30 Temmuz 2021, Cuma 09:04:19

Japonya'dan Türk İHA ve SİHA'larına övgü

Japon yayın kuruluşu Nikkei, Baykar Savunma'nın geçen hafta tanıttığı Muharip İnsansız Uçak Sistemi "MİUS" un başarısını ele alan bir makale yayımladı.
  • Pasaportun güçlüyse, ekonomin sağlamsa, vatandaşın alım gücü ve refah seviyesi yüksekse, eğitim kalitesi ve adalet sistemi iyiyse, bilime inanıp o yolda gidiliyorsa güçlüsündür gerisi masal, oradan buradan parça,teknoloji vs alıp birleştirip bir şey yapmakla, damadı,mahdumları zengin etmeye çalışmakla, milleti 40 yıl ağır borca sokup beton,saray,yol,köprü inşa etmekle, rekor dış borç,işsizlik,ithalat,döviz kuruyla güçlü olunmaz...
  • komik ve bomboş açıklamalar.

Japon yayın kuruluşu Nikkei, Baykar Savunma'nın geçen hafta tanıttığı Muharip İnsansız Uçak Sistemi "MİUS" un başarısını ele alan bir makale yayımladı.

Japonya merkezli yayın kuruluşu Nikkei, Türkiye'nin insansız hava aracı sektöründeki başarısını ele aldı. Yayımladığı makalede, Türkiye'nin savunma alanında elde ettiği başarılar övgüyle anlatıldı.
Dünya, Türk İHA ve SİHA'larının başarısını ve Türkiye'nin 2020 yılında bölgesel sorunlarda gösterdiği etkinliği konuşuyor.

Japon yayın kuruluşu Nikkei, Baykar Savunma'nın geçen hafta tanıttığı Muharip İnsansız Uçak Sistemi "MİUS"un başarısını ele alan bir makale yayımladı.

Makalede, Türkiye'nin insansız hava araçları dahil savunma alanında elde ettiği başarılar anlatıldı. Çatışmalarda SİHA'ların ''sonuç değiştirici'' rolüne vurgu yapıldı.

"2020 Türkiye'nin gücü konusunda dönüm noktası oldu"

Makalede Amerikalı Eski Dışişleri Bakanlığı mensubu, jeopolitika danışmanı Richard Outzen'ın bu ay yazdığı bir rapora da yer verildi.

Outzen, bu raporda 2020'nin Türkiye'nin gücü konusunda dönüm noktası olduğunu dile getirdi.

Outzen, ''Türkiye'nin sert gücünü nasıl kullanabildiğini ispatladığını, bu nedenle büyük bir güç olarak kabul edilmesi gerektiğini'' kaydetti.

Türkiye, ''ekonomik ve askeri güçten ziyade harekete geçme yeteneğine sahip bir güç'' ifadesini de kullandı.

Japonya'dan Türk İHA ve SİHA'larına övgü

Facebook Yorum

Yorumlar

masal ~ 2 ay önce
Pasaportun güçlüyse, ekonomin sağlamsa, vatandaşın alım gücü ve refah seviyesi yüksekse, eğitim kalitesi ve adalet sistemi iyiyse, bilime inanıp o yolda gidiliyorsa güçlüsündür gerisi masal, oradan buradan parça,teknoloji vs alıp birleştirip bir şey yapmakla, damadı,mahdumları zengin etmeye çalışmakla, milleti 40 yıl ağır borca sokup beton,saray,yol,köprü inşa etmekle, rekor dış borç,işsizlik,ithalat,döviz kuruyla güçlü olunmaz...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
komik ~ 2 ay önce
komik ve bomboş açıklamalar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000