsuz haberler okuyoruz. İş kazası, uçak kalkamadı, başka havaalanına indi, müdür uçağı kaldırmadı sadece hatırladıklarımdan birkaçı. İki yıldır ne olmuş Kahramanmaraş Havaalanına,belliki çalışanlar ile İdare arasında sıkıntı var gibi duruyor. Yorumlar herşeyi ortaya seriyor.
  • Benc
  • Öncelikle çok geçmiş olsun k.maraş havalimanı daha 3ay öncesine kadar ak partiden gelen temizlik işçisi tarafından yönetiliyordu bulduysa hangi konuda anlaşamadilarsa araya kara kedi girdi o temizlik ışçi si işe kız kardeşini girdiğinde araları bozuldu Şu an o temizlikçi yeni giren işçileri örgutlüyor buna da şirket sorumlusu destek veriyor ve kimse sesini çıkarmıyor sanki çalışma ya değil kutuplaşmaya geliyorlar çok yazık o yönetime bir temizlik işçisiyle baş edemiyor ama o alışmış koskoca limanı yönetmeye şimdide 3.beş kişiyi yönetiyor idare laf taşıyan kişilere müsade ediyor böyle düzen olmaz bu kişilere fırsat vermeyin bu gibi insanlar olduğu sürece iyi bir çalışma olmaz artık birilerinin yakınları yatmasın herkes hakkıyla çalişsin
  • Abov !!! Sanki şeyh Sait ayaklanması çıkmış burada
  • Böyle müdürlerin olduğunu duymak beni mutlu etti 80milyonun hakkı var aldıkları maaşta tabi çalışacaklar demek alışmışlar yatmaya.
  • Böyle müdürlerin olduğunu duymak beni mutlu etti 80milyonun hakkı var aldıkları maaşta tabi çalışacaklar demek alışmışlar yatmaya.
  • Maraşda Temizlik personellerinin büyük çoğunluğu güvenlik olma hayaline kapılmış o nedenle temizlik işini benimsemiyorlar ellerinden gelse bizi işten attırıp yerimize girecekler o derece.

Yılbaşında yeni terminal binası tamamlanarak hizmete açılan Kahramanmaraş Havalimanında iş kazası meydana geldi.

Edinilen bilgiye göre Kahramanmaraş Havalimanında temizlik şirketinde çalışan görevli personel, terminal binası içerisindeki ofislerin üzerinde temizlik yaparken, çatı malzemesinin düşük mukavemette olması nedeniyle düştü.

Yapılan araştırmaya göre personelin Ramazan orucu dolayısıyla aşırı derecede çalışmaya dayanamadığı, bu nedenle dengesini kaybetmesi üzerine düşmesi sonucu çatı malzemesinin kırıldığı öğrenildi.

Temizlik görevlisi personelin çeşitli yerlerinden yaralandığı ve 112 ekipleri tarafından hastaneye kaldırıldığı öğrenildi.

Kahramanmaraş Havalimanı'nda talihsiz iş kazası

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (49)

Ruhsuz ~ 13 gün önce
Herkes müdürlüğe oynuyo demiyoki günde 2 3 uçuş oldu sakin yoğun olmayan biryer endüşük 7 en yüksek 10 milyar alıp delicesine çalışsalar keşke konumunu kulislerle değilde sınavlar ile yükseltseler havalimanı müdür ve müdür yardımcısı hakkıyla çalışan güzel doğru insanlar meyve veren agaç taşlanır burdaki çalışanların zihniyet bozuk,,,,,

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İlgililere duyurulur ~ 4 ay önce
Bu olay hakkında ilgili Bakanlık ve kurum müfettişleri inceleme yapmışlar mı acaba? Sonuçta bir insanın hayatı söz konusu. Havalimanındaki idareciler soruşturma tamamlanıncaya kadar, delil karartma ihtimaline karşılık görevden el çektirilmiş mi? İlgili Bakanlıklar ve DHMİ ortada ölüm yok diye olayın üzerini örtmeye çalışıyor veya göstermelik bir açıklama ile geçiştiriyorsa yazık ki ne yazık. Yıl olmuş 2019 bari insan hayatına biraz saygı, biraz değer verin. İşte o zaman büyük Atatürkün işaret ettiği muasır medeniyet seviyesine çıkarız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rahat ol ede ~ 4 ay önce
Şu üzücü durumdan bile ne koparmaya çalışıyorsun? Müfettişler yolda 3 vakte kadar gelip seni müdür yapacaklar:) Senin gibilerin duası kabul olsa gökten ne yağardı sen çok iyi biliyorsun.
Rahat ol ede ~ 4 ay önce
Şu üzücü durumdan bile ne koparmaya çalışıyorsun? Müfettişler yolda 3 vakte kadar gelip seni müdür yapacaklar:) Senin gibilerin duası kabul olsa gökten ne yağardı sen çok iyi biliyorsun.
Yetkisiz yetkililer!! ~ 4 ay önce
Maalesef Ülkemizde insan hayatı çok ucuz. Acı ama gerçek şu ki Türkiye de insan ölmeden yetkililer harekete geçmiyor. Ulaştırma Bakanlığı, Çalışma Bakanlığı ve kurum müfettişleri neredesiniz. İlla birileri mi ölmeli. İşçi kardeşimize geçmiş olsun Allah ailesine bağışlamış. Bizler toplum olarak nasıl bu hale geldik nasıl çıkar üzerine hesaplar yapmaya başladık. Şu haberin altındaki yorumlar ne kadar sığ ve basit. Ortada bir insanın hayatı söz konusu ama bakıyorsunuz bazıları İdarecisine şirin gözükmenin peşinde. Adını yazsada bari takdir verse idarecisi. Aferin ihmallerime rağmen beni pofpofladin dese.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ne olmuş böyle... ~ 4 ay önce
Eskiden haberimiz bile yoktu Kahramanmaraştan. Ama uzunca zamandır gündemden düşmüyor. Maalesef sürekli olumsuz haberler okuyoruz. İş kazası, uçak kalkamadı, başka havaalanına indi, müdür uçağı kaldırmadı sadece hatırladıklarımdan birkaçı. İki yıldır ne olmuş Kahramanmaraş Havaalanına,belliki çalışanlar ile İdare arasında sıkıntı var gibi duruyor. Yorumlar herşeyi ortaya seriyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eskiden ~ 4 ay önce
Eskiden bu limanda sen bana dokunma benim yaptıklarımı görmezden gel bende sana dokunmayayım senin yaptıklarını görmezden geleyim kuralı vardı yeni gelen müdür 2 sene önce bu kuralı kaldırdı hepsi bu...
Batan gemi ~ 4 ay önce
Eskiden dediğiniz gibi olsa Bakanlık ve DHMİ müfettişleri herhalde ortaya çıkartırlardı. Bence iki yıldır Kahramanmaraş havaalanında sıkıntı var. Olumsuz haberlerle gündemden düşmüyor.
Içimizden biri ~ 4 ay önce
Benc

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Içimizden biri ~ 4 ay önce
Öncelikle çok geçmiş olsun k.maraş havalimanı daha 3ay öncesine kadar ak partiden gelen temizlik işçisi tarafından yönetiliyordu bulduysa hangi konuda anlaşamadilarsa araya kara kedi girdi o temizlik ışçi si işe kız kardeşini girdiğinde araları bozuldu Şu an o temizlikçi yeni giren işçileri örgutlüyor buna da şirket sorumlusu destek veriyor ve kimse sesini çıkarmıyor sanki çalışma ya değil kutuplaşmaya geliyorlar çok yazık o yönetime bir temizlik işçisiyle baş edemiyor ama o alışmış koskoca limanı yönetmeye şimdide 3.beş kişiyi yönetiyor idare laf taşıyan kişilere müsade ediyor böyle düzen olmaz bu kişilere fırsat vermeyin bu gibi insanlar olduğu sürece iyi bir çalışma olmaz artık birilerinin yakınları yatmasın herkes hakkıyla çalişsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Güvenlik... ~ 4 ay önce
Sen ne diyorsun kardeşim Allah bilir senin yakınında yine aynı havalimanında bir birimdedir. Sanki biz bişey bilmiyoruz. THY nın yakını Çelebi de, Memurların tanıdıkları temizlikte,güvenlik şefinin tanıdıkları kardeşi güvenlikte teknikte. Herkes işe girmişse şartlarını sağladığı için girmiştir sen mi veriyorsun maaşlarını. Gözün kalmış galiba. Sen kesin temizlikten birisin şartlarını sağlayamadığın için güvenliğe veya tekniğe geçirmiyorlar seni demi ondan bu kuyruk acısı. Yazık size ki milletin çoluğunun çocuğunun rızkına gözünüzü dikmişsiniz hep başkalarının aldığında gözünüz. O havalimanını yönetiyor dediğin kişinin gelde bak bakalım yaptığı temizliğe eline su dökebiliyor musun sizin temizlediğiniz yerleri şey götürüyor Allah ıslah etsin sizin gibileri
Gerçekci ~ 4 ay önce
Abov !!! Sanki şeyh Sait ayaklanması çıkmış burada

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Helal olsun ~ 4 ay önce
Böyle müdürlerin olduğunu duymak beni mutlu etti 80milyonun hakkı var aldıkları maaşta tabi çalışacaklar demek alışmışlar yatmaya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
EMRAH YİĞİT ~ 4 ay önce
O lafları söyleyen yatan diyen arkadaslar biz aldıgımız 2000 liranın hakkını fazlasıyla veriyoruz o çatıdan düşen benim ölümden dönen benim allahın izni ile o parayı kazanmak icin düşecegimizi söyleye söyleye cıktık o catıya cıkmazsak tutanak tutup işten cıkaracak zihniyetle ugraşiyoruz biz her gün canımızı koyuyoruz iş yaparken rızkımız icin
Helal olsun ~ 4 ay önce
Böyle müdürlerin olduğunu duymak beni mutlu etti 80milyonun hakkı var aldıkları maaşta tabi çalışacaklar demek alışmışlar yatmaya.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 4 ay önce
İşallah senin başına gelir Suriyeli vatandaşlar da var bu ülkede nufüsü arttı ama sekken küsür milyonun hakkı var demişin bu arkadaş canından olsa 100.000 kişi bir araya gelse o can gelecekmiydi
Güvenlikçi ~ 4 ay önce
Maraşda Temizlik personellerinin büyük çoğunluğu güvenlik olma hayaline kapılmış o nedenle temizlik işini benimsemiyorlar ellerinden gelse bizi işten attırıp yerimize girecekler o derece.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000