12 Nisan 2010, Pazartesi 12:59:21

JETLER UFO KOVALADI (VİDEO)

The Sun'da yer alan haberde İngiliz jetlerinin UFO için havalandığı iddia edildi.
  • 200 saat uçuş tecrübesi 4000 - 5000 saat uçuş tecrübesinin yanında devede kulak kalacağı için bazı arkadaşlar boş konuşurlar :)
  • ''ben şimdi acı ÇEKTİRİYORUM'' değil pilot insan olduğundan şüpheliyim. İYİ HALT EDİYORSUN, sen ACELE doğru bir PSİKOLOĞA, kuyruk acından kurtul, sen o bröveyi almamışsın sana takmışlar, sana o bröveyi takana da allah selamet versin inşallah......allahın PSİKOPATI
  • ACI, kapatsan flight director'u değil sabit varyo alçalmak tırmanmak, dönüş yapmak, duz bile uçamazsın. işin profesyoneli askerlere dil uzatırken ne kadar da rahatsın. onların aldığı alet eğitiminin onda birini alsan astronot olurdun. acı çektiriyor muş:):)insanda biraz utanma olur. sen kim oluyorsun da onların bilgilerini sorguluyor ve genelleme yapıyorsun. haddini bil.
  • BAK NE KADAR GÜZEL ALET UÇUŞUNU BİLİYORMUŞSUN ONUN HAKKINDA YORUM YAP O ZAMAN AMA ASKERİ HAVACILIKLA VE ÖNLEMEYLE İLGİLİ BİLGİN YOKSA (YOK ANLAŞILAN ) SUSACAKSIN ULEEEEN.......:)
  • Aci falan yok. Ben simdi size aci cektiriyorum. Onunuzdeki aletlerin ne ifade ettigini bilmiyorsunuz, alet ucusunuz yok sayilacak derecede. Siz hala 15 milden etrafinizdan gecen ucaklara bakip camdaki lekeyi trafik zanedip GÖRDÜM diye bagirsiniz Cockpite.. Siz gidin uzayda onleme yapin sayin göklerin sovalyeleri. Mr.
  • Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.
  • Sadece malum kuyruk acılarından dolayı askeri pilotlara sataşanlar; Hedefe böyle kolda gidilmez ,taaruz için pek çok taktik kol uçuşu şekli vardır ,ama böyle yakın kol şekli yoktur.Saygılarımla,bilgilerinize.
  • sen kaç kere yaptın önleme , çok yaptın herhalde, önleme hakkında ne biliyorsun, bilmediğin bir konuda sallama, hep bir çamur kampanyası, eminim sen askerken çok daha iyisini yapmışsındır ya da kim bilir belki de hala yapmadın, yapmamak için hertürlü haltı yersin, ama çamur a gelince süpeeeersin......
  • video fake ilk basta tirlara iyi dikkat edin cizgi filim sanki :)
  • Uzaylilar buraya bizim Kahraman pilotlarimiz uzaya !

The Sun gazetesinin haberine  göre, İngiltere'de M5 otoyolunun üzerinde görülen UFO için Savunma Bakanlığı iki jet havalandırdı.

30 saniyelik bir klibin internet sitelerine düşmesinin ardından İngiltere’de en çok konuşulan konular arasına giren UFO görüntülerinin, Batı Midlands’da bir TIR garajındaki servis alanından çekildiği tahmin ediliyor.

JETLER UFO KOVALADI (VİDEO)

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 14 yıl önce
200 saat uçuş tecrübesi 4000 - 5000 saat uçuş tecrübesinin yanında devede kulak kalacağı için bazı arkadaşlar boş konuşurlar :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
''ben şimdi acı ÇEKTİRİYORUM'' değil pilot insan olduğundan şüpheliyim. İYİ HALT EDİYORSUN, sen ACELE doğru bir PSİKOLOĞA, kuyruk acından kurtul, sen o bröveyi almamışsın sana takmışlar, sana o bröveyi takana da allah selamet versin inşallah......allahın PSİKOPATI

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
ACI, kapatsan flight director'u değil sabit varyo alçalmak tırmanmak, dönüş yapmak, duz bile uçamazsın. işin profesyoneli askerlere dil uzatırken ne kadar da rahatsın. onların aldığı alet eğitiminin onda birini alsan astronot olurdun. acı çektiriyor muş:):)insanda biraz utanma olur. sen kim oluyorsun da onların bilgilerini sorguluyor ve genelleme yapıyorsun. haddini bil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
BAK NE KADAR GÜZEL ALET UÇUŞUNU BİLİYORMUŞSUN ONUN HAKKINDA YORUM YAP O ZAMAN AMA ASKERİ HAVACILIKLA VE ÖNLEMEYLE İLGİLİ BİLGİN YOKSA (YOK ANLAŞILAN ) SUSACAKSIN ULEEEEN.......:)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Aci falan yok. Ben simdi size aci cektiriyorum. Onunuzdeki aletlerin ne ifade ettigini bilmiyorsunuz, alet ucusunuz yok sayilacak derecede. Siz hala 15 milden etrafinizdan gecen ucaklara bakip camdaki lekeyi trafik zanedip GÖRDÜM diye bagirsiniz Cockpite.. Siz gidin uzayda onleme yapin sayin göklerin sovalyeleri. Mr.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Yorumunuz uygunsuz ve hakaret içeren unsurlara yer verdiğinden dolayı yayımlanmamaktadır.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Sadece malum kuyruk acılarından dolayı askeri pilotlara sataşanlar; Hedefe böyle kolda gidilmez ,taaruz için pek çok taktik kol uçuşu şekli vardır ,ama böyle yakın kol şekli yoktur.Saygılarımla,bilgilerinize.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
sen kaç kere yaptın önleme , çok yaptın herhalde, önleme hakkında ne biliyorsun, bilmediğin bir konuda sallama, hep bir çamur kampanyası, eminim sen askerken çok daha iyisini yapmışsındır ya da kim bilir belki de hala yapmadın, yapmamak için hertürlü haltı yersin, ama çamur a gelince süpeeeersin......

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
video fake ilk basta tirlara iyi dikkat edin cizgi filim sanki :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 14 yıl önce
Uzaylilar buraya bizim Kahraman pilotlarimiz uzaya !

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000